Jump to content

Recommended Posts

Автомеханик в гараж ремонтира двигателя на една кола, сменя клапани и такива неща.. Покрай него мина сърдечен хирург.- Ей, докторе! Защо е толкова несправедлив светът, аз сменям клапани и след това моторът работи като нов. Ти също сменяш клапани и взимаш сто пъти повече от мене.- А ти пробвал ли си да сменяш клапани на работещ двигател?...

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо на блондинките са им сини очите?-Щото главите им са пълни с вода!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

-Мариике,ще правим ли секс тази вечер?-Ама аз не се казвам Мариика..-Не се прави на луда,аз друго те питам

Редактирано от Dexpower
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъмните '90 на миналия век, инфлация, глад... Обява за механик в елитен сервиз.Много профита и един доктор - гениколог. Задача - събиране на двигател. Доктора е последен, след много време, но е единствен назначен.Въпроси, защо?!Само той го направи през ауспуха.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кумчо Вълчо си купил мотор и решил да повози Зайо Байо. Качил 100 и го попитал :- Страх ли те е?- Не – отвърнал Зайо. Качил 200 и го пита:- Страх ли те е ?- Не – пак вика Зайо. Качил 300 и пак пита :- Страх ли те е бе, Зайо?- Не не ме е . – пак казва така. Качил 400 и пита пак:- А, сега?- Не, не ме е страх – пак спокойно си казал Зайо. Качил 500 и Вълчо отново :- Айде де, не те ли е страх ?- Не бе Вълчо, не ме е страх. – пак отвърнал Зайо. - А, като разбереш, че нямам спирачки …?:D :D :D

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перничанин отишъл при врачка. Тя го погалила по корема и рекла:- Ще проходиш!- Бе, да те еа у врачката... Па я си ходим!Излязъл навън, погледнал - няма му голфа...

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отива един човек да търси работа във ферма.- Искам 1000 лева заплата!- Чакай, бе! Хората тука взимат по 50-60 лева, а ти 1000?! Че каквоповече знаеш?- Ами... Разбирам езика на животните.- Добре. Я ела тука.Завел го шефът при свинете. Животните изгрухтели.- Аха. Шефе, казаха, че са се опрасили с 5 прасенца, а вие и кмета сте писали 3, две сте си ги поделили!- Сакън! Тихо! Добре, добре! Разбрал си някакси. Ама я ела при кравата!Кравата измучала.- Да, шефе. Ами тя каза, че дава по 10 литра на ден, а вие с кметапишете 5, другите си ги вземате!- Добре! Добре! Тихо! Нает си! 1000 лева! 2000 лева! Само мълчи!Отиват те да уредят договора, минават покрай овцете и те изблейват.Шефът бързо казва:- Не ги слушай, не ги слушай! С кмета бяхме пияни.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прибира се мъж от командировка в чужбина и жена му още от вратата започва да разпитва:- Е как беше, разкажи нещо забележително от чужбината?- Най-интересното беше стриптийза. Даваш 50 марки и една мацка се съблича пред теб гола на една маса и при това в такт с музика.- И ти за това даде 50 марки?- Дадох.- Дай ми на мен 5 лева и аз ще ти се съблека тук на масата.Мъжът дал петарката, седнал близо до масата и зачакал. Жена му пуснала радиото качила се на масата и лека-полека се съблякла.- Е скъпи, как беше?- Абе, жена кво да ти кажа евтиното си е евтино.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Къпе се жена във ваната. Изведнъж щрак - изгорели бушоните. Излиза тя, както е гола на стълбището, да смени бушона и тряс - вратата се затворила. Седи си тя на стълбището и се чуди, как да си влезе вкъщи. Изведнъж отдолу се чуват стъпки. Погледнала жената през парапета - някакъв мъж се качва по стълбите. Огледала се и видяла пред вратата на съседа един чифт обувки. Взела ги и се поприкрила с тях. След малко мъжът стига до нея, поглежда я и се опулва от учудване.

Кво се пулиш бе, не си ли виждал гола жена?

