Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

То стана традиция в тая тема само аз да пиша, ама все някой ще ми чете глупостите. Днес изринах бялата тромбовачка и от снега си направихме снежен човек с детенце. Полезно с приятно.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! за това ли Най красивата беше на пътя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите :P Малко вести от Жълтеш.Днес започна пресаждане на ХИДРАВЛИКА и малко нови кюнци ;) Ето и малко снимчици :P

Публикувано изображение[/img]

Публикувано изображение[/img]

Публикувано изображение[/img]

Публикувано изображение[/img]

Публикувано изображение[/img]

Публикувано изображение[/img]

Публикувано изображение[/img]

 

Кофти ремонт :P добре че е малкия защото аз със тези спукани ребра само Ръся мозак и подавам инструменти-Асистентката Ненка ;)

Док ще те заведем да си поръчаш истински кюнци WALKER на разумни цени (от-до за каквото искаш).Утре още матерял ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко са разумни бе Гоше, последния път като питах за Walker ми поискаха към 250 само за задното гърне, нали затова слагахме онова от косера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за това нахондичката76лв :lol: В топ сервиза 100 и кусур за направено от тях,Косера не го предлагат,Авто+ ми казаха цифра голяма колкото ЕГНто ми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен вече е решено, тръбите от синята отиват на бялата, имам всички тръби за синята и така ще е. Интересува ме как е хидравликата дали всичко мина гладко и как се завърта малкия волан сега. Каква течност му наляхте и колко, в менуала пише 0,800-1 литър според модела ама друго си е на практика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док в нашия случаи масло като количество 1.150л от това: Публикувано изображение[/img] По каталог само това дават за хонда.

Относно монтажа доста работа и нерви. А относно резултата - заслужава си работата и нервите :lol:

Ето и няколко снимчици от двудневната борба:

Публикувано изображение[/img]

Публикувано изображение[/img]

Публикувано изображение[/img]

Публикувано изображение[/img]

Публикувано изображение[/img]

Публикувано изображение[/img]

Публикувано изображение[/img]

Публикувано изображение[/img]

Публикувано изображение[/img]

Публикувано изображение[/img]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей много ги изнежихте тия 4-ки с хидравлики. Честито младши , сега можеш да си сложиш и врътка само с едната ръка да управляваш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Гоше :) Сега даже спря да се криви оня истински спортен волан ;) Утре ще доида да мина ендо ОТК :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ще се качваме към Междене така че ви искам с бегачките :argue::huh: има Опели за наказване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекомерното олекотяване води до пристрастяване: :P:D

 

Публикувано изображение

 

Двете "грозници" отсрамващи марката в "големия" клас :P Доста съм доволен от вървежа, с летните гуми ще е още по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези" грозници" са най вървящите :D

Добре открихме сезона(въпреки студа)

Публикувано изображение

това е новата мода , без преден капак :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смотан, що за въпроЗ ? В неделя ела да покарам малко 7 ген дизел :huh: п.п. Ако няма какво да правиш звънкай да се видим по от рано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже си страшно тъп и от много време не съм виждал толкоз тъп човек, а и исках да ти видя тъпата глава ти звънях към 123091203923432 пъти на тъпия жи си ем и ти не се обади.Утре ще се чуем тъпан да покараш малко истинска кола :angry::lol::dry:п.п.Днеска АМД-то беше първия който видя истинската кола !!!

Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска бръмчах с мотора !!! Не мога да се занимавам с такива идиоти като теб. п.п. Звънкай, утре съм фрее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п.Днеска АМД-то беше първия който видя истинската кола :lol:

Тъкмо се чудех каква е тази грозна хонда :dry: вчера вечерта малко остана да те подпра със служебната :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам те аз тебе...и тая вечер се правиш, че не ме познаваш :lol: :lol: :dry: на паркинга пак :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мярнах познато лице, но трябваше да направим обир на Еконта :drunk: Теро, благодаря за ремонта .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро покара истинска кола, мисля, че вече е време да маха четворката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колицата наистина ми хареса, голяма лъщарка. Рекох че ще ми се направиш ама добре че имаше свидетели и нямаше как да се отметнеш. :) От моята на твоята чувството беше все едно се качвам на лимозина с 1.1 двигател :) После от твоята на моята все едно се качвам на инвалидна количка с реактивен двигател :) Като порасна може да си взема една такава, но не и дизел :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

