Jump to content
Miroslav.Ivanov

Подлакътник

Recommended Posts

Колеги, има ли някъде подлакътници за 6 ген Сивик хечбек и може ли някак да се сложи хубав подлакътник. Не говоря за тия от 20 лева от Auto Mania, а за нещо, което да може да се прикачи само за шофьорската седалка, та да може другата спокойно да се движи. Продават ли се такива и ако да къде? Ако не се продават, има ли някой при когото мога да си поръчам да ми направи. Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във e-bay съм виждала оригинален за 6-та хеч, даже тапицерията му е същата, само че излиза над 200 лв с доставката/за Европа, за Бг конкретно дали ще доставят незнам/ и той си върви заедно с конзолата, т.е. трябва да махнеш старата конзола където е ръчната. Можеш да провериш и в сайта за поръчки който използва форума.Не си заслужава според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах тези подлакатници! Най си е добре оригиналния, каквото и да сложиш друго няма да е сполучливо!Оригиналните трудно се намират и са много скъпи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Английския хе4бег ли? ако да го имам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същото търсене, за англииски сивик, 6-та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да е пробвал от английска на японска?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да стане поразгледаи моята галерия даже и тема имах излиза около 300 лв оригинален

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

 

 

 

Този подлакътник е от Мазда МХ-3, пасна идеално на сивика ми със съвсем малки преработки ;)

Редактирано от chopper1969
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този подлакътник от Мх3ката смисал корекциите които се правят по захжата ли???И има6 ли още снимки да ми пратиш че мн ми допадна идеята :D емаила ми е ekzotik_22@abv.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наложи ми се да поизрежа малко тук-там зада пасне върху старата конзола понеже не съм я махал, поизрязах например отзад за да може да се отваря задният пепелник и да се нивелира хоризонтално новата конзола от маздата, отдолу май изрязах някакви ребра дето ми пречеха, на дъното на джоба под капака пробих 2 дупки за да хвана с витла старата и новата конзола но така че да не пречи на ръчната...повече не беше нужно - стана здраво.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що и аз се сдобих с такъв и след малко отивам да го сложа ;) може и да направя снимки и да кача, ако някой реши да си слага ;) ( Усещам, че подлакътниците от мазда ще се свършат и те Публикувано изображение)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо трябва да се преправят и да се търсят от илиенци разни боклуци, като си има заводски такъв и то доста сполучлив.

 

Публикувано изображение

 

За мен недостатък е, че така е проектиран, че идва доста далеч от волана и скоростния лост и дори за мен, дето съм доста висок и с дълги ръце ми идва далече да си подпра ръката и да държа волана или да сменям скорости.

Ето как изглежда и в колата

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото за Сивик 5 вървят по 80-100 лв, а аз го взех за 30. Другото което е, за 1 час занимавка резултата ме удовлетворява доста.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска подлакътник за ангийски сивик, тези от Роувър 4** са 100% съвместими. Моя го взех за 50лв. Всичко над тази цена за мен е неоправдано.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те англичанките са си Роувър 4** с малки промени по ламарините, няма как да не си пасне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска подлакътник за ангийски сивик, тези от Роувър 4** са 100% съвместими. Моя го взех за 50лв. Всичко над тази цена за мен е неоправдано.

А с леко преправяне става и в 5та, аз съм с такъв :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с колегата. Публикувано изображение

Всичко над тази цена за мен е неоправдано.

 

Редактирано от Вен_РВ1456ВС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А една снимка на подлакътника от роувър може ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаиде де небъдете свидльовци постнете малко снимки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става със снимките любопитен съм и азМеждудругото бях гледал някакъв пич сложил цялата пластмаса от прелюд 4 май тая около скоростната и ръчната с подлакатник и беше много красиво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ровър 400/45http://www.ebay.co.uk/itm/Rover-45-Centre-Console-Armrest-Leather-/260859430299?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cbc6f059bЕ така изглежда отпредhttp://www.ebay.co.uk/itm/Rover-400-420-97-Console-arm-rest-4-x-window-switches-/380367205283?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item588fa6f3a3

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм виждал пригаждане от 5-та ген на 6-та трябва да попитам как точно и ще пиша ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...