Jump to content
weapon R

Formula 1

Recommended Posts

Букмейкърите нещо не слагат Себастиан Фетел в сметките за 2009, ама аз бих заложил някой лев за него :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е, че Хонда са направили доста различен болид спрямо конкурентите. Тук попаднах на клипче Button vs Kubica, но ми се вижда малко нереален този старт.F1 DRAG ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какъв леден бре , той алкохола не замръзва толквоа лесно ...иначе - ще видим , кой дава и кой не :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, съгласен съм. Ще бъде много интересно и аз мисля да подкрепя Brown GP, но все пак не е като Хонда. И за още по-голямо съжаление Хонда тотално се оттеглиха от този спорт.... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какъв леден бре , той алкохола не замръзва толквоа лесно ...иначе - ще видим , кой дава и кой не :rolleyes:

Ами той за това държи алкохола винаги на студено=в себе си :P . А мотивация от него ще има тази година, сигурен съм на 100 пр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Факт е, че Хонда са направили доста различен болид спрямо конкурентите. Тук попаднах на клипче Button vs Kubica, но ми се вижда малко нереален този старт.F1 DRAG ! :rolleyes:

Хонда са направили ??! ?!??! Какво английският отбор с двигател Мерцедес има общо с Хонда?...бати рекламата за Хонда - първа редица за браун ГП, след като Хонда се оттегли от отбора :rolleyes: Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на нас ни се иска Хонда да бяха продължили но не стана. :D Мога само да кажа браво на момчетата за това което са направили за толкова малко време. Който е гледал днес квалификациите ще ме разбере, но мога да дам пример за останлите. От миналата година след 2то състезание Хонда са решили директно да работят върху колата си за този сезон. До последния момент целия отбор не бяа наясно дали въобще ще карат защото много неща не им достигат: нямат резервно шаси, спойлери, пари. За да могат сега да участват в това състезание са се съгласили да намалят заплатите си с 40%:rolleyes: И все пак ЕВАЛА:rolleyes:;):D;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито на феновете първи две места за хонда е това ми се искаше да видявсе пак пул позишъни утре ще си проличи всичкоуспех на отбора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браун ГП у4идиха целия свят,много барзи коли направиха.Утре всичко зависи от пилотите дано да се представят добре, иначе си имат много барза кола и добар стратег.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рос Браун президент :rolleyes: недостижими!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това им трябваше на Хонда - Рос Браун. Спомняте ли си какво направи за Ферари?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е,да,ама не с Хонда двигател

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия са нередовни нещо, бас хващам :worthy: ... и спрете да повтаряте "Хонда, Хонда...", не разбрахте ли че, няма нищо общо вече и не съществува

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Brаwn GP няма нищо общо вече с Хонда. Но е наивно да си мислите, че този автомобил е направен за 2 седмици. Истината е, че най-голямата му сила е аеродинамиката, която е започната от Хонда още преди края на миналия сезон. Явно Браун е знаел колко много работа е свършена и за това извади пари от джоба си, за да не отиде всичко по дяволите.Сега е кофти за Хонда, че се отказаха точно в момента, когато нещата явно тръгнаха в тяхна полза. Да видим резултатите тази година, пък догодина Brawn GP може да смени доставчика на двигатели. Тепърва ще се запълва рекламното място върху този болид. Може да се получи нещо като в Мото ГП - реклама на Фиат върху японска моторетка :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този болид е изграден изцяло с пари на хонда и завод на хонда така, че няма как за 2 месеца да се затрие тяхната заслуха при положение, че буквално хонда подари отбора с цялата техника. Хонда са вкарали и допълнително пари дори когато пишеше че се отказват от Ф1 Иван Тенчев го каза сутринта по време на квалификацията просто не парадира и не го разгласяват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че по голямата част от колата е на Хонда :worthy: едвали някои за 1 месец може да потготви болид ей така:)))Най послееееееееее очаквания,толкова време от нас - Pole Position честито на всички който следят Ф1 !!!:):D Ами за силата на Браун Gp не е учудваща, самия Бърни преди 2 седмици каза в интервю, че очаква можеби 3 победи в началото за Бътън, което говори не малко какво са направили Хонда през предната година, което за жалост ще отиде на сметката на друг : (((

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добор начало за сезон 2009 и най-вече за отбора Браун ГП (наследник на Хонда) наистина бяха перфектни днес да се надяваме че и утре ще е така жалкото е че Хонда изработи целята концепция на болида и на края продадоха отбора на Рос Браун и вкараха двигател на Мерцедес това е най-гадното защото се вижда че Хонда са направили страхотен болид дори се очакваше Хонда Ф1 да започнат сезона до 3-тия старт ако не успеят да продадат отбора но за нещастие това се случи дано от догодина Браун ГП започнат да използват двигатели на Хонда :hondarulez:П.П. Поздрави на всички! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми... ето... Първо и второ място... ама... това вече не е Хонда... двигател на Мерцедес... пф... грозна работа, ебаси смотаното. Има ли кола в F1, която да ползва агрегат на Хонда все още? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

НАЙ СЛАДКАТА ПОБЕДАДА СЕ ЛИШИШ ОТ МН.НЕЩА И ........СЪДБАТА ДА ТИ СЕ ОТБЛАГОДАРИа за песимистите не обърнахте ли внимание че HONDA e подарила целия завод и продължава частично да помага

