Jump to content
JK_HONDA

ТЕМАТА Е ВАЖНА

Recommended Posts

ПИ4ОВЕ МОЖЕ ДА МЕ ПОМИСЛИТЕ ЗА ЛУД АМА ИМАЛИ КОЛИ КОЙТО ДА БИЯ С МОЙТО МАЛКО КОТЕНЦЕ 4Е ГЛЕДАМ НИКОЙ НЕ СЕ ХВАЛИ ,който е сас 1.4 16в май не сам оцелил на кола я кажете и аз малко да се порадвам може пак да бия някои 1.6 голф или някое трабан4е :plane: :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мойто сивиче е 1,4 6г. и мачкам доста по големи от мен :plane: но не е тайна че мойта е понаправена :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с японка 1.4като почнеш от калибра 2.0 115 коняголф4ета 1.6астри мастри 1.6 (72 коня :plane: ) и тем подобни бегачки под 100 коня няма кво да ги мислиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чай ся и аз да са 'фключа в тЪз важна тема .... с мойто 1.3/ино и три/ мачкам секви велосУпеди ... мотУпеди .. пИшИходци .. аве сичко наред мачкам ... ! :plane: :plane: Колеги осъзнайте се ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересна тема, с голяяям интерес ще я следя. Да видя колко са мощни малолитражните Хонди? 1.4 бие всичко до 115кончета? Хм...дано, дано...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Хмм да ти кажа аз с мойто 1.5 напоследъка се оглеждам за Ф16 за гонки, да ти се намира някой с такъв самолет че съм чувал че не са от най-бързите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй.... много варят тез Хонди!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се пошегувах е нещо се ще бия :cool::yes: :yes: :yes::lol: :lol: :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега защо толкова си подценяваш "цикачката" на бая коли може да спреш тока повярвай ми :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе ами и аз сам с 1и4 японка и с на брат4ет ми голфа 1,8 стоим на равно ,абе бегачка е само малко да се барне и може да се равнява с 115 коня коли :yes: ПП.м/у другото брат1ет ми от тогава си продава голфа и скоро,надявам се ще стане наш колега :lol::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CARBON
Отговорено (Редактирано)

civic 5 gen D13B2 :http://www.vbox7.com./play:b2e43266http://www.vbox7.com./play:e297684chttp://www.vbox7.com./play:9b74e662http://www.vbox7.com./play:6fdb6c80http://www.vbox7.com./play:56608a39е на това е способен Д13Б2 вярвяте или не хондите са си HONDI нисана е 90 коня,VW2 e 115,VW 3 e 101,FIATA E 90,ENJOY! :cool::yes::lol:

Редактирано от CARBON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе до преди месеж бях с D13B2 и трябва да ти кажа, че "фрезата" се набираше много добре, ама повече от Голф 1.4 или макс 1.6 малко трудно. Но почти всичко, което е с твоите коне заминава отзад. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нправо ще скасам некои МУСТАНГ или някой ДОДЖ ВИПЕР напрво няма да ме видят :D;):dry:;) ;) :D:dry: Ма кат гледат ж огледалата за обратно виждане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

civic 5 gen D13B2 :http://www.vbox7.com./play:b2e43266http://www.vbox7.com./play:e297684chttp://www.vbox7.com./play:9b74e662http://www.vbox7.com./play:6fdb6c80http://www.vbox7.com./play:56608a39е на това е способен Д13Б2 вярвяте или не хондите са си HONDI нисана е 90 коня,VW2 e 115,VW 3 e 101,FIATA E 90,ENJOY! :dry:;):dry:

Колега Carbon , правил ли си нещо по тази D13ка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ManiaK

Аз му записах номера, за да знам да не се пускам с таз Д13 че тя как се рязка....!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Да не забравяме ,че все пак караме спортни коли" - т'ва не си спомням кой го беше казал ,но го прочетох в нашия форум. :):):P:P:P;);););););):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

civic 5 gen D13B2 :

