Jump to content
eDaniel

Катастрофа...

Recommended Posts

Световният шампион по фигурно пързаляне при танцовите двойки Максим Стависки е бил предупреден от полицейски патрул да не кара рисково и да не застрашава движението минути преди да катастрофира и да причини смъртта на един човек в неделя вечер край Приморско, съобщава БГНЕС. Полицейският патрул спрял Максим Стависки, който летял със 100 км/ч зад бял микробус, карал на зигзаг и се опитвал да го изпревари. Катаджиите с радар мерили скоростта в насрещното платно. Като видели криволиченето на шампиона, го спрели. Максим по нищо не показал, че е пил. Полицаите го предупредили да кара внимателно. Спортистът си побъбрил с тях и се заклел, че няма да натиска газта. Само 500 метра по-надолу обаче хамърът не успял да вземе остър десен завой и помел двете коли. Инцидентът е станал към 19:45 часа на десен завой край река Ропотамо, когато Хамърът на Стависки, който се е движил в посока Бургас, е навлязъл в насрещното движение и е катастрофирал челно с Хонда Сивик с четирима пасажери, след като преди това изблъсква автомобила Ауди от пътя.

http://sportni.bg/?tid=40&oid=1081390

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицаите го предупредили да кара внимателно. Спортистът си побъбрил с тях и се заклел, че няма да натиска газта. Само 500 метра по-надолу обаче хамърът не успял да вземе остър десен завой и помел двете коли.

...Шофьорът на хондата беше още жив, тялото му обаче беше премазано. Костите му бяха счупени и стърчаха от кожата.

Мамка му и к****о мръсно. Лице на какво е тоя боклук???Аз съм ЗА да се направи нещо ако не го накажат с пълната сила на закона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой спомня ли си, че преди десетина години карай Пловдив, пияният Кирил Маричков уби с колата си една жена? А някой да е чувал, че киро е лежал в панделата? Или дори, че има условна присъда? Аз несъм чул. А и мисля, че няма такова нещо.Та, какво казвахте за максим и българското правосъдие!?

Редактирано от Niakoi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искренно съжаявам за нелепата гибел на момчето и изказвам съболезнования на близките му.Изпитвам неудържим гняв към хора, които пият и шофират откачено, или просто шофират откачено и не мислят за околните. Единственто справедливо наказание за човека причинил такава трагедия е да се озове в Хондата в момента на удара и с Хамара и сам да изпита мъките, които е преживяло момчето ...Лека му пръст...

Редактирано от emod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загиналият при катастрофата край Приморско Петър Петров е роден през 1983 година и е бивш състезател по бокс в АФК "Добри Загоров" (Сливен). На 27 октомври Петър е планирал да вдигне сватба. Майката на Петър е на гурбет в Италия. Днес тя се прибира за погребението. Братът на Петър - Валентин също е състезател по бокс и е бил два пъти юношески шампионПрипомняме, че Максим Стависки е едно от лицата в кампанията на бТВ и вестник "24 часа" - "Ако си пил - слез, искам да стигна жив".

Източник: http://sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=1081390Как да не те хване яд! Редактирано от eDaniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да се палим и да си мълчим,ще му дадат една или 2 години условно,със смекчаващи вината обстоятелства....Ония идиот с шкодата дето бутна цял автобус край Бяла колко му дадоха?П.С За мен отежняващи вината обстоятелства пък са изказванията му ,чеобичал високите скорости......А оня тъпак с шкодата даже и racing беше написъл на кабината си......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако тъпите куки които са го спряли по рано си бяха свършили работата както трябва :) сега нямаше да има нито жертва нито пострадали :) нито световен шампион които да го съдят за убииство :) можеше нещата да са съвсем по прости :Dако полицята си вършеше работата както трябва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе пичове ,Кирил Маричков като уби човек на пътя какво стана?

Георги Калоянчев като уби човек на пътя какво стана?

дъщерята на Данчо Караджов от група Сигнал като направи същото какво стана ???????

мислите ли че и този път ще е по различно?

