Jump to content
icho

НАВИГАЦИЯ

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте фенове,

и аз успях да стигна до Легенда.

С нормалните си забележки за годините, но бих попитал, някой може ли да помогне за навигацията.

Четеца е почистен, има някакъв диск който сработва, но не след дълго дава грешка и спира. Ако е решаван подобен проблем да споделите къде и кой?

Като цяло може ли да се промени източника на информация. Да не е ДВД с диск, а USB с флашка на негово място???

Мерси предварително

Редактирано от icho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с друг диск първо, колега.
С флашка няма да стане.
Честито за придобивката.
Много безаварийни километри.

Изпратено от моят motorola edge 20 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен + много удоволствие от шофирането!

В ОЛХ-а имаше навремето дикове с карта и на БГ, но вече и те са стари, както и самата система в колата.

Аз лично не съм се занимавал, а и това не пречи на останалата функционалност на системите, но успех в подкарването на навито - има доволни колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси пичове, май ще се ходи до Авител и те така!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си нов диск и ако не се оправи тогава четеца отзад в багажника е развален.

Няма смисъл да ходиш в Авител.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намираш си диск в OLX, update-ването е елементарно. Отнема около 10-на минути и 25лв. Ако не стане, значи вероятно е четеца както споменаха колегите. Аз минах през това преди около месец. Не ползвам навигацията, но много ме дразнеше съобщението - Disc reading error, please consult your dealer или нещо подобно. Update-нах и няма грижи вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, ако може и аз да ползвам темата за навигацията. 
От скоро имам Легенда 2007г. и моята навигация не работи, това е диска който имам. Въпроса ми е има ли по-нова версия и какъв диск трябва да търся?

 

Благодаря предварително!

342656934_782841666787417_6868903922325135577_n.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има по-нова версия :) Като гледам този диск, не е ъпдейтвана никога. Последната версия е V3.C0 от 2018та година. По нови неща няма. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих за 2018 година от олх много е точна за годината беше 20 лева.По-добре е от тази която имаш

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте  купих друг диск от олх, но пак не тръгва навигацията, какви са вариянтите за да се подкара? Казаха ми, че може да е зацапано окото, но като сложа диска сваля софтъера и после като сложа стария ми изписва, че има по-нова версия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пак слагаш стария?
Сложи го да зареди и трябва да се изчака малко и тръгва ако всичко е ок разбита се.


Изпратено от моят motorola edge 20 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека от когото го купих ми каза да пробвам пак със стария. Като сложа новия сваля си софтуера и после пак ми изписва този надпис 

IMG_1239.jpeg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианта който се сещам е да пробваш с друго устройство.Най вероятно твоето не работи коректно.

Ако може от някоя морга на място да пробваш дали работи за да не се набиваш излишни пари.

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 19 часа, ficcion написа:

Човека от когото го купих ми каза да пробвам пак със стария. Като сложа новия сваля си софтуера и после пак ми изписва този надпис 

IMG_1239.jpeg

А ти запали ли колата и изчака ли да си намери сателитите ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колата е запалена. Аз колата я купих декември и си дойдохме до България и като се върнах не работеше, преди това нямаше проблем. Да не е от локацията където сме.  А тук близо където живея няма от къде да взема друго устройство трябва да поръчвам, но там вече е на късмет дали ще работи 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 29.05.2023 г. at 15:20, ficcion написа:

Човека от когото го купих ми каза да пробвам пак със стария. Като сложа новия сваля си софтуера и после пак ми изписва този надпис 

IMG_1239.jpeg

Колата трябва да е със запален двигател и на открито (да няма високи сгради наоколо) докато се прави процедурата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 30.05.2023 г. at 11:56, ficcion написа:

Да колата е запалена. Аз колата я купих декември и си дойдохме до България и като се върнах не работеше, преди това нямаше проблем. Да не е от локацията където сме.  А тук близо където живея няма от къде да взема друго устройство трябва да поръчвам, но там вече е на късмет дали ще работи 

Най-вероятно нямаш проблем с навигацията, просто оригиналният диск не съдържа източна европа. Повтори опита отново...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...