Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Ок, съгласен съм дайте предложения за място и час и дано да има по голям наплив най после .....в града има толкова много хонди а интерес за срещи сабирания и каквото и да било нищо,дори когато ги поздравя било с пресветване или клаксон ... нищо аз предлагам да е на някоя бензиностанция например Петрол на там мисля че има достатъчно място за коли, а и нали там се събират всички рейсъри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showto...=търновоАко преди време някой си беше направил труда да прочете малко, преди да пуска нови теми щеше да е лесно. Тогава превехме срещите точно на Петрол - паркинг колкото искаш, има кафе и тоалетна. За времето добре е да бъде лятно и зимно, тогава така ги мислехме. Предлагам срещите да стават ВСЯКА ПОСЛЕДНА НЕДЕЛЯ на месеца от 16:00 часа лятно време и 14:00 зимно. Ако има някой, които да даде по - добър час или ден нека го направи, но и да се обоснове. Часът е по-ранен, защото все пак е неделя, някой имат семейства и един по-късен час не е удачен. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц..тц..тц....! Как не се сетихме за “Петрол” до сега  :) Чакай да видим дали няма някои тема от 2005 година, там може да има също някои добро предложение  :) Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Можех и да ти отговоря на лично, можех и да ти се обадя, но предпочитам тук да го направя. Иронията ти е доста неуместна. Когато ние правехме срещи, ти още не беше чувал за форума. Да имаше тема за Търново и нямаше нужда от друга, ама понеже ти си пич реши, че трябва друга. Не ме интересува, ако срещите ще стават само когато на теб ти е удобно - ще се събирате по 3, 4 коли. Щом не можеш да дадеш по-добро предложение, затвори си устата и си трай. Ограничете се само в предложения, а не критики и подмятания. След това решаваме кое предложение е най-добро и всичко ще е точно.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй единият си е драка, другият се пали. Я се усмихнете малко, мисля че имате нужда от студена бира и двамата:)П.С. Абе вие не се ли виждате често, та да вдигате шум във форума? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Можех и да ти отговоря на лично, можех и да ти се обадя, но предпочитам тук да го направя. Иронията ти е доста неуместна. Когато ние правехме срещи, ти още не беше чувал за форума. Да имаше тема за Търново и нямаше нужда от друга, ама понеже ти си пич реши, че трябва друга. Не ме интересува, ако срещите ще стават само когато на теб ти е удобно - ще се събирате по 3, 4 коли.

Щом не можеш да дадеш по-добро предложение, затвори си устата и си трай.

Ограничете се само в предложения, а не критики и подмятания. След това решаваме кое предложение е най-добро и всичко ще е точно.

Нямам намерение да влизам в излишен диалог с теб.

Които иска нека прочете малко тази тема в началото там се вижда, кои, какво, кого, как., къде, защо.....

Радвам се, че така се получи за да разбeра “приятелските ти” намерения.

Без коментар :ppp

 

Поздрави на всички 

:(

 

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И все пак ще кажеш ли нещо по темата, или ще продължаваш с нападки?Аз съм със всички приятел и ще остана такъв. Дори и с теб, но подобно поведение няма да търпя от никого.От мен край по този въпрос. Да говорим за срещата кога и в колко ...

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

както виждам развитие по темата да се съберем повече хора няма ... а само нападки, които според мен за безмислени ама вие си знаете :pppаз си изказах мнението очакваме и други и да обсадим кога, къде, как и накрая всички да сме доволни .... поздрави на всички

Редактирано от wien

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става колеги нещо много е позамряла търновската темичка! Някакви срещички?! Ако някои има предложения или идеи да споделя че да го измислиме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май май вярно е позамряла, така че не е лошо скоро да се направи една среща, така че давайте колеги :thumbs1:Поздрави от САЩ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така като гледам ентусиазма на всички им е слезнал в петите ... Нищо всеки има моменти :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аиде де :hondarulez: Да решим нещо :lol: Че аз още малко съм си тука после ще ходя на Бургаските сбирки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

В чата “Honda Fan Club – В.Търново” на Skype, повечето от вас са нетърпеливи да се съберем и смятам, че е настъпил момента да се видим на по кафе и да обсъдим по нататъшните ни действия за Хонда сбирки в Търново. Къде да се провеждат те в кои ден и часа.

Каним всички, които се чувстват Хонда фенове ......

