Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Поредните благодарности към GM и Пешко в момента колата е перфе, даже намаля и проблема със спирачките или така ми се струва. Най-вероятно наистина като сменя течността и ще станат нещата.Айде лека и успешна седмица на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се :D кой от вас кара черна 4-та с д16з5 мотор :D Беше на Междене тази неделя ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е една не вървяща ще да е бил hondю :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре :D ( да знам кой съм видял:D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е бучала значи е той ;) Днеска като се прибирах на обяд засякох една 4-ка на Шавара, същата като моята :D Ама под същата имам предвид 1:1, само дето не беше ръждясала толкова ;) Някой знае ли нещо по въпроса ?? п.п. Не е този долу от сервиза дето "много" върви ! Стокова лъщарка беше :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е бучала значи е той ;) Днеска като се прибирах на обяд засякох една 4-ка на Шавара, същата като моята :P Ама под същата имам предвид 1:1, само дето не беше ръждясала толкова :) Някой знае ли нещо по въпроса ?? п.п. Не е този долу от сервиза дето "много" върви ! Стокова лъщарка беше :)

ако е имала сива лента на предното стъкло и ксенон аз имам идея :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е бучала значи е той :D Днеска като се прибирах на обяд засякох една 4-ка на Шавара, същата като моята :P Ама под същата имам предвид 1:1, само дето не беше ръждясала толкова ;) Някой знае ли нещо по въпроса ?? п.п. Не е този долу :P от сервиза дето "много" върви ! Стокова лъщарка беше :)

ако е имала сива лента на предното стъкло и ксенон аз имам идея :D
Дайте жокер бе хора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е имала сива лента на предното стъкло и ксенон аз имам идея :P

не е тая на сервиза бе. Знам я оная.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е една не вървяща ще да е бил hondю ;):P

Мухахаха :)

 

Ей малък не се заяждай с бате си , че ще те нахраня :D:P:) в онази готина тема дето ври и кипи в момента :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сипвай смело :) Пистата е близко :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сипвай смело :P Пистата е близко :D

На мен писта не ми трябва, аз вече ставам клавиатурен рацер. Гледам от другите :) А пък е почти безплатно ( не харчиш за тунинг и гориво). Само таксата за нет-а.П.П. Ти си егати мишката, тази неделя като видя как ми върви колата :P и се скри като се правеше че настройваш на Марто колата :D;):D:) Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мишморок съм я ;) Матю ти спести 150 лв разходи , викам и аз да спестя малко. Може да са 10 лв ама пак са нещо :P Добре се учиш да се оправдаваш ... като ти викам "айде да се пуснем да има някой дето те е бил" ти веднага " ааа, нямам бензин .." . Само оправдания :) Действай по онези две цели, че месеца скоро ще свърши. Пък то в същност ако ще минаваш на клавиатурата, вземи си една нова и сядай да се гониш :D:):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....ако ще минаваш на клавиатура, вземи си една нова и сядай да се гониш :angry::lol: :lol:

мисля си за такава, направо ще ги взривявам по форумите :lol:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да ви се похваля :P Най-накрая си намерих гуми: 4 броя Hankook 195/45/14 77V с борд и 7 мм грайфер ;) Човека като ми каза размера рекох че се бърка с 15-ки :D

 

Сега остава Хондю да ми подари неговите джанти и без това няма такива гуми- 14-ки ;) Освен ако не е решил да си ги сложи на клавиатурата ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви се похваля :P Най-накрая си манерих гуми: 4 броя Hankook 195/45/14 77V с борд и 7 мм грайфер ;) Човека като ми каза размера рекох че се бърка с 15-ки :P

 

Сега остава Хондю да ми подари неговите джанти и без това няма такива гуми- 14-ки ;) Освен ако не е решил да си ги сложи на клавиатурата ;)

Много нискък товарен индекс, но за твоя варел става :P . Иначе скоростния е ОК, ти и без това не можеш да вдигнеш толкова :D .

 

Ако си мераклия може и скоро да ги продавам "ултралеките". И без това за клавиатурата не ми вършат работа. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

клавиатурата да не ти е на 113 мм ? ;););):D и да не ти влизат ? :P твойте колко J бяха ? че моите ми идват малко тесни.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес директно горе или Алеко ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес директно горе или Алеко ?

Горе :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкараха ми оферта Жигула с резервен двигател за 250 лв. Ако има навитаци да я вземем да пишат :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД на GM !Да си жив и здрав адаш !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голям съм заспел ..... ЧРД Адашче ! Всичко най-хубаво да ти се случва, скоро да сменим двигателя :lol: И френски чикий да не ти влизат повече в гаража :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД и от мене,много здраве и щастие. Следващият път носи на Миленския друг пакет със семки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честит рожден ден G_M жив и здрав. Дано ни радваш винаги с големите Флексове и Чукове.

