Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

КОлеги раздухайте какво стана от гонката в неделя? Видях, че не участвахте в драга събота, много жалко щяхте да покажите какво може габровската група, но... здраве да е. Поздрави на всички колеги от Габрово! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен едно голямо благодаря на GM и Piprus за двете нощи прекарани над акордеона, колата е супер мерси пичове.П.С.: Гоше скоро ли ще видим бялата стрела още по наострена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

много жалко щяхте да покажите какво може габровската група

Защо си мислиш че не сме карали ?? :D Ти как си го представи тоя вариант изобщо :P

 

 

- тука рибата как ме "трепи". на 1-вия старт тръгва 1 час преди мен иначе лошо за него. :D Имаше и един летящ от 3-та дето Рибата падна ЯКО (нямам видео).

- ето го и "най-големия" :D :D :D - отказа да се пускаме повече :D

- Жиката с/у поназлобен рекс ;):P

- Хондю раздава правосъдие

- Тайп Р -че срещу Хондю :P Евала на Боби ;) Идиота дето изтърва скорост бях аз и Жиката спря заради мен.

- Дока тормози барани Б16 -ки :D

- BLEIN MONO срещу С2000

 

Днеска си направихме кефа с пичовете от Русе. Излязоха най-сериозните :lol::lol: Имаше още доста стартове със С-ката ама няма видео :) Голямо зверче за стокова кола :) :)

Естествено Жиката, Pepi и OptimusPrime бяха на пистата днеска. Останалите клипове ще ги кача после. :P

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много жалко щяхте да покажите какво може габровската група

Защо си мислиш че не сме карали ?? :lol: Ти как си го представи тоя вариант изобщо :lol:
Ок аз говоря за събота, в неделя вече си пътувах наобратно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

повечето бяха в събота. В неделя дойдоха само изброените по горе :) от горните само старта със С-ката е от днеска :lol: п.п. Ходил да рита на Каменица турнира. Само неразбрах да ли са му напълнили вратата с голове :lol: Док, дай снимки ако има да ти се посмеем малко :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда добре си побръмчахме днес.Поздрави на колегите които дойдоха :lol: Само го нямаше владетелят на пистата с JDM-ката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога се качихте нагоре аз към 11 се качвах и нямаше никой пък след обяд заваля :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

По молба на автора качвам следващия снимков материал (колкото и да не ми се иска ). За няколко дена изчезвам в безизвестност докато се гаврите с мен :)

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

то после падна на пистата :D и еволюира по този начин (преди това и с тел бях го вързал и пак падна :D ) :

 

Публикувано изображение

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По молба на автора качвам следващия снимков материал (колкото и да не ми се иска ). За няколко дена изчезвам в безизвестност докато се гаврите с мен :)

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

то после падна на пистата :D и еволюира по този начин :

 

Публикувано изображение

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Габровците нямаха нито една победа :) падаха един след друг като круши ПХАХАХАХАХАХА :D:D :D теро да поствам ли клипа дето падаш 20 метра от мен и колата ти изпита ужас от това и се разпадна ;) ;) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идваммм скривайте D15-ките , D16-ките , D20-ките в миши дупки ,че кошмара ви приближава :):D:D;);):D

