Jump to content
Demon

Пострадалата от Стависки се стопи до 30 кг

Recommended Posts

Публикувано изображение

 

Мануела Горсова заминава за Израел. Това най-вероятно ще стане след две, най-много три седмици, обясни за "Стандарт" бизнесменът Петър Христов, който плаща лечението на момичето. В момента най-важната задача за Мануела е да приема редовно медицинската храна, за да качва килограми, тъй като в момента е малко над 30 кг. Когато стигне 40 кг, ще може да отлети за Медицинския център, обясни Христов.

 

От самото начало бизнесменът е поел всички разноски по лечението на момичето в столицата. Дядото на Мануела работи в една от фирмите на бизнесмена във Велико Търново. Не мо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тцтцтццт напьлно си развалих мнението за Ставийски той за мен вече е един долен шушумига, :) жалко за хубавото момиче дано се оправи аз сьм за мнението на колегата Demon за помоща на Мануела :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тцтцтццт напьлно си развалих мнението за Ставийски той за мен вече е един долен шушумига, :) жалко за хубавото момиче дано се оправи аз сьм за мнението на колегата Demon за помоща на Мануела :)

колега,ти тази статия ли чакаше за да си развалиш мнението за него?все пак лекето в чорапогащник е убил младо момче и е пратил приятелката му в кома,карайки фиркан......незнам какво друго мнение можеш да имаш за него освен,че заслужава да е на мястото на момчето,което уби.......аз редовно пращам смс-чета за Мануела,дано момичето оздравее и се възстанови напълно.а дори и това да стане сигурно разказите на близките й за изминалите месеци ще я травмират до живот.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е мъчно да гледаш човек в такова състояние, както е момичето на сниката.Не желая и да коментирам цялата ситуация. Всеки път когато прочета нещо за инцидента ми се обръща душата въпреки, че не познавам никой от тях. Просто фактите описват всичко.Благодарности Demon, че пусна темата... аз лично не знаех че може да се помогне. Вече пуснах sms.ПС: Дано господ гледа и се грижи за справедливостта(след като ние не можем) - твърде много своеволия стават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как точно да опиша първите си чувства по повод на започналата напоследък усилена кампания за набиране на средства. Ок... забравете го тоя Максим, станалото е станало. Не го оневинявам, напротив. Но това е факт, чийто коментар е безполезен. Та за кампанията... ще помогна, ще помогнем, ще помогнат...., но къде аджеба бяхме, бяха всички, които сега се размърдват през месеците от катастрофата до сега!?!?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм коментирал досега по-тая тема, че се познавам с майката на момичето и ми идва да го намеря тоя нещастник максимчо и да му откъсна главата! Поне да се беше държал като мъж и да помогне, а той какво - още малко и невинен ще излезе! Да помогнем на момичето да оцелее и да го видя тоя ще има ли смелост да я погледне в очите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тцтцтццт напьлно си развалих мнението за Ставийски той за мен вече е един долен шушумига, :P жалко за хубавото момиче дано се оправи аз сьм за мнението на колегата Demon за помоща на Мануела :P

колега,ти тази статия ли чакаше за да си развалиш мнението за него?все пак лекето в чорапогащник е убил младо момче и е пратил приятелката му в кома,карайки фиркан......незнам какво друго мнение можеш да имаш за него освен,че заслужава да е на мястото на момчето,което уби.......аз редовно пращам смс-чета за Мануела,дано момичето оздравее и се възстанови напълно.а дори и това да стане сигурно разказите на близките й за изминалите месеци ще я травмират до живот.
Колега откакто стана катастрофата го ненавиждам а сега направо ми се поврьща от нега вместо да помогне с каквото и да било той си вдига банкаечета, че е отьрвал кожата а момичето се мьчи направо ми иде да го разкьсам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По4нах да пиша много критики по садебната ни система и по убиеца но реших 4е ще е излишно да повтарям колегите. Само ще кажа 4е има една песен на така омразната ми 4алга и там се пее "ЗА МИЛИОНИ НЯМА ЗАКОНИ....." А ставииски е доста над закона защото има с какво да го купи, има доста пари (милиони) дори родителите му са богаташи. А в държава (ако все още сме такава) като наща няма закони за богатите..........

