Jump to content
tany66

Състоянието на подбалканския път?

Recommended Posts

Здравейте,някой да е пътувал по подбалканския път?Интересува ме състоянието и натовареността.Смятам да отскоча до нашето море и се чудя дали да не мина от там.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътя е хубав,като изключим риска от "гнездата-хранилки"на кат.

Пролетта минах,но предпочитам "магистралата"с ляво движение:D!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става но се кара бавно. Има камери. Ако тръгнеш от София няма да ти върши работа, ти къде мислиш да излезнеш на него?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 18 часа, Митко Йотов написа:

Става но се кара бавно. Има камери. Ако тръгнеш от София няма да ти върши работа, ти къде мислиш да излезнеш на него?

Защо да не ми върши работа от София?Аз съм от кв.Левски .......Интересувах се най вече от натовареността му.Но възникна проблем с Хондето та нищо чудно да мина на алтернативен транспорт!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трасето е спокойно, понеже всеки се тика на Тракията иии ...

За предпочитане е, ако искаш да не ти късат нервите и просто да си круизваш. Да - по-бавно е (ако гонеш време), но ако си изпаднал във ваканция и особенно ако графикът позволява попътни екскурсионни спирания тук-там, е приятно под балкана.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Преди 7 часа, tany66 написа:

Защо да не ми върши работа от София?Аз съм от кв.Левски .......Интересувах се най вече от натовареността му.Но възникна проблем с Хондето та нищо чудно да мина на алтернативен транспорт!!!

Днес се прибрах по него.  От Бургас по магистралата до разклона за Сливен, от там по подбалканският до Гурково за Търново, това минавам аз и мога да кажа за тази отсечка. Минах го преди обед 12.30 си бях в Плевен, лек маршрут, полицаи и камери не видях и антирадара не засече такива, иначе хванах много колеги с активни антирадари, проблема на отсечката е, че скоростта и ниска. На магистралата 50 км преди Бургас и посока Бургас се беше образувала тапа, един джип Мерцедес бял нов ( според мен за около 130 000лв и нагоре ) се беше обърнал по таван и го мъчиха на репатрак с полиция. Добре, че беше на магистрала и мантинелата не му беше позволила да прескочи при нас насрещно движещите се, че ако беше на подбалканският щеше да наниже няколко насрещни и щеше да има трупове. винаги съм казвал, че и най лошата магистрала е по добра от най добрият първокласен път, който има познати починали по пътищата го знае най добре, ще си мечтаем за Бойко. Колега карай си по магистралата, бъди жив и здрав и се радвай на почивката.

Редактирано от Митко Йотов
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Митко Йотов написа:

На магистралата 50 км преди Бургас и посока Бургас се беше образувала тапа, един джип Мерцедес бял нов ( според мен за около 130 000лв и нагоре ) се беше обърнал по таван и го мъчиха на репатрак с полиция

Off Topic

Митак,движили сме се с един попътен вятър:plane:.Видях катастрофата с 2км. тапа, но до Пловдив беше спокоен трафика.

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, Митко Йотов написа:

............. ще си мечтаем за Бойко..............

Off Topic

:):D:lol:!!!  Да,му се изцвъкам на "магистралите" ......несъществуващи ,които така и не направи ! А уж строеше и обикаляше - ама да види от къде и колко може да прилапа !

 

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо не ме разбирай погрешно. Магистралата е хубаво нещо и кусури и на най хубавите мога да намеря но не това е смисъла, магистралата по същество е бърза локация и сигурно придвижване на гражданите от точка А до точка Б пък и гледам подбалканският път не го ползват много софиянци. Както и да е няма да си развалям отношението с близки за мене хора заради който и да е политик. Всички викахме по него аз също не съм по различен от теб приятелю но сега от разстояние виждам разликата. Както и да го обясня няма да можеш да ме разбереш ако живееше в северозапада обаче щеше. Сития на гладния не вярва, пиша го с най добри чувства. 

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Северозапада е "друга Албания".

Тук магистрала е всичко дето има участък с равен асфалт - щото е рядкост, а ремонтите стават мнОу бавно, за сметка на това се скапват брЪже.

Те така се "усвоява" - демек заделя за властта.

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 9 часа, Митко Йотов написа:

Емо не ме разбирай погрешно...

Митак, не те разбирам погрешно. 

Прав си за всичко, но да ми е жал за тоя от Банкя, па и да го търся..... 😉😊😀

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз редовно го пътувам този маршрут, София-Калофер. В петък и в неделя е малко натоварено, защото има доста хора, които се движат със 70 при ограничение 90. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...