Кво стана,бе,Риба а ли е тоя,Лапни Шаран ли е,или Лапни Нещо Друго,да сменя дилъра,че тва дето го смърка само с халюцинациите го оставя....Шматка софийска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комплексар, опа грешка ... Господар вярно ли успя да ни биеш след като върнахме газта ??? :):D Голяма радост за теб :D;) Защо не излезе после да видим какво ще ти се случи ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
, кога после ? ние Ви бихме и си тръгнахме :D И рибата те би и аз те бих после Тайпера би хондио , а той те препарира теб :D значи е ясна работата като видите Софийска регистрация и дрисвате и направо ви се разпадат бараките . :);) а рибата се гаври с теб както на генералното класиране се гаври с Д15ската и всички си мислеха , че вървели заедно :Dпп. Абе а кви са тия папараци на 50-те метра дето снимат ти ако беше изпуснал и старта нагоре щеше като хондио да се откажеш ;) Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
;):D :D много сте зле.... най - хубавото е че си вярвате ;) Тоя клип не трябваше да го пускаш ;) С върната газ, спирачка и паднало гърне минавам малко зад теб :D;):D хахаххахаах МОЩТА НА Б18 :D Може само да се радваш че ми се откачи гърнето. и пак явно само ти си мислиш, че Хондю е по-бърз от мен :D Ама така по ти изнася на измислените планове. Я извадете клипа от последния старт с Рибата на финала да видим да ли той или аз съм отпред :D И защо тогава рибата от рано върна газта ... може би защото го подминавах :D :D :D Поради същата причина и на 2-рия старт върна газта :D :D Добре че поне на първия старт успя да тръгне доста по рано че да не успея да го догоня до горе :D :D :D КОМПЕЕКС Айде карай те си "бързите хонди" ... ама извън софия не излизайте че ще ви се смеят хората :D :D Стига сте ни спамили темата. ВИЕ СТЕ НАЙ-БЪРЗИТЕ :) Евала ! :D :D Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май затова като ги препарирах в София неможаха да повярват че падат от хонда :) , но иначе много прилично се стрелкат тези д15 и д16 - браво ( ама да не се разпадат на финала :D :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май затова като ги препарирах в София неможаха да повярват че падат от хонда :) , но иначе много прилично се стрелкат тези д15 и д16 - браво ( ама да не се разпадат на финала :D :D )

старички са вече ;) няма как,разпадат се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AДАШЧЕ това е ФАКТ чеса бързи-толкова бързо си отидоха че не разбрах кога стана :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хондио си каза че последните ви стартове си падал доста прилично :D пък за теб трябва да е тежко да паднеш от пълен сток б18 и б16 1000kg+ :D с тунинг Д-серийката ти която е 700кг и върви до 140 след което вятъра почва да ти пречи и да ти дига разхода :)пп. Ела ни на гости в София да те изкараме на наще дисциплини 0-200+ да ти стане лошичко ;)пп.2 Саше а ние много се радваме , че дойде една бърза хонда в София че да им покаже на софиянските рацери каква сила има хонда.

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде бе гавро. Ще те видим какво купе ще почнеш да правиш :D :D Май ще е 4 ген :D:D

 

Sa8o, те не се стрелкат много. Просто техните коли са много спрели. Колко да вървят тези "задушени" Д-серии :D

 

 

rocnogap, казах ти да не спамиш повече. АДСКИ си .... "бърз" Саше (Sa8o нямам предвид теб) ;) Вие заради това ли бяхте си обезкостили колите ?? Защото са адската сила и май ви беше гипс да не паднете много от Дсериите :D Искаш ли да ти извадя бележка колко ми тежи колата ??? На всеки килограм отгоре от колкото ти казваш ми даваш по 10 лв ?? навит ли си палячо ?? ;):D (не ми отговаряй:) спести си тъпотиите дето само вие си вярвате)

 

п.п. Хондю , другия "пич" дето караше Тайп Р-ката беше Господаря :D :D :D Ама явно му е трудно да кара друга кола освен спрялата б18-ка

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тайпера би хондио ....

