Jump to content
Guest PeXa

Среща с унифомените

Recommended Posts

Guest PeXa

хахах ми да търсят си парите .един ппът щяха да ми вземат книжката (без колан,говоря по тел,без фарове и с 40 над ограничението :angry: ),ама се разминах само с 20 лв,щот беше декември преди коледа и тез двамата бяха гладни :angry: ,сега им раздавам чаши (фабрика за щастие на кока-кола и са мн доволни всички.

Редактирано от PeXa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пътувам си към Велико Търново и преди един разклон към Джюлуница ми светкат. Аз си карам с 90-95, намалявам малко под 90 като се оглеждам за знаци за ограничение.... ами няма... Показаха ми палката и аз спрах, какво да правя....Представи се учтиво и ме попита дали знам за какА

Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах да колега така е , Ужас , парите владеят света и хаоса. Спред вас какво е по добре да правиш в такива ситуации , Да цакаш пари , ами ако нямаш в момента , кво правиш , влачиш некви ненужни актове за по мин. 100 лв. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аве хора вие вместо да се радвате,че ви пускат .... аз кво да кажа като ме резнаха 100 кинта за превишена предпочитам да дам 20/30 вместо 100 ама нямах ...хем искате да се отървете хем сте недоволни,че се налага да дадеш някой лев :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1во: за пустани халогени в немъгливо или дъждовно време наистина си имат право да пишат акт, а и е тъпо защото заслепяват другите шофьори. А и за без колан ако ще и на задна да караш пак могат да ти пишат акт, какво като караш бавно или си търсиш място да паркираш? Колата запалена ли е, запалена е, движиш ли се, движиш се, край. С пълна сила важи на този свят девиза на адвокатите - НЕ Е Е ВАЖНО КАКВА Е ИСТИНАТА, А КАКВО МОЖЕШ ДА ДОКАЖЕШ. Пък и верно вместо да се радвате, че се разминавате.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ина4е 4есто по телевизията варви кампанията "ДА СПРЕМ КОРУПЦИЯТА" . :P Имам свидетелство за управление от 6 месеца, млад шофиор съм, досега катаджий не са ме спирали но ме спря патрулка по погрешка :P . Бях спрял на главен път и трагваики да се вклу4а в движението пропускам патрулката след нея още две коли и потеглям след тях. Патруклата я видях да спира ,слиза полицая пропуска двете коли пред мен, застава на средата на пътя и ми прави знак да отбия в дясно, спирам отварям прозореца идва полицая и аз у4уден му задавам въпроса какъв е проблема защо ме спирате, тои ме гледа, гледа приятелями до мен и хилеики си ми казва 4е няма проблем а се бил припознал и по-погрешка ме спира и аз :P:P:P . Дано не ме спират за сериозни нарушения и да има даи пари ина4е акт и т.н.

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8-ми Март ме спряха в Княжево посока центъра, понеже изпреварих един по трамвайната линия, който караше с 30км/ч. Вдига тоя палката и вика "Колега защо така небрежно повеждаш колоната?". Викам му че заради охлюва става колона назад и часа беше 18:00 и е празник и не е нужно да се влачиме всички заради тоя. Слязох от колата и отивам до патрулката, а там един вътре вади кочана с актовете и почва да пише. Вика на колегата си "Дай ми синия талон" и тоя му отговаря "Е момчето гледам, че не иска да му взимаме талончето". "Да го взимаме ли момче?" Викам не го взимай да да направиме нещо и тоя "Еми айде де празник е, докога ще те чакам, ако правиш нещо прави така леко зад страничното огледало и пускай в колата" Бъркам аз и само по 20 лева имах, много ме хвана яд, ама им дадох, че не ми се занимава с КАТ и тем подобни.Та така за мене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето лично мнение по темата или по точно заключение е че, България никога няма да се оправи с корупцията, защото докато има кой да дава, ще има и кой да иска и да взима:) вината за тази корупция не е само на полицаите, а е обща:) ЗАТОВА ТУК В БЪЛГАРИЯ НЯМА ТОЛЕРАНТНИ И ВЪЗПИТАНИ ШОФЬОРИ И ВСЕКИ СИ ПРАВИ КАКВОТО СИ ИСКА НА ПЪТЯ:)замислете се след като ви направят акт за някое нарушение, следващия път дали ще ви е безразлично и пак ще го направите!!аз също не сам света вода....дадох само 1 път пари преди много години и още ме е яд на мен си, но от тогава не сам си правил устата нито веднъжвсе пак всеки си има глава на раменете и право на избор:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС ....и после що има толкова смъртни случаи на пътя в БГ:)!! всичко е толкова навързано, че и сляп човек би го видял!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8-ми Март ме спряха в Княжево посока центъра, понеже изпреварих един по трамвайната линия, който караше с 30км/ч. Вдига тоя палката и вика "Колега защо така небрежно повеждаш колоната?". Викам му че заради охлюва става колона назад и часа беше 18:00 и е празник и не е нужно да се влачиме всички заради тоя. Слязох от колата и отивам до патрулката, а там един вътре вади кочана с актовете и почва да пише. Вика на колегата си "Дай ми синия талон" и тоя му отговаря "Е момчето гледам, че не иска да му взимаме талончето". "Да го взимаме ли момче?" Викам не го взимай да да направиме нещо и тоя "Еми айде де празник е, докога ще те чакам, ако правиш нещо прави така леко зад страничното огледало и пускай в колата" Бъркам аз и само по 20 лева имах, много ме хвана яд, ама им дадох, че не ми се занимава с КАТ и тем подобни.Та така за мене