НЕ няма да е .Ще се пошуми няколко седмици и толкоз.

Само жалко ,че едно хубаво и младо момче не е вече между нас :)

Аз пътувам редовно по пътя, където е станала катастрофата с Маричков, и всеки път си я припомням като мина през това кръстовище.За мен нито Маричков, нито Ставийски имат оправдание.Единият е бил неразумен, а другият - пиян и още по-неразумен.Осъждам жестоко постъпката на Максим Ставийски, и дълбоко съжалявам за починалият ни колега, мир на праха му.

 

Не знам дали ще има шествие, но пък ние можем да си лепнем по една лепенка “Ако караш Хамър - слез, искам да стигна жив".

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с лепенката е добра идея .подкрепям я :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще има шествие, но пък ние можем да си лепнем по една лепенка “Ако караш Хамър - слез, искам да стигна жив".

Аз ще си сложа такава, ако се направят.

 

П.С.: Чудя се защо още никой не е повдигнал обвинение? Тоя Максим сигурно хвърля парички наляво и надясно да се потули случая, а по телевизията казват как дълбоко бил съжалявал и незнам какви там още глупости.

 

ТЪПАК СМОТАН СИ МАКСИМЕ - ДА НЕ БЕШЕ ПИЛ СЕЛЯНИНО ПРОСТ ЗАЛУХАВ ТА ДА ПЛАЧЕ МАЙКА МУ СЕГА ЗАРАДИ ТЕБЕ, А ТИ ДА ВИКАШ КОЛКО СИ СЪЖАЛЯВАЛ!

 

МАКСИМ Е ЛИЦЕ НА ПОЗЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ!!!

Редактирано от eDaniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бих сложил такава лепенка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля , че много хора от нас дори и други хора биха си лепнали тази лепенка :) стига някои набързо да се заеме да ги направи :) нека някои ако може да ги направи да казва :) а на месечната да съберем парите за тях и да ги платим :D стига да сте съгласни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля , че много хора от нас дори и други хора биха си лепнали тази лепенка :) стига някои набързо да се заеме да ги направи :) нека някои ако може да ги направи да казва :) а на месечната да съберем парите за тях и да ги платим :D стига да сте съгласни :)

съгласен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малеее, тва за лепенката е баси яката идея - и аз искам, дори не една ами 20-30 лепенки искам и ще раздавам на приятели да си лепнат !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за лепенките е ок...само дето трябва да има лепенки и за другите марки джипове и джипчета и Мерцедесчета и БМВ-ца дето карат ВИНАГИ в насрещното движение, защото те много бързат и защото са по-голяма работа от другите хора. Даже въпроса не е до марката, а до грешното самочувствие. Мене ми се повръща от хората с такова. Стига бе...какъв си, че да те спрат и да ти кажат "..пич полека...караш бързо" и ти пак да се качиш на тоя американски ЗИЛ и да скачаш на газта. Даже не обвинявам толкова и полицаите...Да, може би щяха да предотвратят тази катастрофа ако му бяха направили проба, но истината е че рано или късно той - Максим или квото му е там шампионското име ПАК щеше да се качи на няколко водки и просто ситуацията щеше да е същата, само с различно място време и герои. Това е положението ..."шампионите" карат като за световно, а ние само трябва да им правим път ли? Сега му вярвам, че съжалява...ама що ве Максимка не съжали преди да се качиш пил? Ма ако не ти стига акъла за тва, що поне не прочете кво пише на джипката ти отзад? "Ако си пил..слез искам да стигна жив!" Трагедия...Дайте да търсим и поука, че ми настръхва козината......

Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mEtaka

Гледам един от съфорумците споменал катастрофата при река бяла. Защо не се запитате, че всички професионални шофьори са дали отговор, че шофьорът на автобуса е виновен, но как да го тикнат копелето като е преживял такова нещо и веднага шкодата. Знаете ли, че с този тонаж ако някоъ тъпанар като автобусният шофьор/ не ви ли е направило впечатлението че те се мислят за велики/ ти излезе и ти естествено скачаш на спирачките ако ще и SCANIA V8 да караш приятелче спирачките ще загреят или по-точно няма да ги има та за това стана трагедията от ОТНЕМАНЕ НА ПРЕДИМСТВОТО, а не както ви е обзела манията ПРЕВИШЕНА СКОРОСТ. Защо наистена не се замислите, че единственото оправдание на тази скапана държава за тези злополуки е тази ПРЕВИШЕНА СКОРОСТ, а не лошите условия на пътната настилка, големия трафик / САМО В БЪЛГАРИЯ Е РАЗРЕШЕНО НА ТЕЖКОТОВАРНИТЕ АВТОМОБИЛИ ДА СЕ ДВИЖАТ ПРЕЗ ПОЧИВНИТЕ ДНИ ОТ СТРАНИТЕ ЧЛЕНКИ/, засиленото движение през лятно време, манталитета на българския алкохолик, НЕСПОСОБНОСТТА ОТ УПРАВЛЕНИЕ/ било то стаж, възраст, болест, или просто щото си се родил олигофрен/ а вие като некой овце братче. ОНЕЗИ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ВИ КАЖАТ ЧЕ ПРИЧИНА ЗА СМЪРТНИТЕ СЛУЧАЙ Е ВИСОКАТА СКОРОСТ И ВИЕ АЙДЕ СТАДООО НАПРЕДДДД. Що толкова лесно се маниполирате?! Ти мислил ли си ако един такъв педераст ти сече пътя и станеш виновен за нещо което ти иде да убиеш виновния, защото ти е пропилял цял един живот и те е лешил от правото да се радваш на каквото и да било, и ти лепнат една превишена скорост. На мен ми се е случвало камион който се движи с 15 км. в час по пътя СОФИЯ-ВАРНА да ми откажат спирачките на колата като се има в предвид, че се движех с 90 и това е защото беше в завой и няма как да прецениш, и недай си боже бе станало нещо виновния щях да съм аз щото естествено карах с превишена скорост, а не щото има ходещи олигофрени по път където е правен за движение с коли, а не за ходене пеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам един от съфорумците споменал катастрофата при река бяла. Защо не се запитате, че всички професионални шофьори са дали отговор, че шофьорът на автобуса е виновен, но как да го тикнат копелето като е преживял такова нещо и веднага шкодата. Знаете ли, че с този тонаж ако някоъ тъпанар като автобусният шофьор/ не ви ли е направило впечатлението че те се мислят за велики/ ти излезе и ти естествено скачаш на спирачките ако ще и SCANIA V8 да караш приятелче спирачките ще загреят или по-точно няма да ги има та за това стана трагедията от ОТНЕМАНЕ НА ПРЕДИМСТВОТО, а не както ви е обзела манията ПРЕВИШЕНА СКОРОСТ. Защо наистена не се замислите, че единственото оправдание на тази скапана държава за тези злополуки е тази ПРЕВИШЕНА СКОРОСТ, а не лошите условия на пътната настилка, големия трафик / САМО В БЪЛГАРИЯ Е РАЗРЕШЕНО НА ТЕЖКОТОВАРНИТЕ АВТОМОБИЛИ ДА СЕ ДВИЖАТ ПРЕЗ ПОЧИВНИТЕ ДНИ ОТ СТРАНИТЕ ЧЛЕНКИ/, засиленото движение през лятно време, манталитета на българския алкохолик, НЕСПОСОБНОСТТА ОТ УПРАВЛЕНИЕ/ било то стаж, възраст, болест, или просто щото си се родил олигофрен/ а вие като некой овце братче. ОНЕЗИ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ВИ КАЖАТ ЧЕ ПРИЧИНА ЗА СМЪРТНИТЕ СЛУЧАЙ Е ВИСОКАТА СКОРОСТ И ВИЕ АЙДЕ СТАДООО НАПРЕДДДД. Що толкова лесно се маниполирате?! Ти мислил ли си ако един такъв педераст ти сече пътя и станеш виновен за нещо което ти иде да убиеш виновния, защото ти е пропилял цял един живот и те е лешил от правото да се радваш на каквото и да било, и ти лепнат една превишена скорост. На мен ми се е случвало камион който се движи с 15 км. в час по пътя СОФИЯ-ВАРНА да ми откажат спирачките на колата като се има в предвид, че се движех с 90 и това е защото беше в завой и няма как да прецениш, и недай си боже бе станало нещо виновния щях да съм аз щото естествено карах с превишена скорост, а не щото има ходещи олигофрени по път където е правен за движение с коли, а не за ходене пеш.

