Jump to content
eDaniel

Катастрофа...

Recommended Posts

:whistle:http://dnes.dir.bg/2007/08/05/news1965263.html#sepulturaОще "не са изяснени" причините за катастрофата. Водачът на Хонда-та е загинал,

Два леки автомобила - ауди и хонда се са блъснали челно след десен завой по пътя за Приморско след река Ропотамо, а секунди по-късно в тях се е ударил джипът хамър на Стависки, съобщи БНР. 24-годишният Петър Петров от Сливен, шофьор на хондата, е починал от раните си на път за болницата

Скапаняците от ДирНик.БГ естествено НЕ разрешиха поста ми да се публикува. Поздрави на всичките им роднини. http://www.bgnes.com/index.php?o=view&...0&id=524295Вижте коментарите на под втория линк:

Lo6oto e 4e sam slu6al interviuta na maksim v koito kazva 4e mnogo 4esto kara mnogo barzo,i mnogo obi4a visokite skorosti.a i kato imame predvid 4e odavna ejiveee v BG,sigurno e pridobil i balgarskiq mantalitet na karane.Samo 4e sam siguren 4e zad volana ne e tolkova dobar kato na parzalkata

Бил съм свидетел на няколко пъти как шофира Ставийски. Те живеят в Бъкстон, близо до офиса, в който работя. Колата им се разпознава лесно - голям Хъмър Х3 с рекламни надписи. Поне в 4-5 ситуации лично съм виждал опасни и откровено нагли маневри от негова страна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите извинения ако съм сгрешил, но мисля че Макси е поразил катастрофиралите с ДЖИПЧЕТО си. Дано да не съм прав, макар че като гледам постовете в нюз сайтовете май май Макси е карал бързичко :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стависки е причинил катастрофата и е имал 1 и нещо алкохол.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нормално да има загинали след удар отзад както е било в случая с аудито и Хондата но връхлитащия с бясна скорост в случая кънкьора е помлял и убил шофьора на Хондата Петър Петров бог да го прости момчето :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко пояснение за ситуацията .... :whistle::lol:http://www.bgnes.com/index.php?o=view&...0&id=524356 :Топ новинаМаксим причинил катастрофата2007-08-06 09:49:32Световният шампион по фигурно пързаляне Максим Стависки е причинил снощната тежка катастрофа на пътя Приморско - Бургас, при която загина един човек, а момиче е в кома в тежко състояние, научи БГНЕС.Максим е навлязъл с управлявания от него джип Хамър в насрещното движение. Проверка с дрегер е установила наличие от 1,2 промила алкохол в кръвта му. Днес се очакват резултатите от кръвната проба. Както БГНЕС съобщи, инцидентът стана на десен завой в района на река Ропотамо. Стависки е бил сам и управлявал джипа си Хамър. По първоначална информация той не е пострадал сериозно при инцидента и не се е наложило да му бъде оказана медицинска помощ. В катастрофата са участвали и две леки коли – Ауди и Хонда сивик. Шофьорът на хондата Петър Петров, на 24 години от Сливен, и спътницата му бяха откарани в бургаската болница, където мъжът по-късно почина, а момичето е в кома. Други двама пътници, които са пътували също с хондата, са настанени в болницата, но те са с по-леки наранявания. /БГНЕС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде из Нета бях попаднал на едно филмче, където братята англичани бяха пробвали какво става когато джип удари лека кола, точно със Сивик бяха тествали. Понеже джипа е по-висок, а Хондичката доста ниска при страничен удар направо и размазва горната част, предполагам и в случая се е получило нещо такова. Според мен Максил е изправил левия завой, навлязъл е в насрещната лента и е ударил Сивика в предна лява част.Дано момичето се оправи, много съжалявам за момчето,че ми е и градски:whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега казаха по новините казаха че Ставински е пил алкохол баси а са лица на кампанията да не се шофира след употреба на алкохол аз много ги харесвам защото направиха много за България ама в случая просто не знам виновния си е виновен :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично тоя Ставийски много ми падна в очите много хора могат да го харесват аз го мислех за друг а то какво излезна един безотговорен човек (angry)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте на всички известни любители на високите скорости по един голям джип. Или по-добре рейс. А най-добре ЗИЛ. Да карат спокойно с големите си МПС-та... Който има пари, купува голяма, тежка кола за да може да покрие голямото самочувствие. И кара ПИЛ... И