Ми то в ЗАКОНА има наказание за каране с прекалено бавна скорост и затрудняване на движението. Затова и на магистралите минимума по закон е 50 км/ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма тема!Аман от такива коментари!Аре замислете се всички ли са съвестни шофиори,не гледайте само "Тъпите униформени".Всеки Рейсър е голяма работа,докато не го хвана в нарушение и само гледай кви молби падат да отърве кожата.Инак после всеки плюе.........евала на такива!До гуша ми е дошло от такива изказвания!Ми просто НЕ ДАВАЙТЕ ПАРИ!Понасяйте си наказанията с достойнство и си плащайте глобите,както изисква закона!Никой на никого насила не бърка в джоба!Вярно е,че всяко стадо си има и мърша,но такъв е живота.Не ми се коментира повече,няма и смисъл!Мир! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм съгласен с това ако носа вина да си понеса глобата , но при положение ,че заплата ми е 500 лв. примерно а акта е 250 лв. и нали и точки ми вземат после и на проверовачен трябва да хода който е не по малко от 500 лв. и честно казано бих избрал начина да им дам 20 лв. отколкото после да събирам да си платя глобите.Когато ми направят заплатата над 1000 лв.Тогава ще си платя всички глоби , ще карам прилично с всички закони и туко виш , леко по леко корупцията се е намалила и всеки вече кара нормално.Кога ли ще стане това може би след 10 год.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

И аз съм против Халогена, тези които пътуват по честно из страната ,знаят вечер как изморява всяка светлина,а халогена е доста силен се пак е предвиден за мъгла!не виждам причина да карате на халогени??някои ако ми даде разумно обеснение защо си ги пускапри ясно време ще го прочета с кеф :) )да не говорим когато е валяло и всичко се отразява в настилката..

ееее как бе бате незнаеш ли ,че лошите чичковци с лошите Q7-ци ако не включат халогените неможе да запали джипката.Нали трябва да свети като бял ден дори и през бял ден.Ама тех неги спират полицайте и те затова незнаят ,че трябва да ги изключват , и то така всеки гледа от тях и я виж ти почнали 50% от колите с халогени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest koki

Аз нещо не разбрах какво е общото между заплатата и това съвестно да спазваш законите.Май в България всеки иска да има закони ама да не важат за него:).Пешо е прав, че всяко стадо има мърша, но защо ми се струва че сред шофьорите процента мърша е повече отколкото при полицаите:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest desap

Когато ми направят заплатата над 1000 лв.Тогава ще си платя всички глоби , ще карам прилично с всички закони и туко виш , леко по леко корупцията се е намалила и всеки вече кара нормално.Кога ли ще стане това може би след 10 год.

