Jump to content
speedrum

Топ 10 на автомобилите втора употреба

Recommended Posts

Много яко! Колега,ти определено скоро ще имаш нова придобивка след като си го ударил на такива теми.Успех в избора! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето от тази класация стигаме го извода, че българинът е мазохист от всякъде ... Хонда е единствената японска кола в класацията :)ПС: Цяла изненада е че 124-ките и 190-ките ги няма!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко! Колега,ти определено скоро ще имаш нова придобивка след като си го ударил на такива теми.Успех в избора! :unsure:

Това не го разбрах, колега :lol:Просто ми направи впечатление стила на писане на автора .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко! Колега,ти определено скоро ще имаш нова придобивка след като си го ударил на такива теми.Успех в избора! :unsure:

Това не го разбрах, колега :lol:Просто ми направи впечатление стила на писане на автора .....
Класацията ми хареса колега,а относно коментара ми погледни си инфото от профила ти"Кара: пешеходец, но не за дълго :P"-нищо лошо,предположих,че си в процес на избор за марка кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

марката съм я избрал, е*ават ме с парите :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро сравнявах техническия раздел на VW club и на Honda club. В първия всяка втора тема е основен ремонт, а във втория - проблем с претапицирането на салона или грешна подмяна на лампички".

Шефе, не ме амбицирай да сравняваме наистина техническите раздели на двата форума, но най-малкото, което трябва да ти направи впечатление е, че във VW форума има регистрирани скромните 18 000 човека, докато тук са само 4 500 :starwars: , това само по себе се, потвърждава и класацията, в която автора го е казал много добре "Така че, когато фактите говорят, дори и съставителите на класации мълчат!"

 

Също така е нормално, ако при вас от 4000 потребителя има в техническия ви раздел 10 теми за по-тежки ремонти, то при нас за 18 000 потребителя е нормално тези теми да са пропорционално повече - примерно 42-43...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Пич нищо лично ама на един мой много добър приятел му изленза име с:

Само си сглобявам Голфа и го вкарвам в сервиз!

Всички знаем за здравината на голфа, няма друга кола която да качи 600 кила багаж и 5 човека, признавам си го правил съм го с Голф но също така съм го ремонтирал от порядъка на 4 или 5 пъти по често от колкото Сивика ми за един и същ пробег. Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и каква е тя...

5-та генерация сивик , хечбек , без значение какви екстри има , колата ми трябва до май месец задължително , макар че се говори , че ще се мести офиса , а такситата тука скубят перушина баш от трътката :(а м/у другото всички ми предлагат голф да си взема ....... явно и голфа си има своите достойнства , все пак на голф карах кормуването ..... но хондата си е хонда, решил съм и никой не може да ме откаже :) Редактирано от triXtyle

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kогато си взех моята хонда всеки познат, приател ,колега пове4ето от тях с голфове искаха да ми покарат колата за да може после да се хвалят 4е са карали хонда :( .Те да си пишат 4е голфа бил номер 1 :)

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега triXtyle Аз заради тея такси-та на 34 години съм кандидат водач на МПС че ми омръзна да давам по 35-40лв всеки ден .Решил съм взема ли документа купувам 1 CIVIC и готово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега triXtyle Аз заради тея такси-та на 34 години съм кандидат водач на МПС че ми омръзна да давам по 35-40лв всеки ден .Решил съм взема ли документа купувам 1 CIVIC и готово

Хубаво си избрал, несравнимо леко се кара, ама и чстите са си части... не че са кой знае колко пари като се разтърсиш, ама на ФВ са си направо символични

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то за коли с повече ремонти по евтини части фактите са факти нали колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега triXtyle Аз заради тея такси-та на 34 години съм кандидат водач на МПС че ми омръзна да давам по 35-40лв всеки ден .Решил съм взема ли документа купувам 1 CIVIC и готово

Хубаво си избрал, несравнимо леко се кара, ама и чстите са си части... не че са кой знае колко пари като се разтърсиш, ама на ФВ са си направо символични
Чудя се, кога ли ще спре това за частите на Хонда и японските коли като цяло..... Някой замислял ли се е да отиде в някой магазин спецялизиран за Хонда и някои за Фолцваген и да провери колко струва една и съща част? Повярвайте ми разликата няма да е голяма... мисалта ми е да се проверят оригинални части и за двете марки, които са направени от производителя а не да се отиде и да се купи оригинално каре за Хонда и след това да се отиде и да се купи турско каре за Фолцваген и да кажеш, че частите на Хонда са скъпи. Правил съм си този експеримент още когато карах Нисан и не говоря наизуст.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе голф-овите части пак ще са доста по-евтини, освен ако не карате голф като моя или 2,9 пак VR6. Сега си търся civic 5-та генерация 1.6 от тези с 125 коня , (незнам точно какво им е означението на двигателите D16Z6 или нещо такова,а доколкото разбрах има още 2 които са със същите пропорции) по възможност купе или седан ,е може и хеч но в краен случай. Някой ако има такава за продан да пи6е ЛС или на скайпа i-_VR6_-i

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Повярвайте ми разликата няма да е голяма... мисалта ми е да се проверят оригинални части и за двете марки, които са направени от производителя а не да се отиде и да се купи о
Редактирано от mastorpetko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

N 5 HONDA CIVICМъничката японка има сприхав характер и не позволява безнаказано някой да я натиска грубо по десния педал. Затова трябва по-нежно, внимателно-по японски. Тогава японката ще ви поднесе и чай в знак на благодарност… Но тъй като я карат най вече келеши, които вчера са взели книжка, вместо чай, “Хондата” им поднася… Из-не-на-дааа! Кормилото свършва, а завоят- не! И следва мантинела, дере, болница… Акт за превишена скорост. В Япония на това му казват “харакири”!