 

п.п.Написал съм му фамилията с малки букви защото тои ве4е е незна4ителна ли4нос за мен....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелание към ставииски . Нека нещастието на момичето го застигне , да усети какво е нещастие и несправедливост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте да пуснем по едно смс-че ... и да се палим и да не се палим, не само при нас е така. като имаш пари и има начини да се става невидим за закона. те нашите спортисти станаха по-излъскани и от филмови звезди, карат все едно са полицаи. то преди няколко години някакъв военен застреля един такъв, ама както се вижда има и други. м/у другото максим не е бил само пиян, ами и друсан ... от много време се знае за него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете ме за въпроса, ама малко не съм в час ...Какво трябва да пиша в текста на смс ....... "sms" ......или ?

Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищто, просто пращаш празен sms :angry:

Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този стависки са го проклели много хора,все някога ще му се върне!Да пуснем смс за Мануела!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускайте колеги аз вече пуснах 5 :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

"Дали вярвам в Бог? Да, наистина вярвам, че там горе има Някой, който се грижи за нас. Всеки, който е преживял нещо истински ужасно, е разбрал, че собствените му сили не биха му стигнали, за да го преодолее..." Джеф Амънт(PEARL JAM)...мисля,че този Някой е време да се намеси и в случая с Мануела и в случая за Ставийски(Бог забавя ,но не забравя)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пуснем по 1 смс ок, но аз продължавам да си питам ако Ставииски не беше публична личност и Мануела не беше в Сивик 5та ген., този случай щеше ли да е нещо повече от малко каренце на 6та страница в 24 часа от Август? Бъдете малко по-обективни де, редовно селски пияндурници затриват с колите си по 2 и повече невинни живота, тях пращаме ли ги в Израел да ги хранят с тръбичка и някой от виновниците имал ли е повече от 8 месеца условно и 150лв глоба? Големи хуманисти сме всички така...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тея мухали и тая съдебна системани се подигра на всички нас !!!!Как може пиян , причинаяа смърт и тежки телесни повреди на втори лицеи да му дадат УСЛОВНА !!!! ???!!! АЛООООООО ???Тея хора ни са изклюха на всички нас !утре ще е някои друг НЕДай си боже! !!! :( Да караме всички пияни тогава? след като няма Съд и дЪРЖАВА? и съответно нАКАЗАНИЯ !!! ???? Какво им става на тея хора! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено нямаме закони за да се получи така. Присъдата не е достатъчно справедлива. Поставям се на мястото на родителите на момичето, ми не бих бил доволен от решението на съда. Хич не ми се ще да си го призная, но държавата ни за нищо не става. За съжаление такова беззаконие цари за много хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

brummm, а я си задай въпроса дали това в случая има значение?Нали едно младо момиче е в кома и не се знае дали ще преодолее това състояние?Никой не те е карал на сила да помагаш - аз го направих на добра воля , както и останалите съклубари!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, момчета, темата е "...... Да помогнем на Мануела!" За коментари по случая и асоциации към неги си има друга тема. Моля ви всички или помогнете на Мануела или замълчете т.е. не пишете! Желая добро здраве и настроение на всички ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колежке добре казано ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано Този горе се смили над Мануела

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да помогнем на Мануела!ИЗПРАТЕТЕ SMS НА 1572 за Мобилтел и Глобул 1.20 лв. с ДДСМануела се нуждае от операция в Израел, за да излезе от комата след катастрофата.Ако искате да помогнете на родителите да върнат към живота момичето, изпращайте пари в "Пиреос банк" по сметка:BG71PIRB80504601716534 (в лева)BG12PIRB80504601716529 (в евро)Ей ! Темата какво прави на 2-ра страница? Хайде всеки с каквото може ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Давайте колеги цькайте смси аз вече редовно го правя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам,че по-добрият начин да се помогне на момичето е да даряваме директно на банковите сметки.Иначе справедливост явно няма,но както го каза М.Карбовски-нека не я търсим напразно,а да помогнем всеки с каквото може-СЕГА!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тея мухали и тая съдебна системани се подигра на всички нас !!!!Как може пиян , причинаяа смърт и тежки телесни повреди на втори лицеи да му дадат УСЛОВНА !!!! ???!!! АЛООООООО ???Тея хора ни са изклюха на всички нас !утре ще е някои друг НЕДай си боже! ;);) Да караме всички пияни тогава? след като няма Съд и дЪРЖАВА? и съответно нАКАЗАНИЯ !!! ???? Какво им става на тея хора! ;)

Загласен сим с теб, под всеква критика. Днез получи тя пияница от перник които уби 2-ма 14 години затвор!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За не видялите да повдигна темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...