Е значи да караш прилично и да спазваш всички закони зависи единствено от размера на заплатата ти?...Интересна логика...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато ми направят заплатата над 1000 лв.Тогава ще си платя всички глоби , ще карам прилично с всички закони и туко виш , леко по леко корупцията се е намалила и всеки вече кара нормално.Кога ли ще стане това може би след 10 год.

Е значи да караш прилично и да спазваш всички закони зависи единствено от размера на заплатата ти?...Интересна логика...
да интересна е , ти ако взимаш заплата 300 лв. кое би избрал 20 лв в джоба на полицая или 200 лв. глоба в джоба на някой министър. ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се е налагало да давам подкупи, ама аз карам бавно де :) Но когато ме спрат неправомерно обикновенно им вдигам едно скандалче и си отивам.Всеки път поне в началото се държа с тях учтиво, но ги наблюдавам за нарушения от тяхна страна. Обикновенно държането е неучтиво и ти говорят на "ти". От тук натам си имам своите козове и след малък разговор си отивам :)И да съм направил нарушение, те нямат никакво право да се държат неучтиво към мен. Особено някакви млади катаджийчета Ние имам задължения, но имаме и права и трябва твърдо да си ги отстояваме!Подкупи не предлагам!Ако си поискат не знам как бих реагирал. Зависи от обстоятелствата.До колкото знам, патрул (тези дето се шляят по кварталите) нямат право да ти налагат санкции. Ако те хванат в нарушение, трябва да извикат КАТ за да ти съставят акт или каквото там трябва. Или греша?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ми просто НЕ ДАВАЙТЕ ПАРИ!Понасяйте си наказанията с достойнство и си плащайте глобите,както изисква закона!Никой на никого насила не бърка в джоба!Вярно е,че всяко стадо си има и мърша,но такъв е живота.Не ми се коментира повече,няма и смисъл!Мир! :blink:

Много си прав. Само че за някой работи трябва сърце, за някой трябват топки а за останалите трябват и сърце и топки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз на 8-ми март си изпатих. Значи спирам си аз прек едно уж много яко кафене и понеже времето е слънчево и всички са насядали отвън и аз решавам да се направя на щофьор и така пилачка, цедка на първа, втора, някъф тип изкача на пътя и започва да ръкомаха аз си продължавам , бам трета и след 20 сек патрулката ми святка. Спират ме те и почват да ми пишат някъф си акт за шум и прах и замърсяване на околната среда, пича дето изкочи на улицата и той се оказа полицай идва и той и започва да ме нарежда. Нямаше никакви намеци за подкупи и такива работи, направо си ми написаха актчето. Иначе днес пак го засякох този полицай. Здравей, здрасти. Може и да станем приятели :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Декември месец, около 15-тиНастъпил сам автомата посока плевен - РусеГадно време ситен дъжд и се кандилкат всякакви чичковци с каручки 70-80 от колите се образува нещо подобно на мъгла. Аз поне съм си малко полу-олигофрен когато МНОГО БЪРЗАМ ЧЕ ГОНЯ ДА ХВАНА НЯКАКЪВ НОТАРИУС в ЛЕВСКИ, че е последен ден за да се оправи една земя между роднини и няма ви обяснявам за какъв слалом става на въпрос и за кое настъпване на газта говорим 6тото е вече 3:15а оня бачка до 4:00 - нотариусаТъкмо изпреварвам за пореден път :) на сляпо и като минах и последния в редицата гледам на около 100 метра чичкото с палката вече на средата и ме чака.Задължителните любезностите и ела те при колегата.Отивам и един симпатяга вади актовете и се започва, т.е. АЗ ЗАПОЧВАМ - слу6ай, дай да се разберем прави каквото искаш, но да ти кажа - АКТ НЯМА ДА ПИШЕШ - :cool: - погледа на униформения е, как при тия 167км? Как няма да пишем?- Пак АЗ - ТИЯ 167 ПИШИ, ЧЕ Е МИНАЛ ТВОЙ КОЛЕГА И СЕ ОПРАВЯШ АЗ ти меткам еди си колко и всички доволни, най-вече аз, защото при тази скорост още да съм без документи.ТА МИСЪЛТА МИ Е ТАКАВА КАТО СТЕ ТРЪГНАЛИ ДА ПЛЮЕТЕ ПО ХОРАТА КОИТО ИЗХРАНВАТ СЕМЕЙСТВА С НЯКАКВА СИ СМЕШНА ЗАПЛАТА, ПЪРВО СИ НАПРАВЕТЕ РАВНОСМЕТКА КОЛКО ЩЕ ВИ СТРУВА АКТА И КОЛКО ВИ СТРУВА ДА НЯМАТЕ АКТ?УВАЖАВАМ ПОЛИЦИЯТА И МОМЧЕТАТА РАБОТЕЩИ ТАМ, ИМА МНОГО СВЕСТНИ МЕЖДУ ТЯХ НО ИМА И ТЪПИ КОПЕЛЕТА които ме спират и ми вика що не спря на знак стоп1-Няма НИКАКЪВ ЗНАК2-ИМАШЕ пресичане на път с предимство някогаа сега няма нищо даже и тръбата за знака я нямаКажете след 30-мин приказки единия ми казва - " Абе дай 5 лева да пиеме кафе"КАК ДА НЕ МУ Е.....А МАМИЦАТА :blink: И КО.........ЛЕ ГАДНО

Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та такмо изпреварвам за пореден път :blink: на сляпо

заради такива ... като теб,които изпреварват НА СЛЯПО С 167 км/ч невинни хора загиват,хора които никога не са проявявали агресия като твоита.Щях да се радвам ако ти бяха взели книжката и повече никога да не ти я дават :cool::D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТА МИСЪЛТА МИ Е ТАКАВА КАТО СТЕ ТРЪГНАЛИ ДА ПЛЮЕТЕ ПО ХОРАТА КОИТО ИЗХРАНВАТ СЕМЕЙСТВА С НЯКАКВА СИ СМЕШНА ЗАПЛАТА, ПЪРВО СИ НАПРАВЕТЕ РАВНОСМЕТКА КОЛКО ЩЕ ВИ СТРУВА АКТА И КОЛКО ВИ СТРУВА ДА НЯМАТЕ АКТ?УВАЖАВАМ ПОЛИЦИЯТА И МОМЧЕТАТА РАБОТЕЩИ ТАМ, ИМА МНОГО СВЕСТНИ МЕЖДУ ТЯХ

....и аз това се опитвам да обясня както има идиоти между нас така и има между тях,просто .....защото и те са хора като нас :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да разкажа една случка, до някъде стана комична. Бяхме се събрали 1 рейс и ходихме до София. На връщане (около 21:00 часа) вече тъмно, куката изкача изневиделица. Мята с палка и спира рейса за превишена скорост. Преди това бяха прехвърчали няколко коли покрай нас.... и спира рейса :blink: Ония почна да се заяжда с шофера, щял да му пише актове и т.н. И на нас съответно ни кипна и целия рейс се изсипа покрай патрулката. Онея мижитурки се заключиха в колата(умрях от смях). И почнахме да снимаме с фотоапарат, че патрулката не е спряна на осветено място и им казахме че има няма 40 човека ще свидетелстват че са го спрели неправомерно. Онея се осраха вътре, щяха по едно време да викат подкрепление :cool: След около 10 минути разправии му върнаха на човека документите и си тръгнахме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и къде отидоха тия пари ;)

;) в на някой джоба,както става с всички такси събирани от държавата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да прав си , замисли ,че навсякъде по света столиците са претрупани и да некажа ,че там чистото население дали е и 50% , Пак си прав и за държавата ни , че невзема никакви мерки за това , просто си седи с обещанията и си събира данъците по лошото е ,че мисли постоянно как да ги увеличи нали сме все пак в ЕС.Откакто сме в ЕС аз нищо ново несъм видял освен поскъпване на всичко и все си затъваме с пълна скорост.Какво да правиш "Съдба"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да разкажа и аз една комична случка с униформените:Карам аз по голям варненски булевард (Левски) и преди кръстовището с ХЕИ чакат......аз ги виждам, пък и ги знам че седят там. И така излиза "добрия" и маха с палката......Добър ден, добър ден.....Видя ли с колко караш, ми вика полицая. А аз в пълен шах, защото карах бавно (все пак ги знам, че са там). Отиваме на радара - пише 57 ;) , при ограничение 50. ;) И се почва заяждане и косвено искане на някой лев. Почна се с документи, гражданска, пожарогасител, триъгулник, резервна гумам, забележете - грайфер на гумите, ама аз съм супер изряден и си трая. ;) По едно време единия отваря аптечката и нещо рови вътре....и вика - Тука няма лепенки...хахахахахха, едвам се сдържам вече, обаче приятелката от предната седалка - чула недочула вика - Аз имам лепенки в портфейла ;) . Е вече ме изби на смях, ама яко. Аз не си бях отварял аптечката, а куриоза е, че си я купих от КАТ при регистрацията ;) В крайна сметка ме пуснаха, де, ама........нали?Че мисълта ми е, че има и мнхого свестни в МВР, ама има и такива дето си искат явно или не чак толкова да намажат нещо допълнително. Вярно е, че има и хора, които направо предлагат, ама има и друга страна дето земат.P.S. темата много хумористична се получава.