винаги съм знаел, че си влюбен в автомобилите които имам.Акорда...направо си умря за Узана като го кара.Бмв-то...дори не искаше да го караш, ще ше да сменип марката :) :) :) , а сега сивика, ще си купуваш такъв :Д:Д:Д.п.п.а относно карането, аз нямам проблеми и цялата габровска група да са качи да покара :).с това няма грижи :)

Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващия път като дойдеш ще организираме "тест драйф" с твоята кола :D Което си е хубаво си е хубаво. Не мога да си кривя душата :D Пък за БМВ не ми говори ..... :D п.п. Не знам кой се посра от кеф като покара малко 4 ген :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тероооо днес като си тръгнах към Пловдив след ония майстор(с двигателя дет съм ти разправял) посока Шипка, ме спряха точно онея двамцата дето ни спряха с тебе в Драгановци.Изядах фиша с 63км/ч ;):) .Ония вика, аз си те спомням с онова момче в Драгановци :P :P :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P:) Това 63 ми е познато .... май от Драгановци (то май беше 64 ама все тая). Тоя палячо единия път му сипах. Влиза в офиса и като ме видя се насра. Явно помни физионимии. Хъката мъката ... вкарах му оферта ама явно не му се видя добра :D Казах му като не му харесва да върви дето иска (в прав текст) и ония се омете. ;) Там на същото място ме закърпиха с 88 км. После един месец с колелото :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, хубу си го нахранил.То там има мегдан и с 108 да те спрат...тоя вика:АЗ СЪМ НАЙ-НЕПОДКУПНИЯ ЧОВЕК.Викам браво на теб.Всички трябва да са такива :) и си тръгнах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос към Севлиевската група :) Някой има ли наблюдение за онзи магазин ,точно срещу портала на Емката ? Мярнах някакви спортни седалки и други чаркове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Е то много арно бе Атанасе". Честито и дайте някоя снимка да се порадваме как е легнала тромбовачката. Само яко в завойте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито окачване на Хондю :)http://yfrog.com/j3dsc01271ajhttp://yfrog.com/04dsc01449glj

Хей папарак :hondarulez:Отново големи благодарности на GM и младши за добрата работа която свършиха, въпреки многото изненади по задното окачване.Гошо се отзова веднага въпреки 3-те си спукани ребра, Респект адаш :) Док, сега пълзя по корем като теб :), но по завоите съм бетон, само гуми трябват.АМД, ще проверя в Севлиево утре ако ми остане време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гошо се отзова веднага въпреки 3-те си спукани ребра, Респект адаш :)

Понеже се счупиха да ме питат какво съм направил, да уточня че това не съм аз ами колегата G_M . Тоя човек за Хонда всичко прави :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове трябва ми стартер за хонда сивик 93 година 1.5 номера на стартера него знам ако някои има да казва цена. скаипа ми е mario_6161

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три бързи снимки от днес, благодарение на teror1ta:

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док , бялата трамбовачка лека полека започва да прилича на кола ;) бодвай кратуната, за да може след 5000 оборота да става лудница :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу тя много арна бе танасе...няма как, скоро ще дойдем на гости със Станчо1 :)

Кало хайде да се срещнем в Габрово на 24-ти март :) Аз ще минавам да ги разкодирам техните извънземни технологии :blink: Теро обеща да ги покрият яко, ама аз нали съм си агент мРЪДнал ще ги разкрия тия досиета Х ;) Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) баце, много ми са оди, ама с таа раота и университету...много зор. пък и гледам да си пазя отпусчицата за моренце и националнааа:)(съжалявам за спама) :blink: И за да не съм офтопик - абе хора вие не спите ли - дросели, генерации, окачвания, луди сте!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марта, честит имен ден :o Да си жив и здрав най-вече. Пък колата ще я правим ;)

 

martjo, ти ще си първия дето ще ги разконспирира ;) (ако успееш)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марта, ЧИД :oЖив и здрав да си !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...