Jump to content
ШМИРГЕЛ

Национална среща 2008

Recommended Posts

Като гледам пътя какъв е не бих рискувал да минавам от там. Едно че ще е доста тесен ами не се знае и в какво състояние ще е. Най-добре през Габрово. Бях писал дайе и упътване за тези които не са минавали. Там поне пътя е здрав и сигурен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Мисля че прогнозата не е толкова песимистична ,

...за 3-те дена го дават :

15:00 часа 21°C

Променлива облачност с краткотрайни превалявания от дъжд Усеща се като: 21°C

!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Относно пътя през с.Хаджи Димитрово --доколкото знам е черен път ,който надали се поддържа ,единствено 4x4 кола може да премине с голям зор .Според мен минете през прохода

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

яснооо, щеше ми се да избегнем шипченските колони от тирове ама нейсе....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пътят не е възможно да е черен.Иначе нямаше да е отбелязан на пътната карта на Бг.Някой който е минавал от там да каже,а не само догатки да правим.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,предадох думите на човек, който е минавал от там преди около година.Съмнявам се сега да е в по добро състояние, но всеки сам си решава !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

Майна, Троян-Кърнаре опция ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета не рискувайте по този път!!!!:P!:P!:P!:P!:P!:P :P От там може да се мине само с мотоциклет–ендуро!Пътя от години е занемарен и е пропаднал на много места! По голямата част от трасето е в коловози които мъчат даже ГАЗКИ–ВИЕТНАМКИТОВА Е ИНФОРМАЦИЯ ОТ ПОНЕДЕЛНИК 2.06.08 –БЯХ ТАМ НА МЯСТО :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън Мислех да се включвам към къмпинга за една вечер и неска една лелка та ми изтреска колата че ше видя национална за 3-та година през крив макарон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo

Кофти Михо. Емчо има запазена хижа на горското, споменах го поне на 3 места така, че не берете грижа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman4o

Благодаря на колегите от Габрово за информацията за пътя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кофти Михо. Емчо има запазена хижа на горското, споменах го поне на 3 места така, че не берете грижа.

Matheo,каво да ти кажа,ние сме лесни,но съпругите...нали се сещаш.Да не ти разправям,че чакам в събота да доидат и едни приятели чиито жени никога,ама никога не са къмпингували.Направо изпаднаха в шок горките,като им съобщиха радостната новина!Иначе ти свалям шапка за страхотно проведената кампания,точна,навременна и с пълна информация.Едно голямо БЛАГОДАРЯ! Предполагам,че изразявам мнението на всички съфорумци. Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееееееее Михо, аман с твоя карък вече........ ;) или ще е крава, или лелка......и все си в разход ;)апропо Matheo се справя направо геройски с организацията, от опит зная как му пуше главата в момента, едно голямо БРАВО и от мене ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти Михо. Емчо има запазена хижа на горското, споменах го поне на 3 места така, че не берете грижа.

Matheo,каво да ти кажа,ние сме лесни,но съпругите...
Има жена - има проблемняма жена - яко пиене и въргаляне по поляната ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кофти Михо. Емчо има запазена хижа на горското, споменах го поне на 3 места така, че не берете грижа.

Matheo,каво да ти кажа,ние сме лесни,но съпругите...
Има жена - има проблемняма жена - яко пиене и въргаляне по поляната ;)
Тебе пък хич не те виждам като си написал "гол в тройка" ;)
Аз съм твърда единица, не се притеснявай за мене.Преди някоя и друга седмица показах демо версия на това как мога да пия, време е да се включа и в организацията и да изригнем.Кога мислите да тръгвате от РВ? Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,Гого,Шмиргела и още една кола,тръгваме в петък сутрин!АААААИИДЕ НА КУПООНАААА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,Гого,Шмиргела и още една кола,тръгваме в петък сутрин!АААААИИДЕ НА КУПООНАААА!

Не сме само това, има и още

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...