са лица на кампанията да не се шофира след употреба на алкохол

.И кво го защитават тия пуяци... Направо умирам от яд. Макси манекенчето не може да е виновен... ох, ох. :( Загинало някакво момче... Какво от това - не е известен, никой не го познава. Да обаче и той си има хора, които го обичат и майка, която плаче за него. Важното е Макси да е добре. Следващият път, по-голям джип.Хората в колата, можеше да сме ние... аз... всеки от нас. Независмо дали кара Хонда, Ауди или Опел. Срещу Хамър всички сме равни.Бих казал тези неща с по-други думи, но нека да спазим добрия тон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно нищо няма да стане - с нашето законодателство:(( Най-много условна да му присъдят, пък че е загубен един живот......... Все пак не забравяйте колеги, че живеем в БГ, където много често закона не е равен за всички!!А най-тъпото наистина е, че е лице на "не карам пил" !!!!! :):):(:) А за хъмъра какво да кажа, колегата който предложи на всички да им дадат по един ЗИЛ е много прав.Пък все пак никъде не се казва с каква скорост се е движил Маким, с Хъмър-Ъ.Не съм карал такова животно, но със сигурност няма да е стабилен в завоите!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е карал пил и е причинил катастрофата - в затвора. Колкото и да го харесвам - не трябва да се измъкне заради факта, че е Максим Стависки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е ако не беше Хонда пострадалата кола щеше ли да попадне тази тема тук :(Каквато и лека кола да я помете с тази решетка огромният Хамар си е за скрабМоите съболезнования за момчето - почивай в мир!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да изгние в затвора!!!:( УБИЕЦ МРЪСЕН!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikonti

Починалото момче дали е някой съфорумец ?НЕКА ПОЧИВА В МИР !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лицемер.Не карам пил.Шампион........Жалко за по4ерненото семейство.Представете си какво е да присъстваш на убийството на брат си.....R.I.P.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля 4е трябва да сънува убитото от него мом4е.Хондите нямат нищо общо в слу4ая,освен 4е ни сплотяват в добри или лоши моменти.

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да застрелят мръсното копеле,ебати боклука,световен шампион,лице на кампанията "не карай пил"..... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз просто нямам думи.лека му пръст на момчето :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest georgivanov1

Пил с превишен скорост,с подарения за св.шампиони джип...мизерникЛека му пръст на мом4ето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека му пръст на момчето,дано виновните за тази трагедия да усетят всичката твърдост на закона,ТАКА КАКТО НИЕ,МРАВКИТЕ НА ПЪТЯ Я ПОЕМАМЕ АКО РЕШИМ ДА ПИКАЕМ СРЕЩУ ВЯТЪРА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е виновен да си понесе отговорноста. Имам чувството ,че малко след катастрофата официалните лица са се чудили дали да го покрият по някакъв начин щото е известен и е направил нещо за България. Сигурно сте чули в началото как се говореше ,че бил участник в катастрофата,че не бил употребил алкохол и т.н. Ами ако беше сина на някой полицай дали щяха да се опитат да го покриват ааа :blink: Кой знае колко хора му худатайстват в момента та да му се размине, и как щели ад му излязат кръвните проби сле д 1 седмица като на друг водач щеше да е готова за 3 часа. Просто нямам думи :huh::D:D Съболезнования на близкитеДано момичето се оправи поне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дрегера? Бил показал 1.2, после 1.1. Утре чакаме 1.0.Макар че то идеята е било да е под 1.2 защото иначе книжката отлита могъщо. Където 1.2 там и 1.1...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

Лека му пръст на момчето :D и дано виновника си понесе последствият :starwars: в което дълбоко се съмнявам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:starwars: тъжно , за пострадалите ... наистина много тъжно но се случва по повеече от 3 пъти на ден в българия и не се раздува много на мен ми е интересно този човечец с промилите ?!?! какво е правил в болницата ?!? не трябва ли да е на тясно в клетка докато се изясни какво е станало ... ченгетата някой пак ги подпира или нямат правомощия ?!!? според закона на родината - пил ли е значи е виновен ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко от вас са склонни да дадат публичност на несъгласието си, ако на русия молодец му се размине?Питам съвсем сериозно, защото много ме гризе отвътре. Да, точно за това, защото знам колко надеждни са колите ни и какво им е поведението на пътя. Точно за това, защото съм сигурен, че вината на русичкия е 300% + 1,Х промила. Гледах репортажа. Този човек направо е изправил завоя! Първо се е пързулнал по аудито и после челно в Сивика. :D До сега все си мислех, че карам разумно и предпазливо и винаги с 1 на ум за реакция за бягство от удар, но като си представя както се е случило - тръпки ме побиват! Няма спасение от такъв танк срещу теб!Искам да го накараме това шампионско лайно да сънува Хонди. Да са най-големият му кошмар!Ще се спаси от него, ако влезе сам в затвора! :starwars:

