Jump to content
hotwheels

Парктроник и задна камера за Акорд 7 ген.

Recommended Posts

Здравейте,

 

имам Акорд 7 ген. след фейслифта и искам да сложа парктроник и камера за задно виждане. Бихте ли препоръчали модел и сервиз/майстор за монтаж. Бих искал и мултимедийна система с Андроид, но искам да се вместя в бюджет около 500 лв, та не знам дали някоя китайска ще ми свърши работа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще имаш камера - защо ти е парктроник 🤔 Само ще си надупчиш бронята излишно според мен.

Аз си сложих камера. Купих си по - скъпичка - 50 - 60 лв. беше от Алиекспрес - рибешко око, има много широк ъгъл на видимост. Виждам си теглича и двата крайни ъгъла на бронята. Паркира се супер лесно с нея а съм с комби. И парктроника само ще върши работа. Не виждам смисъл и от двете но ти си знаеш :)

За мултимедията - мисля, че за 500 лв. ням да сложиш нищо читаво. Но да кажат хората с медии. Поне от това което съм чел като коментари ще ти са нужни поне още 300 лв., ако не и 500.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, може ли да дадеш линк към камерата която си взел от алиекспрес?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като човек, който ползва и двете от поне 5 години, смело казвам че да имаш двете е много полезно. Винаги се случва да се разсееш и парктроника има шанс да ти подскаже, че си близо до обект. Също така е възможно някое от двете да спре да работи, съответно имаш резервен вариант.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 21 часа, Robben написа:

Колега, може ли да дадеш линк към камерата която си взел от алиекспрес?

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! BGN47.08  40%OFF | GreenYi HD AHD 1920*1080P 170 Degree Fisheye Lens Starlight Night Vision Vehicle Rear View Reverse Camera Car Universal Camera
https://a.aliexpress.com/_mrCNa9w

Като за тези с фабрична навигация се ползва тази 720 р. Може би тези с андроид ползват с по - голямата резолюция.

Редактирано от Г.Писаров
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е приемливо за комби, където светлините на номера не са като масовите на другите хонди от тези години. Но за останалите, какъвто е и седана, има много сполучливи камери на мястото на едното осветление за номера, за които не се изисква дупчене.

 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има - да. Важното е да се избере камера, която да има широк ъгъл на виждане. Не, че по - малък зрителен ъгъл не става. Първо бях с такава. Но тази с, която съм сега е идеално :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 20.10.2023 г. at 11:34, Honda_Z написа:

Това е приемливо за комби, където светлините на номера не са като масовите на другите хонди от тези години. Но за останалите, какъвто е и седана, има много сполучливи камери на мястото на едното осветление за номера, за които не се изисква дупчене.

 

 

Китаеца е измислил стойка и за комбито вече.

https://a.aliexpress.com/_mq0FJ8y

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...