Jump to content
Ombre

Членска Карта

Recommended Posts

Guest Matheo
Отговорено (Редактирано)

Повтаряте едно и също като пияни - Аз тебе много те уважавам

Да, уважението е част от възпитанието, което се гради до 7 клас. И хората, който са за уважение тук, са много повече. Шмиргеле едно не мога да разбера, защо си толкова нихилистично настроен винаги? Без ценности, неможе да живее човек. Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка, реда е - учредително събрание, гласуване на устав и т.н.Ако иска някой, мисля че все още си пазя шаблонни устави от кариерата ми като партиец :rolleyes: Ама би трябвало когато е регистрирано сдружението да е поискан такъв от съда за да може официално да го регистрира, както и печат ако не се лъжа поне на мен ми искаха тези неща, а що се отнася до вътрешен правилник това е друга тема. Може да измисли някой и да се подложи на гласуване:bye: Трябва да има нещо черно на бяло,чисто формално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Не съм казал, но пак ще повторя да прочетете внимателно ПЪРВИЯТ пост в тази тема!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........................

Матео, много се разводни мухабета. Работата заприличва на "Хъшове". Заради това, че хората очакват някакво развитие, а няма такова се получи всичко.Всеки започва да го избива на някъде и хората започват да си противоречат за глупости и разни още не предложени официално хави и шантави работи. От глупост аз също го направих, съжалявам за което.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

сигурност Аз бях до тук.По устав(който знае как да го публикува да му го пратя на ПДФ)направете един протокол и ме махнете.

УС отхвърля абдикацията и припомня решението си от Узана, с което натовари тебе и администратора на форума в най-кратък срок да качите на ПДФ-формат във форума устава на клуба да е достъпен и виден за всички, да се пусне до 15 дни новия форум с всичките му подраздели и да се стартира кампанията по набиране членове на Клуба и раздаването на членските карти!!! Амин!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oфф ... чета чета и си мисля .. аве не се ли заредихте позитивно на Узана .. явно не ... аз пък Да ! Искам само да спомена , че съм имал пререкания с доста хора в тоя форум /Магнума,Майната,Тино и т.н./ и кво от тва ! Тряя ли да им обърна гръб ! Напротив ... сега сме още по добри познати ! Нещата се изграждат с търпимост и широкомислие ! Позитивизъм бе хора ! Всички грешим в тоя живот и всички сме уникални сами по себе си ! Така че ... газ напред и тва е ! Живота е един голям баланс ! Поздрави на всички ! Чакам промените да станат ФАКТ и се ослушвайте за парти около СЗ ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че всички проблеми са само в главите ви, просто много са феновете и всички в опите си да помогнат, започват да нахалстват! Преди да се дават умни съвети и да се говори за разни събрания и т.н., трябва да се изчака търпрливо хората да си свършат работата по организацията. Когато има устав и всеки може да се запознае с него, всеки ще реши за себеси дали иска или не да е част от тази ОРГАНИЗАЦИЯ. Дали нещата ще потръгнат или ще западнат, ще си проличи и УС ще могат да реагират. Не мога да разбера защо всички почват да дават акъл?! Проблема на всяка организация в БГ, е ще всеки се прави на голям умник пред хората от които не зависи заплатата му. Спрете се бе!!! 13 станици с празни приказки има в тая тема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А УС може ли да приеме някакво решение което да забранява на малоумни хора нямащи грам представа какво се случва в този клуб да дават мнение?Абе малоумници, какво сте се разлаяли бе? Регистрирали сте се в един форум... и кво? Заради тъпи изказвания като последните тук клубът си отива. Какви сте вие, че да изисквате нещо от клуба?Да не мислите че като има членски карти и хората от УС и модераторите ще пием бирички за ваша сметка и ще си купувам тунинг части за колите с парите от картите?Малоумници такива, някой от вас има ли идея колко пари отиват за един състезателен сезон та бил и той любителски? Всеки който си потготвя колата за състезание тук си има собствени начини за финансиране е това че някой може да получи нещо символично, за да бъде поощрен да представя клуба на състезания е лошо? преди повече от година си бях облепил колата с огромни надписи "sponsored by honda fan club" защото 1 човек ми даде някой 50лв с цел да ми помогне за гумите. Стикерите струваха горе долу толкова, но друго момче от клуба ми съдейства за изтъняване на цената. Двама души които почти не пишат вече. Заради тях огромните стикери с логото на клуба обикаляха доста време из софия и околни градове.Разбирате ли какви сте мижитурки с глупавите си твърдения?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и всички пляснали и се прегърнали!Повтаряте едно и също като пияни - Аз тебе много те уважавам