Редактирано от The PitBull

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли има човек в клуба, който не съжалява, че Хонда се отказаха в подножието на върха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво направиха Хонда само за 2 години :P) Успяха да направят екип, да построят завод,да направят абсолютно ново перфектно шаси и неска всички видяхме резултатът смазваща преднина при едни съвсем нови концепции, само аплодисменти за Рос Браун и ХОнда !!!:D Колкото до двигателя на Мерцедес, ами McLaren мисля че карат със същите но.. всеки които гледа Ф1 редовно знае че това не е най важното:))Честито на всички най-после може да пием по една бира като истински победители :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да спрем да съжаляваме, колеги. Това, че новият отбор взе двойна победа с чужд двигател показва каква колосална работа са свършили Хонда в конструирането на шасито, което е не само аеродинамично най-ефективно, но и най-здравото в момента, доказателство за което е завършването на състезанието от Рубенс Барикело. Така че аз съм горд и щастлив. Чест прави на Хонда, че не продадоха отбора на някои араби, които не разбират нищо от F1! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яд ме е защото сега от МакЛарън си приписват заслуги на чужд гръб. Сякаш не чуват какво казва Иван Тенчев за това, че този болид все още се финансира от Хонда и цялата техника със завода са подарени на Рос Браун. За два месеца всички забравиха колко усилия и ресурви вхърли хонда по този проект. Честита първа победа на Браун ГП :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е Честито на всички фенеове навероятната двойна победа на Браун ГПдай боже така до края на сезона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички в този форум и на всички фенове на ХОНДА!Тази кола си е чиста ХОНДА и никой не може да ме убеди в противното!Що се отнася до двигателя в момента той е почти без значение!Дори си мисля че тези рестрикций относно моторите също повлияха до известна степен ХОНДА да се откаже!Все пак знаем че в разработката на двигателите ХОНДА са ненадминати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Бътън и Баричело.А,забравих на мерцедес също :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа на всички! ;) и най-важното е че не бива да забравяме че новият отбор Браун ГП се поддържа от Хонда.Всичко се вижда че шасито е изработено изцяло от Хонда затова и резултатът днес е блестящ а колкото до смяната на двигателя Хонда с този на Мерцедес е разбираема защото Хонда изработиха болидите и буквално подариха целия завод на Рос Браун а и Японската компания подпомага отбора с финансови средства и за да не потъне изцяло компанията затова са предпочели доставката на двигатели Мерцедес (ЛИЧНО МНЕНИЕ).Така че трябва да се радваме на днешния успех и дай боже всичко да продължи така за напред пък догодина Хонда отново може да доставя двигатели на Браун ГП все пак в миналото Хонда са доставяли двигатели на доста отбори 1 от които е Макларън.П.П. Айде със здраве и да се надяваме всичко да е ОК след време. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас , но определено ще си остана привърженик на бившия отбор на Хонда ;) не , че нещо , но не мога да си изкривя душата да викам за друг ....... честито на Браун , нека продължи да ни радва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас , но определено ще си остана привърженик на бившия отбор на Хонда :worthy: не , че нещо , но не мога да си изкривя душата да викам за друг ....... честито на Браун , нека продължи да ни радва :worthy:

И аз така. Евала на всички от отбора (и в частност на всеки един "който се е докоснал до болидите" - както каза Баричело). Бравос за вярата , куража и усърдието (да не забравяме таланта и човещината). Показаха на всички какво значи "залудо работи , но залудо не стой" :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не успях да я гледам :worthy: ако някаде има запис да я гледам ще е супер :worthy:Като гледам коментарите хонда са победили днес Честито :fun: а кой какво говори няма значение всичко се вижда :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето какво значи и когато губиш да печелиш. http://www.youtube.com/user/honda?blend=1&ob=4 - ето тук може да видите и чуете в какво вярват хората които работят в Хонда .Всичко е основано на стари японски поговорки които звучат доста налудничево на европейци и американци пък и на друи ... желанието да има провал за да се измисли решението му още преди да се е появил е нещо дълбоко заложено в японската култура и основно правило прегърнато в Хонда. Ето и сега като чета коментарите Ви виждам че почти всички заставаме отново зад идеята дори когато името вече е друго. Здържаността която показват от Хонда също е нещо характерно ,долу горе с държанието си казват- "истината е ясна...защо тогава да пaрадираме с нея" поздравиха новия собственик и толкова . http://greentech-bg.net/?p=2927 ако прочетете и тази статия ще видите колко напредничево е такова мислене ... по такъв начин човек никога не може да е сварен неподготвен занимавайки се с маловажни неща

Редактирано от calliga

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом сърцето на колата не е Хонда не мога да се зарадвам истински, а и таз полска кръв във вените ми влошава нещата !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина едно голямо Браво на БраунГП за успеха им!Но погледнато реално всички знаем,че ако късмета на конкуренцията не им беше обърнал гръб,Рубенс се движеше 4-ти, а Джейсън дори можеше да загуби 1-ва позиция.Въпреки това те заслужават успеха, к` постигнаха!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но според думте на Бътън и екипа му , изобщо не са разгърнали потенцияла си :) но това времето ще го покаже :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накой има ли представа дали има шанс по нататък да се върне името на Хонда, че така не ме кефят нещо ... :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BRAWN GP :drunk: ,отново много бързи и безгрешни , браво п.с. на клалификациите поне ,надявам се и утре да е така

Редактирано от jivaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново блестящи в днешния ден дано и утре са безгрешни както днес :drunk:А колкото до колегата Replay- ами колеги всички на това се надяваме името на Хонда скоро да се завърне във Ф1 дано да е скоро. :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...