Jump to content
HONDA

Ускорение...

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Ето и едно клипче от мен, един приятел снима докато карах, че нямам 5 ръце.:D

Редактирано от Vasilen_Civic_DOHC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,ти с тоя пълен резервоар,все едно сте били 3ма. :D иначе много добре тегли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:D На клипа колата е с железни 14-ки , че 16-ките с които я взех са доста... ама доста тежички и на трета започва да умира леко. :lol: Сега пък тези ако не връщам газта на 2-ра ги върти прекалено много. Скоро ще оправям кутията да не се бавя на 3-та... ще видим тогава какво ще излезе. :P Редактирано от Vasilen_Civic_DOHC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е тайна какви са подобренията по двигателя на колата от последния клип?благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което знам от този който я е правил, защото я взех така. Керамичен съединител, сгъстена е до към 12:1, валовете са от Б18Ц4, генерация, по-голям дросел... май така я взех. Колата не е мапвана, аз съм и сложил АЕМ конусен филтър, че стария беше китаец някакъв и иридиеви НЖК 7-ци. Май е това. :P Минусите са ми, че ми е изноасен синхонизатора на 3-та, ( влиза с двойно амбриране) филтъра ми диша повечко топъл въздух. Термолентата за колектора ми е в багажника. :D За друго инфо в момента не се сещам... май това е цялата история. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://vbox7.com/play:b161bebffd D13-ка. Лош старт с приплъзващ съединител. Двама човека вътре, гуми 205/55/15 профил. 0-100 Редактирано от fast_ghost

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми викам и аз да покажа моето бебче с ново сърце

Скоро и го сложих ,беше със 1.4 90 коня ,сега е с б18ц4 ,но имам да правя още много работи най-вече генерацията,бензинова помпа и спортен филтър ,за сега доволно :)Ето как се представи и на гонките лукойл Варна
и така да се отблагодаря на гумите ми ,страхотни са http://skylinee3.snimka.bg/tuning/h-beee.692982.27968771 Редактирано от Who Run It

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни са до 2-ра скорост с тези гуми колата ти след 100-20 е СУПЕР бавна и гори повече. ;)) Иначе честито !.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаг съм уважавал хората които излизат подготвени за гонка. Мн хубав старт! Тази неделя ще се кача и аз да ги храня :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F20A4 прави 133hp при 5400 об. а ти сменяш предавките преди да е достигнала максималната си мощност. Следващият път пробвай да "изцедиш" още малко мотора преди да превключиш на следваща предавка Публикувано изображение тогава крайният резултат ще е малко по-добър Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:b6ec29e9Ускорението е на DelSol -125 к.с с подвижен старт от 30 км/ч.Иначе и аматьорско съм я засичал от 0-100 км./ч ,дава ми около 8,9 - 9,1 сек Редактирано от Ivaylo Kadishev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
лошо каране! Редактирано от batko777
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Много добре за 525д......браво,резултата е ПОВЕЧЕ от доволен(както 0-100км/ч така и на 400м)! Редактирано от Bimero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее тоз кораб как е тръгнал тей ве ... браво, евала! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всмукателен колектор от 3.0D тутбо от 3.0D 204-208 коня нз точно, генерация и ремап.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и моето купе с Б18Ц4

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=FyYiXV1iric&feature=youtu.beДнес се полигавихме с едни приятели. Двама сме в колата, общо над 200 килограма и пълен багажник + резервна гума.D15Z6
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един мои приятел ме помоли да му пусна клипа тук ;)) :P :P :P :P :P D16Y3 IHEhttp://vbox7.com/play:2e1f043a0b

Редактирано от K1r1L
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко калпав старт с Б18ката. Не изцедих добре 1ва и се вижда как замалява на 2ра. Колата не е олекотявана, всичко си е по нея както я карам всеки ден.http://www.youtube.com/watch?v=HUuZVGvnvDw&feature=plcp

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,брато,не стига,че тръгваш като,че за пръв път се качваш на тая кола,ами и спираш да я натискаш,точно когато тоя двигател тръгва....130км.ч....SHAME ON YOU!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре ама снимай моля те през деня че нищо не се вижда :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километража да си смениш, че не работи добре иначе добре върви машината :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километража да си смениш, че не работи добре иначе добре върви машината :)

И мястото за снимане,че май наклона надолу е доста голям.До включването на 3-та е 5,6-7 сек,тва е 100км :blink: ,знам,защото съм със същите предавки,малко нереалистично!
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колега какво е правено по мотора? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километража да си смениш, че не работи добре иначе добре върви машината :)

И мястото за снимане,че май наклона надолу е доста голям.До включването на 3-та е 5,6-7 сек,тва е 100км :blink: ,знам,защото съм със същите предавки,малко нереалистично!
Аз говорех за Прелюда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километража да си смениш, че не работи добре иначе добре върви машината :)

Колега според мене нищо му няма на километража превъртат гумите,само между 120-140 нещо зацикля за няква милисекунда нзнам защо скоро ще снимам пак да видя дали ще го направи. Posted Today, 18:17Според мен клипа на Прелюда насича Как реши че засича не знам Редактирано от donvini

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колега какво е правено по мотора? :blink:
втек глава+предавки,без леки маховици и ролки..наклон няма ..
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километража да си смениш, че не работи добре иначе добре върви машината :)

Колега според мене нищо му няма на километража превъртат гумите,само между 120-140 нещо зацикля за няква милисекунда нзнам защо скоро ще снимам пак да видя дали ще го направи. Posted Today, 18:17Според мен клипа на Прелюда насича Как реши че засича не знам
Да, нормално е на 1-ва и 2-ра да прави така но не и при ускорението на трета...Ето и при мен помръдва, но не чак така...http://vbox7.com/play:a419978cТо виж, че на края тръгваш да намаляш а стрелката си седи на 140 и не пада... Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

втек глава+предавки,без леки маховици и ролки..наклон няма ..

според клипа ти колата прави 100км/ч за ~ 5.5с а терминалната й на 400м е ~ 160-170 ... айде колата да не е просто д15 с глава?ще споделиш ли с нас ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...