Jump to content
M_I_T_A_K_A

Седмични срещи Русе

Recommended Posts

mcros...колега да си минавал в четвъртък покрай хижа Приста един такъв като твоя избръмча с доста силен звук и бързо покрай мене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mcros...колега да си минавал в четвъртък покрай хижа Приста един такъв като твоя избръмча с доста силен звук и бързо покрай мене :D

Колега често минавам оттам и е много възможно пак и друг такъв Прелюд тук няма до колкото аз знам :dry::whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...мислех да те понастъпя и да те догоня ама майка ми беше в колата и нямаше да го понесе :):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да вдигнем малко темата по навреме, че да няма после: ама аз забравих кой ден сме и т.н.За всички желаещи - часа и мястото на срещата са известни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове само да попитам че съм нов къде, кой де и от колко часа се провеждат срещите.Мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки четвъртък от 19и30 на метан станцията на олимпа(Мгаз) и всяка последна неделя от месеца имаме месечна среща на ТВ кула от 12и30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново има промяна на деня на седмичните срещи, но това е с цел да извлечем максимална полза от тях. Предложението, да се премести в четвъртак е за да можем след срещата да се преместим на нощните гонки на полигона. Мястото си остава метан станцията Мгас на бул. Липник. Това е засега:)

сори за въпроса, но съм новобранец - разрешават ли да се паркира в метан станцията или да си търсим място покрай блоковете? За мен не е проблем, но има един идиот от блок РОДОПИ с червен пасат, който постоянно ме затваря като му спра на мястото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега до сега никой нищо не е казвал за паркирането, а и те си имат малък паркинг на метанстанцията, който не е достатъчен в някой случай. Може да спираш вътре където намериш само да не пречиш на работния процес на момчетата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега до сега никой нищо не е казвал за паркирането, а и те си имат малък паркинг на метанстанцията, който не е достатъчен в някой случай. Може да спираш вътре където намериш само да не пречиш на работния процес на момчетата :)

благодаря. На следващата сбирка може да дойда, макар че HONDA-та ми не е много за пред хора в момента. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам....така както се развиват нещата може и ние да наминем :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опа ще се сабирамели днеска или срещата е вече от 20.00 часа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам има нови ентусиасти за седмичните срещи, но само на чат. Айде престрашавайте се и идвайте. Хора още не сме почнали да ядем :huh: И да не забравите - днес в 19 часа пак на манежа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвям днес лошото време да ви е попречило да присъствате на срещата?!?Най-официално заявявам, че за мен вече седмични срещи няма, поради големия интерес и хубавото чувство да си 1 час сам на масата.Поздрави на всички, които ще продължат да упорстват.За всички желаещи да се виждаме, имаме си координатите и може да го правим по всяко време. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвям днес лошото време да ви е попречило да присъствате на срещата?!?Най-официално заявявам, че за мен вече седмични срещи няма, поради големия интерес и хубавото чувство да си 1 час сам на масата.Поздрави на всички, които ще продължат да упорстват.За всички желаещи да се виждаме, имаме си координатите и може да го правим по всяко време. !!!

То вече незнам как са нещата там ама щом си сам кофти трьпка! Скоро ще се завьрна да станем двама пак кот ще да става ! А за разцепването на клуба си има виновници един от тях се чувствам и аз макар че, почти нищо не сьм направил освен че, не идвам в последно време заради шибаните смени който давам за да ви пазя :) и заради кризата която ме е ударила в джоба якоо. :beer: А нали имаше едни сериозни Хондажии който не пропускаха срещи !!! и така ! А НЯКОЙ КАРА КОЛЕЛООООО ВЕЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колелото е гадна работа,не е като прелюда :) ама ко да правя съдбЪ.Ще му лепна една емблема от хонда и може ли с него да идавам на срещите ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми то и на месечната бяхме едва 7/8 човека явно се разрежда отбора ама поне да драснат някой ред които няма да идват да не се получава така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мене утре ... за 1-ви път аз (русенецът) ще бъда на сбирка в Русе =)

Редактирано от Bayilijan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно как е минала вчера срещата. Моля споделете ако не ви затруднявам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко да повдигна темата ще има ли среща днес!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска ще има ли среща и къде и от колко часа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес беше мн интересно...Разходих се малко, поседях си 20 минути...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кординацията не е в ред нещо,звънете си по телефоните за да не се случват такива неща,аз няма как да идвам за което мн съжалявам но нямам книжчижа а и съм на работа до доста късно :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се случи 2 пъти това нещо и за това вече звъня първо на 2-3-ма и тогава отивам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе днеска сьм на линия в 7,00 сьм на метана ако има още фенове моля да заповядат ;):bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз най-вероятно ще пропусна тая седмица. Митаче още колко остана?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ЕДИН! :cool::D:P :P Обжалвах и края на другия месец си я взимам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път съм доволен :D 8-9 4овека е по-добре от 1 както предната "среща" :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен, аз които ви позабравих и нямам оправдание за това. Но това е живота, всеки с грижите си. Аз който работя на 20 метра от МГАЗ обещавам другия четвъртък. ПОЗДРАВИ на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малеее хора какво става с вас.преди на срещите на фемили се събирахме по две маси народ че и три а сега не можете да се съберете 5 човека на една маса..Явор идва ли на срещите?ленооо ще ти подаря моето колело с емблемата на Хонда хехеххххе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета тази седмица и аз ще се включа в отбора с моито хонде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малеее хора какво става с вас.преди на срещите на фемили се събирахме по две маси народ че и три а сега не можете да се съберете 5 човека на една маса..Явор идва ли на срещите?ленооо ще ти подаря моето колело с емблемата на Хонда хехеххххе

Нелка Явор не идва а колелото не мерси карай си го а защто не се сабираме много хора знамм лиии но така като гледам нови членове нови хора запьлват редиците ни и пак се сьбираме но не на Фемили а на МЕТАНА както доброто старо време и после на полигона а не на крьчма :lol:!! :P Редактирано от LENO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ще има ли фенове на метана ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе май имаше, ама се сещат да пишат след свършен факт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам и аз да доида пак на тия срещи но няма с кои :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...