Днес се видя че килима който ми беше подарен не е за Сивик а най-вероятно от CRX и се наложи да ставам тапицер. Супер изнервящо нещо ама до 3-4 дена по 1-2 часа и се надявам да стане :) .

Публикувано изображение

 

 

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Засега това по нататък ... незнам и аз какво.

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви момчета за поздравите :) Радвам се че познавам хора като вас-такива които правят мечтите си РЕАЛНИ ;) А за флексове и чукове ............кво толкова, нали после нещата работят ;) Следващия път на МАУГЛИ ще му предложа семки с ДЪХ наГРОЗДОВА и свински ребарца ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днес си притеглих уж олекотената таратайка -955 кг :)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си притеглих уж олекотената таратайка -955 кг :)

Или кантарЯ ви не е верен, или са ти сложили 1-2 торби цемент докато си блял :huh: Моята я теглих на кантара на булгарплод: 5 ген хеч с бас каса и усилвател в багажника, пълен интериор (крикове, резервна гума, простотии) + половин резервоар бензин = 960 кг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Явно е верен :huh: единственно съм махнал мокета и повечето пластмаси от интериора.В интерес на истината очаквах да е по тежка, поради щангите по окачването и малко по тежките шенкели.П.П:Ползвам си я ,но съм я разглобил заради бояджийските работи по нея.

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е вярна :huh: Не ползваш ли колата за всекидневка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро я дай фото на гумите, че ме заинтригуваха. Аз отдавна се мъча да си намеря 14-ки с нисък профил ама уви няма или ако има са на цената на 18-ки :huh: Аз си диря нещо като 185/50/14 или 195/50/14, обаче или аз не съм в час или такъв размер липсва стандартно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 50 още не съм срещал. Мотат ми се едни 185/55/14 май йокохама . Ако излезе нещо ще ти драсна, че този дето ги взех ще ходи да докарва пак. Гумите са му много хубави и такива цени няма никъде.

 

 

иначе ето тези си взех :

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

 

2 от 2, както каза малкия. Или 2 на 0 в полза на Хондю.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

не е смешно ама : хахахаха при Хондю няма празно :( Може да си насадиш малко цветя в тях :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да ве, много му е тежък крака да го таковам. Добре, че поне главата оцеля тоя път. Шегувам се - просто трябва да му сложим по - голям жигльор.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 50 още не съм срещал. Мотат ми се едни 185/55/14 май йокохама . Ако излезе нещо ще ти драсна, че този дето ги взех ще ходи да докарва пак. Гумите са му много хубави и такива цени няма никъде.

 

 

иначе ето тези си взех :

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Аз карам с мишелин пилот примаси и е едно към едно със тази шарка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става банда? Преди тази тема беше една от най-активните пък сега нещо затишие, дали е пред буря :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални благодарности на teror1sta и AMD за монтажа на новата кутия, аз също се включих като подпирах двигатела и направих финна настройка на скоростния лост за да влизат лесно скоростите :thumbs2: . Утре ако не вали може да замерим как е.п.п: абе наще комший са се нанесли здраво с 1 джипка и два верижни камиона чудовища, ама ще дойдат пипкави, взели на теро легена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре я освободи от скорост,когато Теро те накара :thumbs2: жалко че избяга онази бегачка дето я настройваха щеше да му подадеш бинокъла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добре я освободи от скорост,когато Теро те накара :P

За тези дето ги нямаше обяснявам: залегнал съм и свалям съединителя (кутията е на земята) и викам на Дока:

- Док, освободил ли си от скорост ?

-той- НЕ !

-аз - Я освободи !

и Дока влиза вътре в колата и шава скоростния лост. Мухахаха :D :D :D Напикахме се от смях.

 

Ама и вие сте мръсни гаври. Как ме оставихте да се прибирам...... Влизам аз във входа и една жена седи и ми се хили нещо :huh: Викам тая са е напушела нещо! Прибирам се у нас - майка ми и тя седи и ми се смее :o Викам тука има нещо ! Влизам в банята и като се погледнах ..... :( Целия омазах в черно по лицето :D :D :D :D Бях само за снимка :D :D

 

Бегачката като усетиха че изкарваме ЖДМ-то и изчезнаха :P

 

Тея са докарали бати зверовете. Буквално може да ги газим по пистата :D

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Обаче тея наглите са ми взели единия леген и са налели масло в него ... Направо откачих. Само да ги засека и ще им вдигна ебати скандала. Баси наглите копелета.... :P :P Или другия вариант за сладко отмъщение е да излея маслото на седалката на някоя барака :P:D Откачих :D:P

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве пичове, аз за националното ако искам да гледам само(и без това няма в кой клас да се вклу4а с моята силна кола) трябва ли да се записвам или само паля о утивам на узана и след това на междени !!! (сорка,ако съм збуркал темата)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаража съм го платил за този месец. В неделя да сте готови за рекет :) . Може и в събота, с Теро ще сме там най-вероятно още от събота :rolleyes: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...