Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Къде ли ще влиза това маркуче :blink::D

Тука някакви джаджи слагам. То уж все гледам да свалям, а едвам му намерих място :blink:

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ако неможете да му намерите място,кажи на Гецата да ми го прати :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и да видим коя ще е следващата стъпка че то не остана вече.

Останаха едни гуми да си купя. И накрая остава най-важното: да вземем да караме вече стига сме правили :blink: (ръждата не я броя че трябва да се кърпи )

 

Клени, не почерпи за РД-то, значи няма подаръци :D:blink:

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и да видим коя ще е следващата стъпка че то неостана вече.

Как ве Док,остана една най важна стъпка,да си монтира Климатик :blink: покрай този часовник-водомер има място.
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шш, никакви климатици :zen::) Имам алергия от тях.

 

Хондю, давай времена :P Не може да не си смъкнал още :zen: Ходиш и караш, пък аз на работа :) и почти превъртях Колин Дърт-а :)

 

Днеска с Дока си направихме "голяма " хонда сбирка :)

Публикувано изображение

Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо бе ,виж колко са удобни като поставка за инструменти :)Добре че локализирахме проблема,че на тая втек глава болтовете взеха да се износват , от развиване и завиване:zen:.Сега е ред на болтовете отдолу,на биелите.

Редактирано от AMD
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... Хондю, давай времена :P Не може да не си смъкнал още :D Ходиш и караш, пък аз на работа :P и почти превъртях Колин Дърт-а :D

Смъкнах още малко 1:01 и некви стотни. :PКарах почти без спирачки, като отказаха и се метнах в картофите, а на връщане към Габрово карах само с ръчна понеже отпред застъргах на желязо яко.Доволен съм от поведението на колата в завоите. Има потенциал за 1:00, а с малко повече зор, нови по-големи спирачки и нови гуми може и да слезе във високи 59:99999 ;)Беше много добре. Аз лично за първи път виждам повече хора дошли да карат отколкото семкаджии.А пистата беше пълна.Само за справка Джонибой с Д13-ката даде и той 1:01 :D:D А S2000 със доста тунинги даде 1:03 поне докато бях там. :P А бе яко беше. Редактирано от hondю
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм от поведението на колата в завоите. Има потенциал за 1:00, а с малко повече зор, нови по-големи спирачки и нови гуми може и да слезе във високи 59:99999 :D

Има още на къде да се бутне за завой .... има още не нарязани носачи по твоята :P :P Щом е почнало да стърже да не са се пръснали накладките ??? :D :D Не виждам причина да откажат толкова брутално :P Заради това ще караш на Плевен че там не ти трябват :P

Само за справка Джонибой с Д13-ката даде и той 1:01 :D:P

:P:P :P

А S2000 със доста тунинги даде 1:03 поне докато бях там. ;)

;):D А ти искаш да си взимаш С-ка :P
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опи Марта, Честит Рожден Ден :censored: Много Здраве и Щастие :thumbs2: за да се радваш на бегачката, която да не ти създава повече проблеми и да става все по-бърза ! :ranting::thumbs2:

 

Забравих да попитам в колко часа е банкета :thumbs2::thumbs2:

  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и да ненапиеш много габровската група :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД, Марта !Да си жив и здрав ! Пожелавам ти работещ и бърз втек :censored:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД Марта, бате да си жив и здрав и много успехи занапред.

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав и само хубави моменци с хондата и въобще в живота :censored:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден Марта, всичко най-най и много успехи! :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав Марта, и да те радва бегачката :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Р.Д Бади ЖИВ, ЗДРАВ и .............. . ;) много щастие радост и касмет и успехи с бегачката :angry: НАЗДРАВЕ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД и от мен Марта.Да не забравим и именника.Честит имен ден на МатеоДа сте живи и здрави и много успехи за напред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията :angry:

Редактирано от AMD
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето "шампиоснките" накладки на Хондю дето ми дава 1:01 на Калояново ;) ;) ;) Трябва да отворим тунинг фирма и ще се продават само неща от серията "Шампион" ;) За сега до "шампиоснките гуми " нареждаме и накладки ;)

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

п.п. да не се обърка някой: това е страната на феродото .... ем правилно не го виждате :lol:

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. да не се обърка някой: това е страната на феродото .... ем правилно не го виждате ;)

Това е нов модел спирачки тип калотки :lol: .Мои са ше поскалъпиш положението , пратих ти чисто нови ;) .П.п Това спирачна система на трамвай ли е ;) ;) Редактирано от fenabg
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско голямо на GM за премахването на лошите тампони дето се бяха сраснали за носачите, взети от Милен който май още не знае :lol:

Показваме и двата полиуретанови тампона монтирани пак от GM, като цяло моята задача бе да пуша цигари и да намажа тампоните с много гадна лепкава слуззззззззз -гадост. Остана само по един тампон за амортисъорите и монтирам.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

То и два болта за щангата си намерих (дадоха ми пак на същото място)

 

п.п.: Тия накладки не са спирали грам затова времената са 1,01 ако бяха читави щяха да го забавят много, аз затова все последен-щото спирам.