Предполагам че можем да направим едно шествие в случая с много коли и сърдити физиономии като таксиджиите само че с ясни искания :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко от вас са склонни да дадат публичност на несъгласието си, ако на русия молодец му се размине?Питам съвсем сериозно, защото много ме гризе отвътре. Да, точно за това, защото знам колко надеждни са колите ни и какво им е поведението на пътя. Точно за това, защото съм сигурен, че вината на русичкия е 300% + 1,Х промила. Гледах репортажа. Този човек направо е изправил завоя! Първо се е пързулнал по аудито и после челно в Сивика. :D До сега все си мислех, че карам разумно и предпазливо и винаги с 1 на ум за реакция за бягство от удар, но като си представя както се е случило - тръпки ме побиват! Няма спасение от такъв танк срещу теб!Искам да го накараме това шампионско лайно да сънува Хонди. Да са най-големият му кошмар!Ще се спаси от него, ако влезе сам в затвора! :starwars:

Предполагам че можем да направим едно шествие в случая с много коли и сърдити физиономии като таксиджиите само че с ясни искания :D
с вас съм момчета!пък ако трябва и шествие ще правим,но трябва този убиец да си понесе последствията и да го приберат на топло! :D Редактирано от JAZZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе шествие.. ебавайте се ама за хъмъра трябва да има книжка за камион сигурно и е ясно че можеш всеки момент да затриеш невинни..и аз карам suv но само им треперя на хората и дори се чувствам длъжен да отстъпвам а това неговото е за 5-10 г. ЗАТВОР!! peace!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DNL

Нехайството на един народ...не е ли сега момента да видим КАК точно се прилагат наскоро изкованите нови закони за движение по пътищата? Не знам защо, но имам усещането че и "този път" някой ще мине метър. Мен лично най-много ме отврати това, че Стависки е лице на кампанията "не карам пил"...Лично за мен до момента той беше абсолютно никой - нито съм го чувал,нито съм го виждал...Съболезнования на семейството на Петър...просто един човек оказал се на грешното място в грешния момент. Почивай в мир!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Абе шествие.. ебавайте се ама за хъмъра трябва да има книжка за камион сигурно и е ясно че можеш всеки момент да затриеш невинни..и аз карам suv но само им треперя на хората и дори се чувствам длъжен да отстъпвам а това неговото е за 5-10 г. ЗАТВОР!! peace!

Извъобще не се ебавам напротив много съм сериозен мисля че сега времето и момента да покажем будна гражданска съвест и загриженост за наща и на децата ни безопастност на пътя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"На този етап не може да се говори за виновен и всички обвинения са измислица. До една седмица трябва да е готова експертизата", заяви пред "Сега" наблюдаващият прокурор Огнян Стоянов, зам.-шеф на окръжното обвинение в Бургас.

Да го еба идиота, с извинение дами и модератори :D:starwars::D:D И после защо съм бил мрънкал по форумите. Нашите катастрофи ги експертират на минутата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дрегера? Бил показал 1.2, после 1.1. Утре чакаме 1.0.Макар че то идеята е било да е под 1.2 защото иначе книжката отлита могъщо. Където 1.2 там и 1.1...

Мда,а днес в 24часа пише,че показанията на алкохол в кръвта,може би се дължат на медикаменти или специална диета....... :starwars: Да им е*а майката мръсна...И този убиец ще се размине с присъдата....Искам да попитам осъдиха ли Калоянчев,Маричков....и т.н.подобни известини убийци.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дрегера? Бил показал 1.2, после 1.1. Утре чакаме 1.0.Макар че то идеята е било да е под 1.2 защото иначе книжката отлита могъщо. Където 1.2 там и 1.1...

Мда,а днес в 24часа пише,че показанията на алкохол в кръвта,може би се дължат на медикаменти или специална диета....... :starwars: Да им е*а майката мръсна...И този убиец ще се размине с присъдата....Искам да попитам осъдиха ли Калоянчев,Маричков....и т.н.подобни известини убийци.....
А? Какво? Медикаменти? Диета - хахахахахахахахахахахахахаха Да не би да е бил на Алкохолна диета???Аз се чудя, дали всички останали се опитват да го отърват, а той не знае или знае и се надява? Чудя се какво ли й е на Албена? :D Редактирано от Hondanche_mamche

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-циничното в случая е че виновникът "след консултация с адвоката си, не дава интервюта"това означава само едно - че щом всичко зависи от адвоката - значи ще увъртат до последно!ако беше мъж на място, че и звезда за каквато се пише, щеше да говори открито, вместо да се крие зад адвокатиа щом се крие значи е виновен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ве4е е ясно ,4е е виновен.Да видим адли ще го осъдят,тя нашата държавица нали знаете,който има пари и е известен се измъква винаги.Да видим дали и този слу4ай ще е такъв.Поне репутацията на "световния ни шампион" е смазана...за сега....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...