Jump to content
bzarkov

Измама при реглаж преден мост в сервиз ЕКСПРЕС 2 в Дружба1

Recommended Posts

Отидох за реглаж преден мост,след сменени много части от друг сервиз.

Майстора погледна колата и каза че цената ще е двойна,защото гумите били с много изместен ъгъл,повече от 2 градуса.

Показа и табела на която го пише.

Беше късно вечер и нямах избор и направих реглажа,който стана добре.

Но това не е коректно

ПАЗЕТЕ СЕ..от...СЕРВИЗ ЕКСПРЕС 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е измама, просто се е възползвал от положението ти. Пък и си бил на зор, можело е да откажеш услугата. А и щом ти е показал табелата предварително, всичко е станало с твоето предварително съгласие. И аз като търся майстори да дооправят мизериите, които са направили предишните, те се възползват от положението и ме дрънкат най-брутално с цените. Разбира се с моето предварително съгласие. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

не се кахъри за парите!

Важното е, че си отишъл където трябва и са ти направили реглажа правилно!

Тези са едни от най добрите в страната!  Иначе пишман "майстори" много вече"

Редактирано от birev
  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато парите са най-важни,вече не си специалист. А просто АЛЧЕН ГЪЗ. Важи за всички професии..

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, всеки работи за пари и както вече се спомена, не сте бил длъжен да си ремонтирате там колата. Ако ремонта е бил некачествен, разбирам да се говори за измама, но в случая сам сте решили да си правите там колата. Избор винаги има ... не е задължително да Ви устройва, но има.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 2008г. си правя реглажа там. Винаги съм срещал добро отношение и прецизна работа. Работеше един Дани. Много точен и кадърен техник!

Миналата година реглажа ми го прави друг. Не му знам името, но и той си свърши работата както трябва.

Ако ценоразписът им е такъв, че над 2 градуса се плаща двойно, изборът дали да прави реглаж там си е на клиента и не е редно да се оплаква.

И това не прави сервизът опасен, че да се "пазим" от него!

Редактирано от dandilov
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измама и опасен сервиз е като моят случай:

В "наше село" имаше 1 прехвален стенд за реглаж Бош. Та преди години ходих за проверка заден мост на 6-така Акорд - не бях го проверявал с години отзад. Тея така го отвориха напред, че едвам стигнах до Русе. Над 100 км/ч задницата бягаше навън яко. Бранко ме прати при 1 "стар кадър" до мототехника, а той се хвана за главата като го погледна, па рече - Браво че си жив - профи водач си.

От тогава при Бошите не съм стъпвал, нито съм им дирил сметка - некачествените отмират с времето!

Безопасността не е въпрос на пари.

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...