Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Честита нова година на всички! На тези, с които успях да се свържа, да им е честита още веднъж! :worthy: Имам предлагация за масова събирация през задаващия се уикенд. Сондирам мнения дали да е в събота или в неделя. Поздрави! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години ! Мен лично не ме бърка, когато решите. ТАМ СЪМ :rolleyes:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maugli

Ехо Честита 2008 и от мен с наи добри пожелания

 

НАЛЕГНА НИ ЗИМА МИ СЕ СТРУБА МАИ

 

Колкото до неделя ще видим (ако се стопи снега) ха ха ха ха ха :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви е 4естита новата година пи4ове :) Пожелавам ви много здраве , радост ,щастие и да не стъпвате в сервиз :rolleyes: Та кво рекохте за срещи4ка в неделя ли????? ОК каде и в колко????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

ЧНГ и от мен,много здраве и щастие :rolleyes: Ако успея да извадя хондата ще гледам да дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имате 2 дена да разривате :blink: Абе маугли ти ако чакаш да се стопи снега , ще е чак на пролет :blink:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, айде! Много се изнежихте. Сняг имало, вятър имало, мъгла имало, останало вино от нова година имало ... я марш от леглото и в неделя под строй на Алеко / бингото (кой де свари да паркува) към 14:00! ;) ;) :)Аааамммаха! :P

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето моята не мога да я намеря на паркинга, знам приблизително коя е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее Хондю и на теб да ти видим шрифта най- накрая ;) За мн години ;) Значи часът и датата са извесни !!! А за тея като мен дето още незнаят и само забравят -> 06.1.2008 г.(неделя) Кино Алеко . 14:00 часа. А, то нова година минала и аз пак съм я пропуснал ;);) ;)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

ако има мераклии аз съм на лице :lol:ако се съберете звъннете и се домъквам, че отивам да ремонтирам ;)

Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изкъртих предната броня.

Аз пък си откачих генерацията :lol: сега карам само на катализатор,страхотен звук ама хич не откъсва да върви.Събирахте ли се ? Малко късно видях темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами уж не сме. :tooth: Дайте да вземем да се уговорим кой кога може да се видим.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_pr

Колеги до сряда съм в Габрово на очни.Ако на някои му се пие кафе да зване да се запознаем 0898494529-Жоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде народе във вторник стякайте хонделите и в Алеко.Аз съм фрии към 19:00ч Пишете да се дооточним.Че трябва да посрещнем гостта :tooth:joro_pr ама на ли се сещаш, че в Габрово гостите черпят :lol: :lol:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз до 19:00 съм на работа във вторник. :tooth: Но това значи, че живот и здраве - до 20:00 все ще се довлека. :lol: Вторник, след 19:00 - сборен пункт "Алеко". Само да има свободни места (в заведението, не само на паркинга).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ууфффф . Сега ми излезе ходене и сигурно няма да мога да се домъкна. :)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Мизерабъли таквиз! Никой не дойде! Само ме зарибихте да бързам след работа. Единствена Хонда бях пред "Алеко"! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави 1 тел. , аз ще ходя към габрово,4е да не си капо,ще званнем и на Хондю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

има ли желаещи за неделя ?

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DRM

Габровец съм и аз карам хонда.....интересна ми е една среща по-скоро като обмяна на мнение за моята кола.Пишете.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Ако дадеш и да я поразтикаме ... ;):blink:

Колега твойта хонда като невърви се се натискаш на другите. А относно "спъната кочинка" ще я тикам и пак ше си зад мен :boxed:;) Значи оговорката остава за неделя ама дайте идеи за час! Маугли каза че сигорно ще дойде ама нада ли ще види темата(сигурно още незнай от къде се пуска компа) ;)
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше се видим на срещата, нема страшно! :blink:Сега видях търновската тема и се чудя дали не можем да им идем на гости. Те дойдоха при нас, редно е и ние да се изтресем при тях. ;) А Mateо е бил в Габрово през януари и не се е обадил! Сигурно, защото е бил с Renault. :boxed:;);) Разкрит си, Матео! ;)

