Jump to content
joo

Заключени ключове

Recommended Posts

Здравейте,

 

С целия си акъл оставих ключа в багажника и затворих капака, преди това бях отворил само багажника и така сега няма отваряне. Резервен няма.

 

Дали има някой ключар от форума,

Всички други методи с ключари не от тук, раздуване на врата и бъркане с телта не ме устройват.

 

Мерси предварително

 

Аз съм от гр. София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или някакъв метод да отворя багажника само също би било решение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намирам за тъпо, по дифолт, ако си отключил само багажника, при затваряне, да се заключва... По-нормално е сам да имаш грижата да го заключиш, след като си го отключил...

Ключар вероятно ще го отключи, но го питай за резервен вариант за в бъдеще, за ключ, който само отключва вратите, или  да може и да пали, ако изгубиш оригиналния...(по-евтино, без дистанционно отключване).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо е да за втори път се случва, но първия имах втори ключ, а сега не

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключар няма как да я отключи по простата причина, че няма ключалка. И как по дяволите се е отворил багажника само след като ЕКУТО не го позволява без преди това да са отключени вратите?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ключалка на шофьорската врата.

На дистанционното има бутон за отваряне само на багажника и след като се затвори багажника колата си остава заключена

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че когато затвориш багажника се заключват и вратите ли и то при условие, че си го затворил ръчно при отключени вече врати?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато е заключена колата и багажника е заключен и има опция с копче от дистанционното да отворя само багажника, тогава колата си остава заключена, после затваряш багажника и той става заключен.

 

С едно натискане на бутона за отключване на колата се отключва само шофьордката врата, всички други врати и багажника остават заключени.

 

При второ натискане на бутона за отключване от дистанционното се отварят и останалите врати и багажника се отключва.

 

Ако не се отвори нито една врата в рамките на 30 сек. колата се заключва автоматично

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

При заключени всички врати и багажника, има бутон на дистанционното, който отключва/повдига капака само на багажника, а вратите остават заключени. При хлопване/затваряне на багажника, той се заключва сам и така всичко остава заключено...

P.S. Същото го каза и joo, секунди преди мен...

Редактирано от JapCar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за седан ли говорим или за комби защото при комбито не съм сигурен, че е така.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седан

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На скоро играхме този филма с една S класа.

Човека не искаше да плаща за ключар и с едни въздушни възглавници съвсем леко отворихме вратата и от там е една тел като кула в края отворихме вратата на колата.

Проблема беше,че след това да стигне до багажника се наложи да  режем  тапицерията зад задните облегалки.

За Акорда пак с раздуване ще стане после дали ще стигнеш до багажника не знам.

Освен ключар друг вариант не виждам аз.

Ще трябва да избираш по малкото зло.

Успех ти желая.

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата може да се отключи през патрона на шофьорската врата от ключар с подходящ инструмент, все едно я отваряш с нейния ключ физически, а не от дистанционния модул в него.

Направи си поне физически дубликат, защото пак ще ти се случи.

Казвам го от опит.

Вече имам навик (по-скоро тик) преди да тръшна капака на багажника, да се пипам по джобовете, защото всички Хонди работят по гореописаният алгоритъм - заключена кола с отварящ се багажник. И комбитата са така, и може да се затвори с ръка неволно, а не чрез ключа-дистанционно.

Извънградско винаги пътувам с 2-та ключа - единият в джоба на панталона, а не в яке, или нещо което може да се съблече и забрави в колата.

Същото съм вменил като задължение на синковеца за неговата си кола.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На шофьорската врата има бутон за отваряне на багажника. Нея отворете, другата е лесно.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, policeman написа:

На шофьорската врата има бутон за отваряне на багажника. Нея отворете, другата е лесно.

Това щях да кажа и аз...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...