Редактирано от doctor
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие там не си поплювате бе , вчера тези тампони бяха на бая стотин километра от Габрово.Ама вземете пробвайте с накладки все пак ка е , може по-добре да е :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм със задна стабилизираща щанга, носачи от Д16 и крив кюнец. Главни майстори бяха GM и GM-младши, както и заварчика виртуоз. Поздрави и благодарско на всички.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aдашче, заварчика като тръгнем да се събираме го хващаш под мишница и без да се обеснява го водиш да го напием. Тоз човек голямо черпане трябва да го черпим :lol:

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този гараж май само хонди правят :lol: Благодарско и от мен за работата по задното окачване на моята таратайка.

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на ТЕРО и ДОКА-кефите ме момчета !!! Добро представяне във БАРНА. БРАВО

Редактирано от Гошката
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Адашче :angry::)

 

Днеска Дока беше на операционната маса. То коментар няма да правя щото леко съм потресен, а именно(гледайте клиповете :angry: ):

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

"

-Дока изтърва 2-ра !

"

"

- Дока върна газта по-рано ! Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Hondю и teror1sta за излекуването на колата ми. Накрая нямам ремък и сега ще нощува близо до "Самурая", прибрах се с рейса-голям комфорд е.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,Док:tooth:Вече не мога да се замеря с тебе,ми се струва....Ама аз докато се наканя и освободя от ангажименти и ти порасна,да го еВа....Ся да видим кога Гошката ще направи тая гимнастка и с моята пръдличка....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док честито, яката работа :tooth:А бе аз цял ден се гърча по колата ти и накрая за награда ми подаде лоста ;):D За всички които мислят да предизвикват Дока от сега нататък, нека пак да си помислят ;) Линейката се разлюти много :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, честита операция :beer: JDM-ката тръгна зверски.Няма да се нареждам с тебе :D и без това нямам шансове.

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си върви доволно ама от таз керамика ме заболя кръста, ще скъсам някоя полуоска да му се невиди и удъра. Ето го и ремъка на генератора дето незнайно защо се е скъсал пущинака.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички,да ви се намира някой смукателен калектор"гол" от D16Z6 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От нашата групировка май никой няма. Такива работи при нас не се задържат в свободно състояние :) Какво пак си замислил ? :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо несъм замислил :) просто ми трябва да меря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки от снощи, годишното награждаване Тайм Атак 2010:

 

Клас С1. Първи е Васко Тодоров с Астрата .Хондаджиите сме на второ (аз) и трето(Георги Караджов) място в генералното класиране.

Публикувано изображение

 

Всички класове: :)

 

Публикувано изображение

 

Обещал съм тържествено, че догодина Хонда Тийм Габрово ще участва с минимум 3-4 човека :). Да не ме издъните ей :)

 

Има много нови промени в класовете и в изискванията за догодина.

 

Ще ги коментираме днес в 14:00ч. на срещата. Предлагам да се срещнем на бензиностанция ОМВ, защото Алеко май вече не работи в неделя.

 

Носете и рекета за гаража :o

Редактирано от hondю
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Значи адаша взел 3-тото място . Браво на него! Честото на печелившите ;)

 

Абе Хондю, много хубава купа си взел :P Както беше казал Дока : кога ще ги напълнеш с ракия да пием от тях ? :o Вече събра един "комплект" :)

Честито и догодина да си 1-ви !

 

да припомня 1-вата снимка от тази година ;)

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

п.п. Ти като обещаваш така ще трябва да намериш спонсори :P:)

Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стария ми акумулатор за малко да ме изобли едната сутрин и се наложи да си взема нов. Стария все още си държи ток, ама ако не запали от 1-2-рия път не е гаранция че ще завърти повече :) Иначе през деня като се отпуснат температурите няма ядове. Та на наякой ако му трябва да закърпи положението да казва. Звънкайте на мобифона, че до понеделник съм в информационно затъмнение от към нет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весела коледа на всички. Утре съм на Варна така че ако някой все пак се реши да идва, ще се видим на място. Яко съм се подготвил със зимните 13 и ако ги прееба ще зазимявам колата до пролета. Поздрави и много зраве на всички, на 3.01.2011 съм в Габрово и ще пием по кафе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весела Коледа на дружината ! :fun: Айде Док, успех на състезанието! Чакаме резултати ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весела Коледа Много здраве и щастие на всички.Док, жули спокойно ,имам едни 13-ки със зимни гуми ;)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...