ооооо, ти да беше видял кво стана на първата национална...... :) Някой от тогава там присъстващите (ама си признайте, честно) виждал ли е да летят вилици и масите да подскачат с половин метър от земята (а на земята.... да не казвам кво е :) ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още нищо не е решено, никой нищо не е дал, но вече делим и търсим сметка :lol: Типично български манталитет.Поддържам 1net относно подготовката на един автомобил и разходите свързани с него дори за едно любителско състезание.Тези които са ни помагали досега, на 100% съм убеден, че ще продължат да го правят със или без Хонда Фен клуб, със или без членски внос за подобен клуб.За мен този форум намери нови приятели, няма да споменавам имена, но никога няма да забравя какво ми каза един от тези приятели. "Икономик на тунинг не подлежи".....е да ама той ми помогна и го направихме, той ме запали за много неща, запозна ме с повечето от вас.....и всичко това без част от какъвто и да било членски внос.Защо много хора не пишат ли? Защото им писна да коментират "тъпи постове" (не визирам лично когото и да било)!!!Разделени сме били на Националната, ами така се случи заради лошото време, никой никого не е спрял да отиде където и да било. Аз дори се видях с приятели почти към края на срещата, но пак си оставаме приятели................Държим сметка от сега на Омбре и УС, така е най-лесно, а с какво им помогнахме за форума, за клуба???Никой никого не кара на сила да плаща, да става член и т.н.Най-добре е да спрем с тъпизмите и да оставим хората поели по тежкият път да довършат започнатото, май забравихте когато имаше мрънкащи, че има само форум и той даже не бил пълноценен. ................Аз спирам дотук, за да избегна вероятността да напиша някоя простотия под влиянието на емоциите си!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А УС може ли да приеме някакво решение което да забранява на малоумни хора нямащи грам представа какво се случва в този клуб да дават мнение?

 

Абе малоумници, какво сте се разлаяли бе? Регистрирали сте се в един форум... и кво? Заради тъпи изказвания като последните тук клубът си отива. Какви сте вие, че да изисквате нещо от клуба?

Да не мислите че като има членски карти и хората от УС и модераторите ще пием бирички за ваша сметка и ще си купувам тунинг части за колите с парите от картите?

Малоумници такива, някой от вас има ли идея колко пари отиват за един състезателен сезон та бил и той любителски? Всеки който си потготвя колата за състезание тук си има собствени начини за финансиране е това че някой може да получи нещо символично, за да бъде поощрен да представя клуба на състезания е лошо? преди повече от година си бях облепил колата с огромни надписи "sponsored by honda fan club" защото 1 човек ми даде някой 50лв с цел да ми помогне за гумите. Стикерите струваха горе долу толкова, но друго момче от клуба ми съдейства за изтъняване на цената. Двама души които почти не пишат вече. Заради тях огромните стикери с логото на клуба обикаляха доста време из софия и околни градове.

Разбирате ли какви сте мижитурки с глупавите си твърдения?

Не е етично така. 1Net, позволявам си еретичното действие да критикувам модератора, но мисля, че няма нужда от такива думи. Явно изнервеността идва прекалено много на всички...

Що не оставим тази тема, докато не станат факт нещата...

Редактирано от greenex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то си личи кой на каква възраст е от някои изказвания :lol: малко по-спокоен подход няма да навреди никому обаче :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле само аз май не съм се изказал в тая тема , само я 4ета ...имам оба4е едно процедурно предложение :) ,мисля 4е е по добре да се заклю4и :lol: ...айде усмихвайте се бе хора ...и се сещайте за закона на 5-те минути(има го в друга тема :()

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!

 

"По жицата" от Йордан Йовков

 

Още докато го бранеше от кучетата, Петър Моканина разбра, че тоя непознат с

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е етично така. 1Net

а етични ли е да се сере на години труд и отдаденост?Думите ми били силни... мразя да пиша такива неща, но избеснявам като виждам нещо творено с години да се оплюва и руши.май наистина трябва да я заключим тая тема.Тони, май си разменихме ролите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно мнението ми е без значение, но подкрепям заключването, поне до промяна в статуса на "клуба" и оповестяването му

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Засега се заключва. Като му дойде времето ще се почисти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...