Jump to content
Tiuha

Какъв размер газови бутилки слагате във вашите Хонди

Recommended Posts

Какъв размер газови бутилки слагате във вашите Хонди,без да надигне масата 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Без да съм притежател на такава Хонда все още, мога да кажа, че това което съм виждал масово са бутилки с обем 44л и зареждате около 35-36л. газ.

Преди време гледах една Хонда и собственика й твърдеше, че неговата е 47л и събира към 37-9л (аз лично не я погледнах в багажника как точно е монтирана и дали има някакви интервенции за да влезе безпроблемно на това място - просто не ми хареса колата и не съм се завирал на всякъде да огледам обстойно).

А също съм попадал и на ЦРВ с монтирана 40л бутилка, собственика твърдеше, че повече от 27-8л не може да зареди и мислел около варианта да сложи тип пура. Майстора  Газаджия  твърдял, че по-голяма тороидална не можела да влезе в легена, такива се били монтирали в тоя автомобил и толкова си  събирали 40 литровите бутилки (27-28л).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен сложих ако не се лъжа 38л бутилка, ,която реално събира около 30-31л.Не повдига и изминавам около 200-250км извънграда зависимост как шофирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

51 сложих без леген и маса (не ми трябва) По постелката изрязан италбонд ляга перфектно.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сдобих се с 37л. бутилка 630мм/160мм. Най-важното е, че масата си ляга на мястото перфектно , без да я надигна.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Моята е 40л. влиза спокойно и не надига масата. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...