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като за сега не съм с хонда мога ли да дойда?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

VR6, ако ще се държиш прилично, що да не дойдеш? :lol:Тъй като никой не е набил време и място, май на мен се пада честта.Неделя - 3-ти февруари, клуб "Алеко" (стана ни втори дом там, но паркингът е хубав), 14:00 часа. Ако има възражения - казвайте. Ако не - утре съм там в 13:50, а закъснелите плащат сметката! :P

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

хахаха значе аз съм там 13:30. 14:00 е добре тъкмо ще се е стоплило.И ще ти накажя хондела око не си измислиш оправдание .... :lol::P :Pако другите пак закъснеят като миналия път сам ще си плащаш сметката :P :P

Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maugli

Мммм да навивам бодилника за след малко и ако стана идвам и аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема и аз да мина :lol: само ми кажете къде е това" Алеко" :tooth::tooth: :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DRM

Ако дадеш и да я поразтикаме ... :tooth: :tooth:

Разбира се, то без разтикване как да стане.Искам мнение как върви като демараж и максимална скорост и още.....окачването - струва ми се меко и колата е малко нестабилна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Малееей, явно снощи не само аз съм будувал. По едно време съм отцепил, обаче ... събудих се на дивана в дневната в 5:30 и после нямаше заспиване. Отидох си в леглото, обаче комшията отдолу правеше купон, над мен комшията чукаше жената, котките отвън квичаха (а нищо не виждам през оптиката на тъмно, да е*а :tooth: ) ... и досега съм се търкалял. :tooth:

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMD да не се правиш на гърмяна лисица с въздушна пушка от Кателиев :tooth: Ами мини да те видим.DRM голяма грешка ще направиш ако му дадеш да кара.само чупи :tooth:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMD да не се правиш на гърмяна лисица с въздушна пушка от Кателиев :P Ами мини да те видим.DRM голяма грешка ще направиш ако му дадеш да кара.само чупи :lol:

До Куката две кръгчета може да направи....толкова стига.Или пък аз да показам някоя от вашите...просто да видя как вървят.Аз съм улечнал "чичко" по-принцип, но се връзвам някога в карането по другите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Куката две кръгчета може да направи....толкова стига.Или пък аз да показам някоя от вашите...просто да видя как вървят.Аз съм улечнал "чичко" по-принцип, но се връзвам някога в карането по другите.

Трябваше да дойдеш щяхме да дадем по едно кръгче :lol: teror1sta извинявай за банята но не намерих по голяма локва :P;) ;) Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Куката две кръгчета може да направи....толкова стига.Или пък аз да показам някоя от вашите...просто да видя как вървят.Аз съм улечнал "чичко" по-принцип, но се връзвам някога в карането по другите.

Трябваше да дойдеш щяхме да дадем по едно кръгче :lol: teror1sta извинявай за банята но не намерих по голяма локва :P;) ;)
Малей,то какво станало с тези габровски фенове...голяма активност брейййй да му се невиди ,аз пък утре съм при вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

teror1sta извинявай за банята но не намерих по голяма локва :lol::P;)

само да те набарам да си пеш ще ти обадя аз !!! Чак каската ми опръска.shkarcheto идвай ама аз съм на работа.за другите незнам.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

teror1sta извинявай за банята но не намерих по голяма локва :);):P

само да те набарам да си пеш ще ти обадя аз !!! Чак каската ми опръска.shkarcheto идвай ама аз съм на работа.за другите незнам.
О, тероре, ти си се прибрал все пак! :P Както казах - са тая кочинка си за никъде, батка. :tooth: Ако още един път те изостави така на магистралата, ше те дърпам на буксир. Обещавам. ;) ;) ;)За всички, които се канеха да дойдат и само ни излъгаха - изпуснаха. Забавлявахме се добре. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...