Колега Carbon , правил ли си нещо по тази D13ка?
....правил е ама не го е довършил :) :) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Добре де споделете, VW2 която е 115 , е 40 hp над стандартна D13-ка, возил съм се в такава и върви прилично, затова ми стана итересно! :) Според мен тази хондичка върви добре, колегата да казва какво лежи под капака!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CARBON

Добре де споделете, VW2 която е 115 , е 40 hp над стандартна D13-ка, возил съм се в такава и върви прилично, затова ми стана итересно! :) Според мен тази хондичка върви добре, колегата да казва какво лежи под капака!

VW ме взе с една предница и то точно на края на 400те метра,повече от половината писта бехме на равно,доста се узори ха ха ха не можа да повярва че 1.3 75 коня може да се опъва толкова,хондата се представи повече от задоволително като се има в предвит че vw е 2000 куб 115 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ... не мога да разбера, защо пишете глупости. Скоро си купих бмв 320и 2000г. и просто старата ми хонда 1.3 Д13Б2 няма никакъв шанс. Също трябва са спомена, че хонда-та е близо 500кг по лека (1400кг бмв и 950 сивик) и това не и помага особено :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е хайде сега ... сравняваш д13 с 320 :unsure: двойна разлика в конете!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Към колегата CARBON:

 

Не ми се струва да подценяват нещо, просто питат, никой в този форум не подценява Хонда, вярвай ми :lol: !

 

Повечете колеги тук са имали и D13, D14, D15, D16 и т.н и т.н... :lol:

 

всички знаем и се гордеем с това кое как върви, не се пали и не се засягай толкова! :unsure:

 

 

Към колегата DANIEL:

 

Браво колега, доказа че 2.0 (6-7 години по нова) върви повече от 1.3, никога не си го бях представял, брейййй...

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roscko

Карал съм д13б2 няколко месеца, беше си мъчение. Освен с колела и тикота на метан, няма смисъл да се дърпаш....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cekleov

ми та пробвай се ... а и то мн си зависи от шофиора .. :) но от опит глава не боли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest m@ni@k@9111

То4но за това става дума аз много се кефя на марката и затова сам вав този фором просто не бях срещнал то4но с този двигател да се похвали някой.Освен аз да бада парвиа а ако греша да ме поперавите>МНОГО вярвам в тез колици и знам 4е са най добрите :);) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest m@ni@k@9111

Към колегата CARBON:

 

Не ми се струва да подценяват нещо, просто питат, никой в този форум не подценява Хонда, вярвай ми :) !

 

Повечете колеги тук са имали и D13, D14, D15, D16 и т.н и т.н... ;)

 

всички знаем и се гордеем с това кое как върви, не се пали и не се засягай толкова! ;)

 

 

Към колегата DANIEL:

 

Браво колега, доказа че 2.0 (6-7 години по нова) върви повече от 1.3, никога не си го бях представял, брейййй...

ПРАВ СИ ПРОСТО ПИТАМ МА КВО ДА ВИ ПРАИМ НЕ САМ ЗАБЕЛЯЗАЛ ЗА Д14 И РЕШИХ ДА ПИТАМ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest _Daniel

Към колегата CARBON:

 

Не ми се струва да подценяват нещо, просто питат, никой в този форум не подценява Хонда, вярвай ми :) !

 

Повечете колеги тук са имали и D13, D14, D15, D16 и т.н и т.н... ;)

 

всички знаем и се гордеем с това кое как върви, не се пали и не се засягай толкова! ;)

 

 

Към колегата DANIEL:

 

Браво колега, доказа че 2.0 (6-7 години по нова) върви повече от 1.3, никога не си го бях представял, брейййй...

така е напълно съм съгласен.... не съм открил топлата вода, но съм сигурен, че ще се намерят колеги с Д13Б2 или Д15Б2, който ще кажат, че хонда-та е по бърза ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Виж за D15ka незнам, колко дават бмвто по разните сайтове със статистики, като ускорение, 9.5-10 предполагам?

