Jump to content

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Колега тук става за снимки "No comment",мисля 4е се отклонява6 от темата:Мир

Колега, ако предложиш в коя тема точно да я пусна :D ... извинявам се и за оф-а http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1066036А относно снимките от нет-а си мисля, че темата щеше да е доста бедна ако ги нямаше. Все пак не всички се чудят какво да правят по цял ден и не висят в интернет, така че за голяма част от съфорумниците е без значение дали снимките на безумните изпълнения са от мрежата. :) Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o©
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение


Ей те това са габарити, дали не ги е гепил от някой Московец 8-ца :dry::huh::):)

Публикувано изображение

Редактирано от slus4o©

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Това не е монтаж. Правописа е железен ;)

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest XapBu

нещо не загрявам - какво като са 3 знаците? :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помисли. На кръстовище има 2 знака СТОП на улицата без предимство. Като има и 3-ти знак СТОП той е на улицата която трябва да е с предимство :love:

А този знак помниш ли го? :offtopic: Сега си го представи в подходяща ситуция. :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Помисли. На кръстовище има 2 знака СТОП на улицата без предимство. Като има и 3-ти знак СТОП той е на улицата която трябва да е с предимство :)

А този знак помниш ли го? :) Сега си го представи в подходяща ситуция. :)

 

Публикувано изображение

 

Пак са 2 Stopª,3 не бях виждал,а като си представите ,4е улицата с 2та Стопа е централна и най-оживена.На живо е голям смях,всеки ден стават по 3-4 катасровки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Важи правилото на дясно-стоящия. Иначе съм съгласен, че в нашия закон такова чудо няма. Трабва да си има главен път - с предисмство и път без предимство. Иначе за справка в щатите има и 4 Way Stop (4 стопа). Tам се процедира по друг начин - който пръв пристигне на кръстовището и спре, пръв потегля! :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А този знак помниш ли го? smile.gif Сега си го представи в подходяща ситуция. wink.gifIPB Image

Сега ако ми кажеш къде трябва да стои 3-тия СТОП в тази ситуация, приемам че всичко е ОК с това кръстовище :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toя е велик,само му липсва и Type R и може да ходи да се гони... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги, май не е тука мястото, ама не искам да отварям нова тема. Някой от вас имаше за подпис един убийствен civic 5gen, цвят сив. Реклама на някакво тунинг студио извън бг. Който беше ще се сети за какво става дума де :cool: Май единствения тунинг на civic, който някога ми е харесвал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Публикувано изображение

Ей те това са габарити, дали не ги е гепил от някой Московец 8-ца :rolleyes::cool::lol::)

 

Публикувано изображение

Според мен това са крушките от спирачки!

Виж третия стоп:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а как да кача снимка деаа ????? :(А и освен това искам да питам има ли колеги съфорумци който се занимават/зарибяват да снимат малко по така, арт така да се каже или поне да има фенове на фотографията :(, защото имаше хора във фото-форума с никове втек и т.н. , а и често виждам реклама във "кафенце" на VICTOR , дане би сайтът да е негов ???

Toй e шефа Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЙ ВИЖДАЛ СЪМ НА ВСЕВЪЗМОЖНИ ДЖУНДЖОРИИ ДА ПИшЕ "ТАЙП-Р" И ХОРАТА СИ ГИ СЛАГАТ И ИМ Е КЕФ АЗ ЕДНИ СТЕЛКИ НЕ МОГА ДА СИ НАМЕРЯ ПЪК ТО НА МОЙТА АКО НЕ ПИшЕ Т А.П.-Р. З.А. Д РУГИТЕ КВО ОСТАВА........................ :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава и да ме светнете как да качвам снимки тука и всичко ще о.к. :dry: , защото на иконката INSERT IMAGE ми дава URL ?!?!?? Пък да видим сега колко талантливи фотаджии има сред хондаджиите дето се спотайват и във фото-форума ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

не е кола ами е самолет някакъв ! :lol: каква е тази неземна гад дето яде оса !!?!! :P . не е снимка на хонда ама и темата е "PHOTOS" ;)

 

П.П.Благодаря на колегата Ники / kalmara , че ме светна как става номера с качването на снимките ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://infostore.org/file/1844894/1442360/...raev_1_of_2.jpgна това се вика сбирка Редактирано от speedy gonzales

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

Хъхъ....Голфю изодзадзе кък псува само и се мръщи, че на Дел Сол-чето обръщат повече внимание. :blink:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gin

В Златни пясъци е много забранено :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

наче за него писаха, че е 1,8 - 230+ к.с. ... раход 5,6 литра май беше ?? брех брех :) нещо не го вярвам ... като настъпиш педала в пода .. защо ли си мисля че ще ходи на 20-30 литра ... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest fozio

като на бмв като натиснеш педала малко повече и чупи стрелката за разход ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една автокъща в Габрово, няма да кажа коя ... :o

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

EDIT: Не е някаква новост, но и КАТ не са по-хубави. Като си регистрирах колата, на талона ми написаха "Honda Civik" ... :(

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин на "Семинарията" :dry:

 

Явно всички на "него" трябва да разчитаме :huh:

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от Dakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest georgivanov1

http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=69474

Това е новото BMW P11-144

:P Toя е велик,a колата му прили4а на него,много е як и по4ти толкова умен :P

 

Вижте как се прави ремонт на магазин

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове , тая фотка ми предлагаха да я купят от хонда , срещу новия акорд като възнаграждение.. ама нещо се отказах деба . Ще и търся по-добра цена :lol: . Може да сте я виждали по списания и билбордове :lol::lol:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

То като у нас бе същата циганияяааа :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове , тая фотка ми предлагаха да я купят от хонда , срещу новия акорд като възнаграждение.. ама нещо се отказах деба . Ще и търся по-добра цена :) . Може да сте я виждали по списания и билбордове :):cool:

Тоя, дето се кълчи в отражението, да не е Кондьо? :o На неговия силует ми мяза. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...