 

На 20.09.2009 (неделя) в 14:00 ч. с. Арбанаси, кафе “Панорама”

 

Едва ли има човек да не го знае, но все пак..... намира се на втория остър завоя като се влиза в с. Арбанаси.

 

 

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там сме ,само да се молим да е убаво времето да направим фотосесия :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Търновци имаше ли среща? Чакаме снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мина почти месец от последното "съвещание" ;) Вече излязох от бокса и смятам, че една срещичка не би навредила на никой ;) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има има само че се подвизавам в София засега.Като си дойда непременно ще се обадя да се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не мисля че не са останали фенове ... Мойте съмнения са, че времето застудя и някой вече сложиха гумичките от школник и махнаха големите батали ...Което естесвено се отразява на настроението, визията и кой знае още какво :) И със здраве ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз може да съм сложил зимната гума, но това не ми пречи да продължа да си правя колицата. Ето един малък джокер, какво предстои да и се случи на д15-ката:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не останаха фенове в Търново.

Ами не знам дали са останали, но като се разхождам в града виждам все повече и повече хонди, особено пред Херсон всеки ден са поне три, четири.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това че тъпите голфаджии са си накупили Хонди, не означава че има фенове които се интересуват от марката. Аз тея хонди наспряни пред заведенията с лепенки Turbo Racing и разни такива ме е срам да ги гледам. То се вижда колко сме. Така като гледам сме 2-ма - 3-ма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един мармот загъва шоколада ... Толкова ще сте ... даже може и по-малко ;) Айде да не пълним темата с глупости .. Със здраве ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много малко, колкото толкова. Ако сте навити за среща аз съм ЗА. Свободен съм почти всяка събота или неделя и винаги когато е имало срещи и съм си бил в БГ съм присъствал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит, въпреки че би имало 4 5 коли макс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един малък джокер, какво предстои да и се случи на д15-ката:

не мога да те разбера какво се хвалиш с тая глава ? Гледай на какво прилича в момента :

Публикувано изображение

 

п.п. Абе глупчо, единия болт на капака на клапаните го няма ! Виж да не си го запилял някъде или звъни на тоя дето си взел главата и го виж да ти го прати!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа, ще трябва да търсим от някъде, щото тука из дома и да е паднал едва ли ще го намеря, ама най-вероятно е пристигнала без него :PИначе тоя тунинг леген отдолу сцепва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсеният големи тунинги, голямо нещо :P има един друг вариант с този болт-слагаш шпилка и ползваш вътрешните тапи от Б2-то +гайките ,при мен е така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако видите син седан 5 ген бягайте надалеч !! :)

 

Публикувано изображение

 

вече и той е от бягащите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро май само ние си пишем тук, но все пак да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ. Нямам търпение да направя разработката и да видим какъв ще е резултата.

 

Публикувано изображение

 

Почти съм сигурен, че това ще е най-бързата Хонда в Търново :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсеният ,честит суап ,като я разработиш ела да те отупаме на пистата :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а честито, дано всичко да е наред....за най-бързата хонда може да се поспори !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мони , за да се захлупи тоя ангренаж нали първо някой трябва да му купи капака ;) Аз пък ще ти благодаря от мое и от името на Търсения (че той не се сеща), за това че набави необходимите части за проектчето :yawn: п.п. направо почвай да демонтираш рекламната табела :lol: п.п.п. за най бързата едва ли .... тоя шлеп :);) Има май някое друго палаво рексче там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами понеже Теро ме потсети :D Мони, благодарско за частите. Ако не беше ти, сигурно още щях да се чудя какво да правя. Като направя разработката задължително ще дойда на Междене да ме отупате, ама няма да се дам лесно :dry: Иначе за капака за ремъка гледам че всички карат без такъв, но ако е проблем ще си взема стига да има място за него :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......Като направя разработката задължително ще дойда на Междене да ме отупате, ама няма да се дам лесно :dry: ...

Само така! Няма да се даваш!!SEDAN RULEZZZZZZZZZZ :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мони ето една снимка да видиш, че каквото ми се каже и го изпълнявам :dry:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,да се похваля в Горна Оряховица си имаме още едно дел сол-че и така станаха 4-и и на Цеско във В.Търново станаха 5 ,нека видим на следваща среща кои коли ще доминират :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам предложение, тая неделя да направим едно междене да видя върви ли втека :o Има ли желаещи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На работа съм :D

то и аз съм на работа обаче ако се разберете нещо за след 7 вечерта примерно ме броите и мене! :huh: :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...