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

Карал съм д13б2 няколко месеца, беше си мъчение. Освен с колела и тикота на метан, няма смисъл да се дърпаш....

...аз бях един от глупаците които намираше смисъл ;) ;) :huh: ......... и ми харесваше да знаеш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Карал съм д13б2 няколко месеца, беше си мъчение. Освен с колела и тикота на метан, няма смисъл да се дърпаш....

колега не че нещо ма ако не си усещаш колата и не знаеш как да я караш... бих бил съгласен с тебе :)и аз не можах да повярвам как едно пежо 106 от старите напрай смешен црх-вти ама.... явно и него тряя да го пратим да се дърпа с колела и тикота на метан.... Хич не ме кефи хора с по- мощни коли да говорят пренебрежително за по слабичките хонди .... Редактирано от hEka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Колеги, защо спорите напразно ?Според мен едно от предимствата на автомобилите Хонда е по- бързото ускоряване от някои други марки коли, и използването на 6000-7000 оборота ;)И поради тези причини нашите макар и "малолитражни" коли се оказват конкуренция на по- мощни автомобили, които са просто по- тромави.Не на последно място е и стабилността на Хонда при всякакви скорости, което ни прави по- самоуверени на пътя понякога. И дали човек има смелост и умение да шофира при по- високи скорости: например на мен ми се случва да шофирам понякога до предела на автомобила, но тогава трябва да се съобразяваш с околната обстановка на пътя да речем два пъти по- бързо, отколкото при скорост 100 км примерно.В градовете не съм си позволявал никога да се "гоня" с когото и да било. а, и не е нужно човек да се хвали 4ак толкова какви коли е "наказал" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАКВО МОЖЕ ДА БИЕш С 1.4 ами по добре си набии една @%$&-я за успокоение на страстите

С 1.4 можеш да биеш нещо от неговата категория.Те затва хората в разни спортове са направили различни категории... Нещо пренебрежение надушвам... :weights: Колегата по-горе го е казал -

Хич не ме кефи хора с по- мощни коли да говорят пренебрежително за по слабичките хонди ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:weights:започва се... Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пи4ове не искам да правим некви простотй.Попитах а си4ки по4нахте един друг да се плиуете ако е така я да земат да затворат темата 4е ще стане и по лошо.Мерси ще се похваля когато направа гонка с някой ,и да се надяваме тогава няма да има спорове а да пишете по темата :weights:;) ;) :P;) ;)

Редактирано от m@ni@k@9111

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пи4ове не искам да правим некви простотй.Попитах а си4ки по4нахте един друг да се плиуете ако е така я да земат да затворат темата 4е ще стане и по лошо.Мерси ще се похваля когато направа гонка с някой ,и да се надяваме тогава няма да има спорове а да пишете по темата :rolleyes::):P :P :P:/

Това е нищо, ти чакай да видиш! А най-готино е като има някой колега от някой друг форум, тогава е шоуто! :P
Сигорно си прав :rolleyes::P :P :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично наблюдавах как сивик 5-та 1.3 сцепи кончерто д16а8( мисля и други са виждали ) .. то пък е принципно по-бързо от моето което е д16з2 а аз от своя страна се справям с 320 е36 , гоУФ 2л 8 волта, вектра и астра 2л8в и други бегачки от тоя клас ... това става дума за драг ... => сивик д13 е по-добро от гореизброенитемагарето е важно ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

магарето е важно ...

:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest player

мхм и аз досега съм сцепил някое друго голфче...и още куп щайги и се питам.Освен да сложа спортен филтър К&Н,колектори и смяна на гърнетата... по какъв друг начин мога да завиша кончетата... :lol: или турбо кит ама мноо пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със старата ми д16-ка съм се гонил един път и сипах на един голф 3-ка 1,8 апа вие ми говорете каквото искате ..... че са куци и ала бала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...