ех,к'во да ти кажа!правиш ми лошо впечатление,колега!ще взема за пример само твоя случай с камиона!ако го беше ударил,естествено че ти ще си виновния!първо защото не ти е технически изправна колата,и второ..... кой те е учил как се влиза в завой?незнам дали знаеш,но спирачният ти път трябва със сигурност да е не по-голям от разстоянието на което имаш видимост!а не да влизаш "на сляпо",пък после олеле!трябва д можеш да спреш,без значение с колко се влачи човека пред теб!ами ако някой аварира точно на завоя к'во правим?ти ще го пометеш само зашото ще спреш няколко метра по-навътре.... и то защото не си си преценил скоростта!да,ама всеки метър в повече е от голямо значение!ееее,нема да се сърдиш,ама не си прав!дано си ме разбрал! :offtopic: и малко по-умната го давай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво да ти кажа човек, след като ти си вземаш завоите с изключение на Български извор където са с под 90км. ти давам евалла за опитност при шофиране :offtopic: Смятам че всички ако караха така примерно за София ще трябва да тръгваш вторник сутрин за да може сряда по обяд да си там :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JAZZ

Кво да ти кажа човек, след като ти си вземаш завоите с изключение на Български извор където са с под 90км. ти давам евалла за опитност при шофиране :blink: Смятам че всички ако караха така примерно за София ще трябва да тръгваш вторник сутрин за да може сряда по обяд да си там :D

мдааааа!мисля и тук повече да не се намесвам!като сте толкова добри състезатели ще ви пратя при едно момче да се посъстезавате на някоя писта!и се чудя дали не сте си сбъркали професията!има разни рали шампионати-пък вземете им покажете на хората как се кара!не на нас неопитните на улицата!..... 'айде не ми се занимава с глупости вече!!!.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimodi

спирачният ти път трябва със сигурност да е не по-голям от разстоянието на което имаш видимост

Мен са ме учили на курсовете, че трябва да можеш да спреш в рамките на половината ти видимост, за да може и тоя, който евентуално кара срещу теб да спре по същата логика. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JAZZ

да,ама на някои въобще не са им предавани уроци по спиране а само по натискане на газта до ламарината! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eti

Аиидеее пак го обърнахте на караници и скандали що за хора сте една тема не оставяте чиста