Това е гонката ми с Тайп Р-а на Боби къде то падам с 1 кола и то в самия край.Нека хората кажат дали това е срамно: Тайп-Р-а е тежичък, но все пак е 200 коня :D, а аз съм пикливи 124, най-вероятно част от тях куци.Евала на Боби, кара си колата много добре ! Предишната гонка като караше друг пич, яко припадаха :DГосподар: трябва малко по-достойно да се държите. Ако искате наистина да се докажете и да ви уважават хората просто направете няколко старта и всичко ще е ясно. А не след първия в който спряхме заради гърнето на Теро и да се скриеш.А и никой от нас не е казвал че ще бие поне не и аз , Рибата беше този който афишираше някакви 50м. , а то какво стана :)Днес бихме няколко пъти и С2000 на пича от Русе, но като започна да и свиква нещата придобиха друг обрат. И аз какво, трябва ли да твърдя че съм по=бърз от С-ката. Гледайте по реално на нещата. Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 сантиметра маи стана от това което аз видях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хондио вие ако сега дойдохте на пистата ние бяхме там цял ден и ни пече слънце , след което имахме си награждаване няма да го изпусна за да ви бия с по 40 50 метра и 30 стигат :D Вие слезте на земята и кажете , да Б-серията ни показа че е по силната въпреки , че сме доста по леки от тях ;)пп. А Тайпера ти изпусна старта , иначе разликата нагоре щеше да е 30тина метра . Реалноста е , че просто ние можехме да ви бийнем с повечеко , но ви го спестихме , че да имате малко достойство но като гледам и малкото което имате не ви остана :)пп.2 пък аз и рибата отидохме да си вземем купите за които вие ще мечтаете в който и да е било КЛАС :D :D

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хондио вие ако сега дойдохте на пистата ние бяхме там цял ден и ни пече слънце , след което имахме си награждаване няма да го изпусна за да ви бия с по 40 50 метра и 30 стигат :D Вие слезте на земята и кажете , да Б-серията ни показа че е по силната въпреки , че сме доста по леки от тях ;)

Само за твоя информация- ние бяхме там още от 10:30 ч. и също ни пече слънцето. щом си удовлетворен от гонката твоя си работа - 30 м. :) Я да питам Боби с тайп ера с 28 м. ли припада от теб :D:D;) Вярвайте си не ми пречите. Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и 30 стигат

БРАВО ! С върната газ и спирачка успя да ми сложиш 2 коли хахахахаххахаха Б- серията е МНОГО по- ДОБРА от Д серията. САМО ЧЕ ВАШИТЕ НЕ СА :) схващаш ли къде е уловката :D Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може да го каже човек , който губи всеки старт :) ти да не си седнал на половин кило ракия на компютъра :D Да паднеш от пълен сток б16а2 и б18ц4 ( семейното моторче с дългите скорости и пеперудките за икономия :D ) И хондио да падне от Ванчето на което му сложи 2 коли на старта и на филана пада с 2 и да казваш , че не са по силни ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аве вие друга работа нямате ли си. Ей, софийски тарикати не разбрахте ли, че не всичко в тоя живот е купи. По-добре да имаш гръбнак, отколкото купа. И да можеш да стоиш изправен, а не да правиш на колене, с....и на 2-3 -ма човека.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тези приказки за стоковите коли може да си ги спестите. Те защото са сток заради това през един месец ходите на Дино :D;) И аз съм стоков даже и на дино не съм ходил. Стокова д15-ка , Хондю със стокова Д16-ка. Аз съм 90 коня, той е 124 на ВАЛА. Само ми обясни защо се насрахте ??? :D;):D Значи Д-серията е МНОГО ПО-ДОБРА. Единия палячо със 151 коня на колелата , другия със с 140.. и нещо и трябва да си обезкостят колите, да тръгват по рано на старта и другите да върнем газта за да биете :D :D :D

 

вадете клипа на 3-тия старт с рибата да видим как припада .... :D :D ;) Защо не го вадите а ??? :D Може и на 2-рия : там Рибата припада с 40 метра. Ако има някой дето снима летящия от 3-та и него може да качите да се посмеем малко :D :D :D И да те светна че летящ имаше като се връщахме към старта. Хората дето бяха там видяха как махам на Шарана с ръка за сбогом :D :D :D ЗЛЕ СТЕ :)

 

п.п. Именно : връщам газта 20 метра преди камерата и на камерата си 2 коли отпред :D :D :D палячо ! виж се как се тапиш и сам не си вярваш :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