Да си купиш Хонда - на това казвам аз "харакири"!Плюете по Голфа, само че Хонда Сивик = Голф, но със занижени комфорт, цена и качество на изработка.В Япония до вчера се движеха с велосипеди, но днес правят най-вечните автомобили - това, че японските автомобили са най-здравите е просто мит и не знам, защо хората продължават да вярват на това.Хонда е нищо повече от превода на "Volkswagen", но казано на Японски - евтин, що годе здрав, икономичен, лесно достъпен автомобил.Колко бяга и колко не е според разбиранията - за някои 15 секунди до 100 км/ч е доста приемливо, дори повече от достатъчно, за други пък не е и т.н. :)И все пак дори предпочитам да карам Голф отколкото Сивик, поради простата причина, че не ме кефи таблото с копчета тип "лампов телевизор", дамаската от перде, лоста от ЮМЗ и мушамата на баба по корите на вратите.Все пак Вие в Хонда форума сте прави, че "Хонда е религия..." - трябва да и се молиш, за да върви.Поздрави :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега g0blin,защо въобще се си регистрирал в този форум? :) а за това колко върви Honda,едва ли ще разбереш някога, имайки предвид какво караш и начина ти на мислене...а щом не ти харесват "копчета тип "лампов телевизор", дамаската от перде, лоста от ЮМЗ и мушамата на баба по корите на вратите"- карай си ГолфУ и не обиждай...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей го поредния разбирач.... много ти благодарим че ни сподели размислите си относно нещо което очевидно те тормози. Дано си се поуспокоил малко след като го написа, че тук надали някой има голямо желание да чете "мъдрите" ти заключения.... аз за съжаление го направих :) И затова ли я изрови тази тема? Като ми свърши голямото междучасие ще ти пиша пак...п.п. предполагам вече някой модератор ти е дал отпуск... но все пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООО да колега гоблин... радвам се на такива като теб, с толкова мъка и тъга четох поста ти, радвай се на фолцвагенчето и прави молитва всеки път като седнеш зад волана за да не срещнеш хонда.... просто нямаш грам мозък за да сравняваш голф 3 с хонда.....друг твой прост цитатКолко бяга и колко не е според разбиранията - за някои 15 секунди до 100 км/ч е доста приемливо, дори повече от достатъчно, за други пък не е и т.н. брех колега мисля че обърка данните с голфу....нищо лично просто явно не си сядал в хонда.. а вероятно не си и карал....Пожелавам ти цял живот все гоуф 3-ка да караш, а на рожденния ти ден да те возят в хонда ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

g0blin, изби си комплекса надявам се :) Карай си камиона и остави на простосмъртните да карат японските си ФВ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Когато старите теми възкръснат така става :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЛОУ НАЙ-ВЕЧЕ КОЛЕГИТЕ ГОЛФАДЖЖЖЖЖИИИИИИЙ :dry: НЕ СИ ПИШЕТЕ ГГЛУПОСТИТЕ В ТОЗИ ФОРУМ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

АЛОУ НАЙ-ВЕЧЕ КОЛЕГИТЕ ГОЛФАДЖЖЖЖЖИИИИИИЙ :eat: НЕ СИ ПИШЕТЕ ГГЛУПОСТИТЕ В ТОЗИ ФОРУМ :dry:

Що бе?Те нека си пишат ние ще им се хилим,чв си верват и готово :D;):dry::D;) п.п.Има ли хонда за 15 сек 0-100?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама само си представете... опитайте се, не знам дали ще можете. Да отделиш 2мин. за да намериш адреса на форума в google. Още 10 минути за да се регистрираш и попълниш старателно профила си. 10 минути търсиш темата, която е най-подходяща да поеме комплексираните ти писания и най-накрая още 5 минути за да напишеш изключително недомисления си и необразован отговор в темата... всичко това прави около 30 минути. Аз лично никога не съм имал и няма да имам време да отделя 30мин. от живота си за да го направя. А сега можете сами да се сетите какъв е личния и професионалния живот на писателя :dry: И тогава вече ти идва от вътре една мазна усмивка, представяйки си или 14 годишен пубер с 3 пъпки на квадратен сантиметър по лицето, или 25 годишен недопораснал "младеж", отхвърлен от приятелите си поради недоразвитото си мислене, или членуващ в клуб "нямам работа, жена, семейство и пари" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей хора, 'що се връзвате на такива провокации?Ми той човека си е 99% хондаджия, щом като е прочел темите 2г. назад!Освен ако не е написал в търсачката "гоуф vs хонда"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак дори предпочитам да карам Голф отколкото Сивик, поради простата причина, че не ме кефи таблото с копчета тип "лампов телевизор", дамаската от перде, лоста от ЮМЗ и мушамата на баба по корите на вратите.Все пак Вие в Хонда форума сте прави, че "Хонда е религия..." - трябва да и се молиш, за да върви.Поздрави :dry:Ми ще ти монтираме в ГолфЪ ПО ГОЛЯМИ ВРЪТКИ за парното и ПО ГОЛЯМИ ДРЪЖКИ И КОПЧЕТА да заемат малко място че то ПУСТО ВЪТРЕ като във ВАРТБУРГ (Пак ваше производсвто) и ЧЕРНИЯ САЛОН ще го ПОЧЕРНИМ още малко та въобще да не личи като е МРЪСНО вътре...няма да продължавам натам ще кажеш после че съм се ЗАЯЖДАЛ ;):dry:;):D:eat:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, в дъното на всичко стои Мерцедеса, който колегата кара,може би породената злоба е от това, че в списъка с ТОП 10 на автомобилите няма кораба-майка,който той шофира. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитирам Wikipebia:Гоблините (goblins) са приказни същества от фолклора и фентъзи-литературата, които обикновено се описват като зли, свадливи и пакостливи по характер и гротескно грозни на външен вид. В различните произведения, в които те са персонажи, им се приписват различни (понякога противоречиви) способности, физически характеристики и темперамент. Подобни са на гномите и троловете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейй ама се засягате всички, предлагам да заклютат темата , че всеки ще пише по повод на тези провокации. Нека си говорят каквото искат , нали ви е кеф ,че карате Хонда? какъв е проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха - тоя пич кърти :dry:тя Хондата си е японски Москвич.... не бате - Запорожец е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статията е силна хареса ми някой се е постарал и е отпушил творчеството си на тези коли (:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Има битки, които е по-добре да не водиш. Не заради страха да ги изгубиш, а за да не станеш смешен печелейки ги!"Оставете го на мира човека. Целта му е била да се регистрира във форума, да всее малко смут и да седи и да гледа сеир. Няма смисъл да се поддавате....Поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, имало 15-секундна хонда, англичанка комби с 1.4 (75кс.) мотора :)Абе верно как така 2 годишна тема се ъп-ва и то с безсмислен пост.Що направо не я заключите, докато от VW форума не са се усетили, и започне наливане с глупости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...представяйки си или 14 годишен пубер с 3 пъпки на квадратен сантиметър по лицето, или 25 годишен недопораснал "младеж", отхвърлен от приятелите си поради недоразвитото си мислене, или членуващ в клуб "нямам работа, жена, семейство и пари" ;)

А представяйки си 20 годишен(на който всъщност вчера му е зарастнала последната от 3-те пъпки на кв.см) представител на мекотелите с черупка (охлюф), на който мама и тати са му купили автомобил, с който да се движи из окаяните улици на София, а вместо това, той решил, че притежава уникален по рода си спортен звяр и се регистрирал във форум за себеподобни..така най-сетне разбрал къде е неговото поприще и започнал да намира нови приятели, ходейки по сбирките и обсъждайки колко голфа, мерца, бавареца, а напредвайки с постовете във форума и Бентлита, Мазератита, Ламбота е наказал по нощните улици със своята японска малолитражна прахосмукачка.

ейй ама се засягате всички, предлагам да заклютат темата , че всеки ще пише по повод на тези провокации. Нека си говорят каквото искат , нали ви е кеф ,че карате Хонда? какъв е проблема?

А де? Нали ви е кеф... :)Не знам, защо всички реагирахте толкова остро, на отправената от мен забележка, за това, че Honda В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не е повече от Volkswagen и това е необоримо и световно доказан факт :)А кораба-майка не случайно го няма в списъка...Сбогом, със здраве :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе пич ти си като малките дечица, ако не се усещаш - малко смешничко изглеждаш. това е безкрайна тема на заяждане, по простата причина , че винаги има хора с по-хубави коли от теб , както и винаги има хора с по-лоши коли от теб, само че е въпрос на възпитание, как да се държиш с двата типа хора. И по-скоро въпрос на възпитание и хараткер въобще какво означава за теб една кола. Карай си твоята , на теб ти харесва, а защо се заяждаш с другите, да не би да си комплексар? Аз например не карам най-хубавата хонда , но никога няма да завиждам на теб с твоята кола...колкото и пари да имам все ще карам Хонда (следователно все по-хубава) по простата причина , че моята кола я купих 10 годишна , изминах 30 000 км и само сипвам бензин и сменям масло...даже не съм сменял ремъци в началото (какъв съм глупак само)... и мислиш , че ме трогват разни други марки по пътищата..? Повече пари - по-хубава Хонда , това е лично моят идеал, а ти се замисли какъв е твоят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...