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам един от съфорумците споменал катастрофата при река бяла. Защо не се запитате, че всички професионални шофьори са дали отговор, че шофьорът на автобуса е виновен, но как да го тикнат копелето като е преживял такова нещо и веднага шкодата. Знаете ли, че с този тонаж ако някоъ тъпанар като автобусният шофьор/ не ви ли е направило впечатлението че те се мислят за велики/ ти излезе и ти естествено скачаш на спирачките ако ще и SCANIA V8 да караш приятелче спирачките ще загреят или по-точно няма да ги има та за това стана трагедията от ОТНЕМАНЕ НА ПРЕДИМСТВОТО, а не както ви е обзела манията ПРЕВИШЕНА СКОРОСТ. Защо наистена не се замислите, че единственото оправдание на тази скапана държава за тези злополуки е тази ПРЕВИШЕНА СКОРОСТ, а не лошите условия на пътната настилка, големия трафик / САМО В БЪЛГАРИЯ Е РАЗРЕШЕНО НА ТЕЖКОТОВАРНИТЕ АВТОМОБИЛИ ДА СЕ ДВИЖАТ ПРЕЗ ПОЧИВНИТЕ ДНИ ОТ СТРАНИТЕ ЧЛЕНКИ/, засиленото движение през лятно време, манталитета на българския алкохолик, НЕСПОСОБНОСТТА ОТ УПРАВЛЕНИЕ/ било то стаж, възраст, болест, или просто щото си се родил олигофрен/ а вие като некой овце братче. ОНЕЗИ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА ВИ КАЖАТ ЧЕ ПРИЧИНА ЗА СМЪРТНИТЕ СЛУЧАЙ Е ВИСОКАТА СКОРОСТ И ВИЕ АЙДЕ СТАДООО НАПРЕДДДД. Що толкова лесно се маниполирате?! Ти мислил ли си ако един такъв педераст ти сече пътя и станеш виновен за нещо което ти иде да убиеш виновния, защото ти е пропилял цял един живот и те е лешил от правото да се радваш на каквото и да било, и ти лепнат една превишена скорост. На мен ми се е случвало камион който се движи с 15 км. в час по пътя СОФИЯ-ВАРНА да ми откажат спирачките на колата като се има в предвид, че се движех с 90 и това е защото беше в завой и няма как да прецениш, и недай си боже бе станало нещо виновния щях да съм аз щото естествено карах с превишена скорост, а не щото има ходещи олигофрени по път където е правен за движение с коли, а не за ходене пеш.

Изводът е Карай с двеста

Евала пич, къртиш мивки с логика!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този спор просто не трябва да задръства темата. Мисля, че важното в случая е виновника да не се измъкне безнаказано зад жалките си извинения и съжаления (след дъжд - качулка). :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е интересна тезата за Бяла!Интересно как никой освен колегата не надуши виновника?Нима никой не се досети или има голяма конспирация......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Да беше си карал кънките тоя манекен тъп, Явно си е намерил книжката в шоколадово яйце... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да беше си карал кънките тоя манекен тъп, Явно си е намерил книжката в шоколадово яйце... :(

Добре казано.

 

Слава богу момичето, което беше зле вече е вън от опасност.

http://bgnes.com/index.php?o=view&m=ne...4&id=525006

 

Нека обаче да не забравяме за Петър, които загина нелепо заради небрежността и самоувереността на Максим. Предлагам ако сте съгласни да направим нещо ако той не бъде наказан. Достатъчно съмнителни неща има около случая, които да ни накарат да повярваме, че ако не бъде наказан то той ще мине по възможно най-тънката лайсна и за случая ще се забрави до няколко дни или седмици. Ще забравят всички... освен неговите близки и приятели и някои хора като мен, които все още ще се сещат за него.

 

Без значение дали е карал Хонда или Ауди нека известните бъдат наказвани със същата сила, с която наказват и обикновените граждани, които нямат прескъпи адвокати и връзки, чрез които да си помагат.

 

Много неща се подминават с лека ръка... промяната с промилите, разстоянието на колите една от друга, спирането на Максим от полицаите малко преди това...

 

Не може да си лице УБЕЖДАВАЩО ХОРАТА ДА НЕ КАРАТ ПИЯНИ а той самият да УБИВА ХОРА ВЪРШЕЙКИ СЪЩОТО, КОЕТО УЖ ДРУГИТЕ (ОБИКНОВЕНИТЕ ХОРА) НЕ ТРЯБВА ДА ПРАВЯТ.

 

И накрая "СЪЖАЛЯВА"! За какво съжаляваш бе конте нещастно??? Кога съжаляваш? Кога започна? След като те спряха полицаите или след като загина момчето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

