Jump to content
Bidjo

Тема за обсъждане автомобили (CR-V) от обяви

Recommended Posts

Имам приятел от Габрово.

Скоро си внесе и обслужи такава от Канада, но се оказа че не е неговият тип кола.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21667315775240287&slink=qgvy9x

Иначе е ТОП. Ако искаш - чуйте се и го поздрави от мен. Това ще ти е достатъчно. :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Благодаря, ще я разгледам!

Редактирано от kvd74
Моля, не цитирайте цяло предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ceco_accord, Хондичката изглежда много добре. Хубаво е коегата  @hondafan84 като нов член да е запознат с някои подробности.

Двигателя 2,4 е по-добрия за това купе. Аз като собственик на кола от Канада бих добавил един малък недостатък - липсата на някои честоти заложени в радиото. Малък е защото с една мултимедия с андроид всичко ще се оправи, че даже и ще се надгради.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Plamen-CRV благодаря за пояснението. Наистина изглежда супер. Още не мога да се прежаля обаче да я купя директно от човек, ще ми се ако ще инвестирам такава сума да идва с повече гаранции и за това гледам тези от Бултрако, въпреки че и там няма много.

 

А каква е разликата между бензина и дизела? Знам, че темата предизвикава доста дискусии - чел съм, че някои не харесват дизел, а има митове, че за тези хонди е по-добре бензин, но за сега не знам на кое да се доверя точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не бих дал няколко хиляди лв за едната гаранция от дилъра.

Ако бях на твое място (с този бюджет), без да се замислям, скачам в тази от обявата на Цецо. Колата предлага повече, и като двг, и като екстри, и като качество, за по-малко пари. Дори и да има някакви дребни забележки, ще ти останат достатъчно пари от бюджета да ги отстраниш.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, hondafan84 написа:

Наистина изглежда супер. Още не мога да се прежаля обаче да я купя директно от човек, ще ми се ако ще инвестирам такава сума да идва с повече гаранции и за това гледам тези от Бултрако, въпреки че и там няма много.

За колите от САЩ и Канада има Carfax. Плащаш няколко долара и имаш история на колата.

Ето един карфакс на произволна кола за да добиеш представа.

Редактирано от Plamen-CRV
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Plamen-CRV това изглежда супер полезно, благодаря!

 

Ще мисля, че имам горчив опит със сервизи и още не мога да се оттърся. Последната ми кола Нисан Примера p12 я водех на едно място, където казваха, че всичко и е ОК, само от както я купих ми предложиха да си сменя съединителя, че бил твърд педалът. След 2-3 години безпроблемно возене реших да го направя за всеки случай и на втория ден след изкарване от сервиза се счупиха аксиалните лагери при спиране на светофар. Закрепиха я, но казаха, че се "молят до кога ще изкара". Няма място за сравнение със CR-V, но определено вярата ми в сервизите и колите на старо се поразклати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, hondafan84 написа:

определено вярата ми в сервизите и колите на старо се поразклати.

Кола и жена е на късмет.

Има много писано из форума и за дилърските изпълнения при гаранционното обслужване така, че и там май е руска рулетка.

Гледам си от София и имаш наоколо няколко добри сервиза. Колегите са писали впечатления в раздела за сервизи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, благодаря. Ще прегледам подробно. Няма да се мятам на сляпо за момента, ще проуча още нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако на Бултрако не може да се вярва, не знам на кого може ... Ако колата е купувана от тях и е със сервизна история, същевременно може да се кара и тества - това е най-добрия вариант. Моята е такава, но купена директно от собственика. Верно ще е по-скъпа, но има много случаи, когато купуваш евтина кола и после ти излиза златна ... При всички случаи трябва да си отваряш очите на четири и все пак да искаш някаква гаранция.

Редактирано от inspektora
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стара кола се продава или защото нещо скъпо не и е в ред, или защото е пред сериозно обслужване, или защото вече не радва собственика си.

Споделената от мен е в последната графа. Такива са "подходящите" за секънд хенд коли, но са рядкост.

А гаранция - у Франция - теглиш 1 клечка и после сравняваш с другите.

Но не те агитирам, просто видях поста ти, а Ванката ми каза преди дузина дни че е доволен от инвестицията си, но не и от жипЪт като тип кола.

Намери и покарай такава, за да прецениш дали ти приляга! Това е първата стъпка, която той пропусна.

Редактирано от ceco_accord
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ceco_accord Да, прав си, не съм карал такава и може да не е за мен. Ще помисля и за други опции, както и за офертата на твоя приятел. На хартия много ми харесва, а и вярвам на написаното.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В днешно време единственото което човек наистина притежава е името и думата си, но мнозина вече са плюли на нея.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли мнение за тази обява?

 

По вина излиза че е внос от САЩ както и става ясно че за километрите лъжат тъй като са мили а не километри.

 

Притеснява ме автоматичната кутия. Може ли и съвет за какво да внимавам като отида да я видя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@konstantin.vasilev

Километража е в километри, а не в мили. Вероятно е внос от Канада. За автомата има писно много из форума. Ако е поддържан добре ще ти служи вярно още много. По VIN номер можеш да я провериш дали е реален пробега тук.

Кандските освен технически да е изправна, трябва да се гледат за ръжда най-вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментара. Точно от вин проверка ми излезе че километража е в мили но може и да е грешка и наистина да са километри.

 

Можете ли да ми препоръчате сервиз в който да я заведа на оглед?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Харесах си едно CR-V 4-та генерация, 2014 г. (pre-facelift) внос от Канада, 2.4 бензин. Пуснах един репорт в Auto DNA (вж. прикачения файл). Хубавото е, че няма данни за инциденти, но и няма и исторически данни за пробега, както и снимки. Този факт притеснителен ли е?

Report_autoDNA_5J6RM4H77EL024171.pdf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...