правелно мислят колегуте от габрово евала аз с моята си бягах и не бях я олекотявал и си бях чист сток Д16З5 ама някой бяха прекалили то нищо нямаше в тези коли нищоооо а на мене и багажа ми беше в багажника

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D;):D;):D Стига хранилка за тази вечер. Лягам си :)Лека нощ на всички рацери :D Дано утрото е по мъдро от вечерта !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно си тренирал дълго време връщането на гас когато падаш :) добре се вижда кога я връщаш :D 20тина метра преди камерата :D просто ти стана лошичко какво става нагоре като вкараш 4-та и колата ти направо спира ;) На дино минахме да си настроим колите и да си даваме спокойно гас :D те и за това не се чупят щото са сток и двете ;) Японеца си знае работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз във всичките класове съм почти сигурен (99,9%)че нямаше стокови колид13д15д16б16б18б20к20ф22х22направо съм си сигурен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз във всичките класове съм почти сигурен (99,9%)че нямаше стокови колид13д15д16б16б18б20к20ф22х22направо съм си сигурен

Е МОЯТА СИ БЕШЕ ЧИСТ СТОК НИЩО НЕ СЬМ И ПИПАЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето го 0.01 % къде се губи :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз във всичките класове съм почти сигурен (99,9%)че нямаше стокови колид13д15д16б16б18б20к20ф22х22направо съм си сигурен

Е МОЯТА СИ БЕШЕ ЧИСТ СТОК НИЩО НЕ СЬМ И ПИПАЛ
Ееееееееее има и изключения ама са рядкост напоследък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз пък съм сигурен , че имаше много по силни от моята и на рибата колите , но просто немогат да ги карат . Не е за всеки хонда :D Евала на терориста вади 110% от неговата хола , но просто неможе да победи Б серия в добро здраве и добър шофиор , не се радвай като биеш лапетата :D Видя че падаш и от двете Б - серии които са напърво място и просто трябва да признаеш и всички габровци , че не ви беше ден в съботата ;) Следващия път ще дойдем с по бавни коли , че да ни биете даже ще ги дадем на други да ги карат за по сигурно :)

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, софийски тарикати................

Абе темата "Габрово срещу София" ли е? Дръжте се на ниво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Може да кажеш същото на Джонибой :) Преди да приказва някой цветущи работи за Габровци на всеослушание ! (то всъщност и аз бях там и ми беше доста забавно :D ) Комплексар: вади клиповете на 2-рия и на 3-тия старт с Рибата бе .... давай да видим как не мога да го бия. :D;) Това че има много по-бързи коли от вашите всеки го знае. Щом препадате от стокови д15-ки и д16-ки за какво да си говорим ....

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз отговарям за себе си :D качвам моя клип на който те смазвам с около един влак София - Габрово :)пп. Теро добрече ти се разкачи генерацията , че да ти се отпуши малко количката да се задържиш на 3та да не са 40 метра а само 30 ;) , пък когато искаш може да направим 0-200 , тогава в мили ще измерваме разликата :D

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе бързали за награждаването да бе да, влачехте се нагоре към узана /или просто не можете да карате незнам :P /. Понеже ви стигнах и ми развалихте харашото по завоите, че даже и на още двама колеги зад мен :rolleyes::lol: :lol: :lol: :lol: Или може би ви е станало супер тъпо от резултатите на междене, знам ли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резултатите на Междене са две първи места :lol: незнам ти ако си видял друго , слушам те :rolleyes: Бяхме и поизморени вече , все пак предния ден бяхме патъвали , не сме спали повеселихме се вечерта , бягахме от мечки жаби ни препречваха пъля и ни подлагаха крак да ни спъват :lol: беше много забавна национална :lol: и много благодарим на Екипа на Омбре и Модераторите , че го направиха толко хубаво :lol: Респект !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...