А дали малко не попрекаляваш вече с безкрайно важното си лично мнение? Веднъж, два, три пъти - хубаво, ама аре стига вече. Фамилиарниченето и обръщането на малко име към хора, които нито познаваш, нито някога ще познаваш, показват само липсата ти на възпитание. А след двайстото повторение вече почваш да дразниш. С подобни гръмки и детински изказвания няма да успееш да се въздигнеш до представител на общественото мнение, а само ще създадеш лошо име на целия форум по този въпрос, защото нито имаш моралното, нито интелектуалното право да се изявяваш като такъв. Темата е щекотлива в момента, а форумът ни е публично пространство, достъпно за всеки. Така че определено не правиш добра услуга на останалите тук с полуанонимната си форумна смелост. Щото в интернет да се приказват големи приказки е най-лесно. Не ме карай да затварям темата и да те наградя с това-онова. Колеги, моля ви, придържайте се към разумни реакции, не сме в детската градина все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък подкрепям eDaniel!!! ако искаш и мен ме награди с това - онова!... :) и на мен ми се иска Максим Стависки ли е,к'ъв е да си получи заслуженото!а то е ЗАТВООООР!благодаря! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Максим Ставийски може и да си получи заслуженото, защото доста се разшумя за случая и няма да бъде забравен лесно, но помислете за нещо друго - това нещо се случва всеки ден и виновниците остават ненаказани, защото не са известни личности и за техния случай се отделя едно малко каренце във вестника и евентуално някой течащ надпис по телевизията. А какви по-фрапиращи случаи от този има... да му настръхне на човек косата. И досега според моята информация намя един, повтарям ЕДИН, който да лежи, да не говорим колко са се разминали дори без наказание. И това са всякакви - бизнесмени, друсани синчета на влиятелни бащи и т.н.

Преди няколко месеца bTV бяха подхванали темата и няколко сутрини гостуваха хора чийто близки са загинали заради безотговорни шофьори. За какви фрапиращи случаи ставаше въпрос? Не е истина...

 

И логичния въпрос накрая е у кой е причината... Ами достатъчен е един поглед на темата за да се види.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причината е в тьпите управници , които ни управляват.За 15 год. "демокрация" -опьване на народа на задна прашка, не намериха време и средстваедин свястен пьт да построят. Повечето все двупосочни, и куцо и сакато кара по тях, изнервят се шифьорите, правят рисковани изпреварвания и зорлен допускат грешки. На магистрала рядко стават катастрофи.Нямаме пьтища, това е извода. А на Максим ще му се размине, както на всички "сьс заслуги"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой е по-тъп, тоя дето папа баницата или оня дето лае в нета?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , пиша до относно всички . Нямах време да прочета 6те страници , в които всеки от вас отправя съболезнование към починалото момче , но има нещо , което мисля , че пропуснахте . Четох в 24 часа статията , относно случилото се и има едно нещо което не е " малко " . Знаете ли , че загиналото момче и момичето в кома са щяли да се женят ?? знаете ли , че нашия " велик шампион " не само е погубил живота на едно българско момче , развалил живота на момичето и на останалите , които са били в колата , ами и е разбил сватбата на едно бъдещо семейство . :thumbs1::hondarulez::worthy: Повръща ми се ......... лека му пръст на момчето и дано момичето и нейните приятели успеят да се савземат !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , пиша до относно всички . Нямах време да прочета 6те страници , в които всеки от вас отправя съболезнование към починалото момче , но има нещо , което мисля , че пропуснахте . Четох в 24 часа статията , относно случилото се и има едно нещо което не е " малко " . Знаете ли , че загиналото момче и момичето в кома са щяли да се женят ?? знаете ли , че нашия " велик шампион " не само е погубил живота на едно българско момче , развалил живота на момичето и на останалите , които са били в колата , ами и е разбил сватбата на едно бъдещо семейство . :thumbs1::hondarulez::worthy: Повръща ми се ......... лека му пръст на момчето и дано момичето и нейните приятели успеят да се савземат !

