Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Бива ли така ? Една Габровка Хонда да ви отупа всичките и дори да не я споменете в клиповете .... Разбрах че тези .. какви бяха .... а да DEL SLOOW, са паднали и те :D :D А уж нашенската не вървяла добре и човека не можел да кара ;):huh: (за нашия делсол става въпрос)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много вървеше май само аз успях до някаде да се движа с нея ,но на 3-та вече ми дръпваше ,но нашите са стокови да не забравяме . Иначе аз съм доволен много от моята и от себе си за добрите стартове ,чакам с нетърпяние пак да застанем на линията ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме че неговата е 1.4 :D И не е CRX :D

 

Следващия път като идвате насам драснете един ред :huh: Че искам да си пробвам парахода с някоя сток кола. А и да си направим весело ;)

 

п.п. Most_Wanted, следващия път ще взема да ти сложа едно нинтендо вместо комп, може и да се отпуши :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега забелязах, че два видео клипа не се отварят за което се извинявам ето го.......

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес мисля че се получи перфектна срещичка надявам се от тук нататак да ставаме все повече и повече поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че се запознах с повечето то вас, а също и че видях някои стари муцуни ;) На пистата си бях като SafetyCar ... всмисъл най-отзад та да съм сигурен че всичко е както трябва ... :huh: Въпреки това беше хубаво и ще чакам следващата! Дано се съберем дори повече ентусиасти! Поздрави от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко ми е странно...защо се пускате по 4-5 ;) коли едновременно...а пистата на колко километра е от Търново :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистата е широка и го позволява ;) Иначе е на около 40 тина километра от Търново

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тя и нашта писта не е тясна но не правим така... и в коя посока са тея 40-тина километра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистата е широка и го позволява :huh: Иначе е на около 40 тина километра от Търново

Аз най-се радвам, че успях да те бия поне веднъж. Иначе на другите пускания вървях почти наравно с теб. Общо взето на старта беше най-голямата борба, но като цяло мойта Д15-чица се представи много добре. Хубаво е така от време на време да ходим на пистата да поразпуснем малко :D;) Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посока Габрово , малко след Дряновския манастир ;) Не знам що ма трябва пак да се пуснем , добре ти върви колата , но аз като цяло никак не съм доволен от тия галоши и от себе си най-вече. Иначе беше забавно :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна среща ще сформирали пак,виждам че не сте скучали ;););) Прекрасни клипове и снимки галещи окото ;) Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква е колата която бие в 7-мия клип ?

не е 7-мия а е 3-я клип и първи е червения Дел Сол  ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:unsure: на края на пистата бия винаги аз така че не спорете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интерезува ме колата от 7-мия клип която бие защото не се вижда хубаво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се ,че се запознах с момчетата от Хонда клуба и се надявам в най скоро време отново да заформим някоя срещичка! ;) Дано до другият път да съм се сдобил с това,което чакам да излезне и ми пратят(1.6 VTI) че иначе тежко му и горко на сивика на жена ми! :D:D Поздрави на всички:unsure:

Редактирано от buleka vti

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Аз,само не разбрах до къде да давам газ и винаги си оставях повече метри за спиране .Между другото ,ако и на мен ми удряше със 1000 оборота по късно прекъсвача не се знае кой ще е първи :unsure: .Така и не разбрах със сигурност голфчето колко коня беше ,а много ме човърка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах със сигурност голфчето колко коня беше ,а много ме човърка...

Ако не се лъжа голфа трябва да е GTI 150коня. А иначе аз с мойто седанче на няколко пъти, се бях залепил на задния ти калник и живот и здраве да и оправя настройките с един по-хубав старт, ще стане много интересно :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и се надявам в най скоро време отново да заформим някоя срещичка! :D

Върти ми се 22.03.09 (неделя) тъкмо за празника на града :D  

Така че се гответе :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ми звучи :unsure: И ако има пак Междене , мисля тоя път нещата да са маалко по различни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междене е отворено за сега почти всяка неделя и ние сме там :unsure: така че на някой ако му се идва

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes::DМалко новини: Гоуфа 3 GTI е 100% 150 коня . Ламера се е хвалил че е наказвал ХОНДИ :D

Това го знам от братчеда, който е на 100% агент :D

Следващия път ще го карам да слага 200 лв и да наказва 1.4 ;):) :) После да се почерпим за недово здраве :) :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля ,че не трябва да стигаме да крайности-най голям срам ще е да се накаже с 1.4 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе имаме си сивик 160 кончета хеч в Търново ....... голям зор му е да идва по срещи нещо  :) преди си идваше, но на последък го няма нещо и телефона не си дига  ;) Николчо... за теб става въпорс  ;);)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ей сега, ще отида да му счупя прозорците, таман си е спрял пред блока :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за времето навън :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето е екстра  :D само да можех да изкарам някоя от Хондавелките, ама не мога  :angry:  Голям сняг бре  :o Коремчетата опират и няма мърдане  :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха смееш ми се ти, че карам седан и бил пенсионерски, ама колата си я изкарах и нямам никви грижи, пък ти с твойте ниските си стой у вас и се наслаждавай на снега през прозореца мухахаха :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко зор ми беше и на няколко пъти вадих лопатата но успях :angry:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха Митко ай ся няколко рачака :angry: Аз моята няма да я намеря и няма и да се опитвам да я вадя :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Дряново има един метър сняк ако искарам Прелюда ще стриже под снега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, много сняг. Утре ще, Ви пусна една инициатива. Дано срещна съмишленици, че голяма мизерия е настанала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми пусни я от сега, че да можем до утре да обмислим преложението :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, така.....  :) питате ли ме, какво чистене падна днес без кръс,ръце и крака останах  :):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво се плашите от малко сняг. Иначе пътя сутринта беше мн гаден. Където на места се е стопил снега, се бяха образували много гадни дупки и все едно карах през някой поляна, даже там нямаше да друса толкова :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, много сняг. Утре ще, Ви пусна една инициатива. Дано срещна съмишленици, че голяма мизерия е настанала.

Матьо,да не става дума за taste it?http://www.honda.bg/index.php?option=com_c...ed1fa565f3f1912

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...