Редактирано от Slayer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та такмо изпреварвам за пореден път :angry: на сляпо 167км

ГОшИ МОИТЕ УВАЖЕНИЯ АМА С ТЕЗИ 167 НА СЛЯПО........ ХАИДЕ МОЛЯТИСЕ НЕ МИ СЕ УМИРА ОТ 4ЕЛЕН УДАР ОТ НАКОИ КАТО ТЕБ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АХАХ ? Че и неони ли забраниха вече ? хахахах.......е тва ме уби от смях !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest go6i11

Малко пояснение за хората които се притесняват от 167 на сляпоПътя Плевен -Русе, преди Българене е почти идеалната права при описаните метеорологичните условия, движението с включени светлини е задължително не само от към страната на закона, за Декември месец говоряЗНАЧИ КАТО ВИДИТЕ ЧЕ НЯМА НАСРЕЩНО ДВИЖЕЩИ СЕ АВТОМОБИЛИ ЩЕ СЕДИТЕ ЛИ ЗАД ДЕДКО СЪС 70-80 ИЛИ ЩЕ ГО ИЗПРЕВАРИТЕ ВЪЗМОЖНО НАЙ-БЪРЗО?ТАКА, И МОЛЯ КОГАТО ЧЕТЕТЕ И ПИШЕТЕ ПО ДАДЕНА ТЕМА, Е ХУБАВО ЧЕТЕТЕ и вземайте отношение само по темата, а не ти що така си карал ????? Можел съм, карал съм. Темата е за СРЕЩИ С УНИФОРМЕНИТЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та такмо изпреварвам за пореден път :guns: на сляпо

Щях да се радвам ако ти бяха взели книжката и повече никога да не ти я дават :lol::rolleyes::P
Ще се радваш много повече, ако никога не срещаш go6i11 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес избихме рибата!Тръгвам аз за работа, завивам от пресечката на блока по булеварда и след 50м двама служители на 5РПУ почват работната седмица... Висят на оградата, скучаят и спират когото видят. Спирам аз и се почва диалога:- Добър ден, еди-кой си от 5РПУ, документи за проверка...Аз подавам документите с усмивка (same shit, different day и аз отивам на работа кво мислите вие...) И той:- Що карате с колан?И аз :punk: :punk: :punk: Викам им Кво, за 5лв ше се удуша а?- ЕЕЕ, тя тарифата вече по-висока. Аре приятен ден....

Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви един пресен случай от вчера карам кьм Пирогов защото баба ми е там и трябваше да и занеса разни работи както и да е на един светофар на ЗЕЛЕНО трьгвам и някакьв келеш ме изпреварва от дясно минавам по напред и гледам чичко полицай с палката спирам и той ми казва следното "Мина на червено" викам му "минах на зелено " оня ми вика "Е аз видях, че мина на черено" казвам му "а защо не спря онзи който ме изпревари от дясно по тази логика той е нарушил 2 пьти закона" а онзи ми вика "аз теб видях така, че ти си нарушител нямал си кьсмет" такак ми каза наглия орган на реда и вика ако "искаш може да минеш по евтино вместо да даваш 50 лв и да ти вземем 10 точки ти ни дай по 10 кинта и кой от каде е " какво да се прави дадох им а оня наглеца накрая ми вика "абе научете се по Пелинско да карате" и така с моите проблеми :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как... на всички са ни мноо големи пишките.... прекалено големи, за да спазваме някакъв си закон за движение по пътищата.Аз гледам тоя закон да го спазвам. Да карам бързо и то доста често, но не се режа когато има опастност за околните (50-60 в квартала не е много разумно нещо) спазвам си предимства, сфетофари... Абе с две думи, срещите ми със закона се свеждат до рутинни проверки и чат пат плевишена скорост. Когато имат право и ме питат "Какво ще правим сег..." пишката ми става много малка и отговарям "Ами явно акт ще ми пишете, в нарушение съм."Така е правилно според мен. Като се издъниш си отнасяш последствията. 5, 10, 100лв не се броят за последствия :punk:А колкото до заигравка със служителите на КАТ.... само когато не са прави. Ако са прави, нито ще се правя на тарикат, нито нищо.Че държавата ни е осрана, осрана е. че пътищата са зле - ужасни са даже, ама замислете се, докато всички сме тарикати и само се надлъгваме кой е по-мъж нищо хубаво няма да се случи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво да се прави дадох им а оня наглеца накрая ми вика "абе научете се по Пелинско да карате" и така с моите проблеми :punk:

:punk: давай давай :punk:

а после плачете че си искат. Нали си бил прав? пиши си възраженията, натопи си ги че са ти искали подкуп, пусни жалба срещу тях. Все пак не си бил в нарушение нали? Да всичко това отнема повече време и нерви, но това е правилния път ако си бил прав.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо е доста прав колеги ... замислете се :punk: ... аз досега пари не съм давал и няма и да дам .. и поради тая причина в 95% от случаите ме пускат със забележка за която са в 95% от случаите прави ... карайте бързо , но разумно защото въпреки че не създавам ситуации мога да се хвана на бас, че ще стигна от точка А до точка Б на 100, 200 или 500 КМ по-бързо от 99% от вас ... разликата е че никога не изпреварвам сляпо , никога не минавам през населено място с повече от 70 , колкото и бързо да съм карал преди това, никога не отнемам предимство и никога не минавам на червено ( освен когато съм много зальохан, което си е грешка която не ми се случва често и никога не правя нарочно ) ... освен това предпочитам да изхабя едни гуми и едни накладки с постоянно рязко спиране пред това да изхабя една кола и няколко живота ... не карайте изморени и не карайте неразумно защото белите, които можете да сътворите не са в никакъв случай малки ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво да се прави дадох им а оня наглеца накрая ми вика "абе научете се по Пелинско да карате" и така с моите проблеми ;)

:bg: давай давай :bg:

а после плачете че си искат. Нали си бил прав? пиши си възраженията, натопи си ги че са ти искали подкуп, пусни жалба срещу тях. Все пак не си бил в нарушение нали? Да всичко това отнема повече време и нерви, но това е правилния път ако си бил прав.

 

Емка сьс сигурност минах на зелено с мен беше брат ми и майка ми и те видяха светофара отлично но просто органите са били гладни и жадни май ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спазвайте стриктно правилата за движение,за да нямате неприятни срещи с униформените и да не създавате предпоставки за \взеха ми толко ит.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега спазвам ги ама дори и изряден пак ставам виновен защо ли ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво да се прави дадох им а оня наглеца накрая ми вика "абе научете се по Пелинско да карате" и така с моите проблеми ;)

;) давай давай :bg:

а после плачете че си искат. Нали си бил прав? пиши си възраженията, натопи си ги че са ти искали подкуп, пусни жалба срещу тях. Все пак не си бил в нарушение нали? Да всичко това отнема повече време и нерви, но това е правилния път ако си бил прав.

 

Емка сьс сигурност минах на зелено с мен беше брат ми и майка ми и те видяха светофара отлично но просто органите са били гладни и жадни май :bg:

 

Не знам в тея ситуации доколко меродавно е мнението на органите на реда или някой друг, ама щом стигаме до пазарлък идва времето на надцакване кой колко взема/може да даде... мое мнение - няма какво друго да направиш в тоя случай, лъжата и злоупотребата със служебно положение са без коментар в моя етичен кодекс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) е ха сега кажи че не им е точно това работата... Огледал се е, не е видял нищо нередно и си е продължил ;) Кажи сега че не си доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...