Aз до колкото чух по новините не момичето, за което е щял да се жени е било в колата....и това мисля, вече се изкоментира...А колкото до това, което е написал еДаниел, не виждам нищо детинско, дори не виждам фамилиарничене, Виктор. Всеки има право на мнение, с което мисля, никой не е длъжен да се съобразява. Мнението е лично, и е важно за този, който го изразява, а дали останалите от форума ще се съобразят с него е отделен въпрос. Нали затова е форум - да се обсъжда, нищи, мисли, разговаря - цивилизовано.Погребението мина, но ако се бяхте сетили или организирали, можеше да му се направи едно шествие, от уважение, че е бил един от вас - имал е страст на 4 колела - Хонда. Максим, вече каза, че иска справедлив процес и силно се съмнявам да се отърве.Сега видях и идеята за лепенките - да, много оригинално! Кой ще ги напечата? Колкото по-бързо се появят по колите - толкова по-добре! Редактирано от Hondanche_mamche

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
А дали малко не попрекаляваш вече с безкрайно важното си лично мнение? Веднъж, два, три пъти - хубаво, ама аре стига вече. Фамилиарниченето и обръщането на малко име към хора, които нито познаваш, нито някога ще познаваш, показват само липсата ти на възпитание. А след двайстото повторение вече почваш да дразниш.

 

С подобни гръмки и детински изказвания няма да успееш да се въздигнеш до представител на общественото мнение, а само ще създадеш лошо име на целия форум по този въпрос, защото нито имаш моралното, нито интелектуалното право да се изявяваш като такъв. Темата е щеко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , не искам да взимам страна по това което ств започнали двамата , но искам да искажа мнение . Знам , че нямам много постове , но мисля , че не количеството , а качеството им е важно .

 

Прочетох внимателно поста на колегата "eDaniel " и виждам , че в това което е написал , няма нищо което да го прави или чрез което да се изтъква за " някакъв си " . Цитирам " Ти не ме познаваш добре и не можеш да говориш за липсата ми на възпитание. Хората, които ме познават добре могат да говорят за мен дали съм възпитан или не." < -- това посочва , че не сте близки приятели , за да се опитваш да даваш мнение за него ( пиша до колегата Виктор , ако не е разбрал . )

 

И още нещо : Цитирам " ? Детинско ли ти се струва да си се представиш на мястото на загиналото момче. Да изпиташ съчувствие и ярост към безотговорното отношение на този човек, които... да не повтарям?

 

Колега , " Виктор " , мисля , че изказването на " eDaniel " показва , че той наистина е на високо ниво + това е човек , който приема приСърце случилото си !!! Мисля , че трябва да се замислиш , и ако прецениш

да му се извиниш .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ironstone

Щели да разследват катастрофата два месеца, нямало категорични доказателства, чака се експертиза... Еми да ги таковам какво толкова има да се разследва на тая катастрофа, да не е самолет паднал... А за полицаите, които са го проверили минути преди това наказание няма ли да има... Жалка държава. Следващият път като ме спрат ще ги питам за именцата, чин и служебен номер, да се стреснат малко и да знам кого да съдя ако стане нещо с мен след това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ironstone

Щели да разследват катастрофата два месеца

Колега би ли казал откъде си почерпил информация да попрочета и аз.

 

Мерси предварително :(

Редактирано от eDaniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно бих казал да не ставаме съдници на тоя или ония, защото съм сигурен че доста от вас също са се качвали в колата след няколко чашки и са имали просто късмет да не попаднатв кофти ситуация. Аз по тоя завой съм минавал хиляди пъти, и мога да ви кажа че е просто ужасен, няма видимост, виражът е ОБРАТЕН и не го осещаш докато влезеш в завоя, малко повече небрежност и политаш. Но принципите ми свършат когато стане дума за безумици от рода: Лице на кампания "Ако си пил, СПРИ, искам да стигна ЖИВ" да се напука като на стара баба петите и да ми кара с над 100 по тоя опасен път, еми ей тва вече ме кара да си навра принципите незнам каде. И тия кухи ченгета дето са го спряли, решили били че не е пил, льольовци, мен винаги като ме спират (за рутинни проверки) ме карат да им духам в машинката. "защото били длъжни" такава била процедурата. Ей на човека си замина, ми то и без това вече стана като процедура да има по няколко убити на ден по пътищата ни!!!

Редактирано от bat_gogo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ironstone

Щели да разследват катастрофата два месеца

Колега би ли казал откъде си почерпил информация да попрочета и аз.

 

Мерси предварително :(

 

-> Още 2 месеца разследват инцидента със Стависки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...