А, виждал съм, ама се чудя тоя как си го засмукала, само обувките му останали отвънка...Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Boyan Danielov
  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момък се жени след първата брачна нощ баща му го пита – Е сине как беше – Абе тате не влиза - Как така – Ем така, не влиза – Значи довечера преди да легнете го топиш в една чаша с олио и пробваш На другата сутрин баща пита пак сина. – Как беше, абе тате не влиза – Пак ли бе. Значи взимаш един буркан и го топиш целия, ама хубаво няма как да не влезне На другата сутрин баща пита пак сина. – Как беше? Абе не влиза-вика сина - Е как така не влиза, ти натопили го хубаво както ти казах Абе не влиза като ти казвам у буркана не влиза

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Две блондинки си говорят:- Муцка, страхотен филм гледах вчера, и музиката страшна - от Бетовен!!- Че той и музика ли е писал ..- Ми да..!- Егати кучето...
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ново лекарство на пазара: Трибестан с гинко билоба. Вече не само, че можете да вдигнете самолета, но и няма да забравите за къде летите...
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... но и няма да забравите за къде летите...

 

Или къде последно сте си забравили слиповете :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Урок по зоология. Учителят пита Иванчо:- Можеш ли по тези яйца да определиш, за коя птица става въпрос?- Не мога – отговорил Иванчо.- А по тези яйца?- Не знам.- А по тези?- Не знам.- Как ти е фамилията на тебе, бе - ядосал се учителят?Иванчо се хванал за дюкяна и се провикнал:- Определи по яйцата. :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Един борец казал на друг:- Абе, казаха ми, че единият ми мигач не свети. Сега ще го включа, а ти гледай дали работи.Другият борец погледнал мигача и казал:- Работи… не работи… работи… не работи…

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един мъж от село тръгнал за града на пазар. Ходил той по пазара, разгледал всичко, купил си една гъска и тръгнал да се прибира. На връщане минал през центъра и гледа - кино. Решил да види какво е това, обаче на вратата не го пуснали да влезе с гъската. Нашият мислил, мислил и я скрил в потурите. Пуснали го в киното, влязъл, филмът започнал, обаче гъската шавала непрекъснато в потурите и не му позволявала да гледа. На него му писнало и извадил главата й през дюкяна на панталона. След пет минути жената до него припаднала. Завели я на доктор и той я пита: - Какво се случи? - Седя си аз в киното и до мене някакъв мъж. Изведнъж той си извади оная работа и аз припаднах. - Е, какво толкова? Не си ли виждала? - А, виждала съм. Ама неговата ми ядеше от пуканките.:D :D :D :D :D :D :D :D

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мадама с нова кола в автосервиза.

Монтьорът пита:

- Какво има?

- Ами придърпва и заглъхва.

Монтьорът повдига капака, а под него бележка: "Тя просто е тъпа, въобще не може да кара. Няма да платя. Мъжът й."

Монтьорът затваря капака :

- Извинете, не можем да помогнем. Потърсете друг сервиз.

Дамата ядосано:

- Що за глупости, вече в седми сервиз ми отказват!

  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От пътеводител за стопаджии :1. Вдигнат нагоре палец е стандартния начин да попитате дали ще ви качат на стоп.2. Вдигнат нагоре среден пръст е стандартния отговор.

  • Нагоре 5
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чък Норис хвърлил граната и убил 100 души.След това гранатата избухнала!

  • Нагоре 5
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иванчо вечеря с родителите си. - Мамо, ти ще станеш ли русалка като пораснеш? Таткото: - Минала майка ти покрай русалките, с тези увиснали цици е на път да се превърне в Баба Яга...Иванчо: - Тате, а ти ще станеш ли като Спайдермен? Майката: - Баща ти и Спайдермен. Така, като го гледаш с това шкембе, каква паяжина ще го удържи?

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадила се баба Яга на Храбрият шивач,че е сварила ракийка! -Пристигам веднага-казал шивача.Седи баба Яга на прозорецаи гледа, чака!Храбрия шивач тича към колибата и изведнъж пада,след малко става и пак тича, после пак пада!Стигнал къщата и баба Яга го пита.-Що тичаш, падаш, пак тичаш пак падаш, да не си болен?-Не бе, като се сетя за ракийката и тичам, ама като се сетя,че трябва да те чукам след това и веднага припадам!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три жени решили да убият мъжете си. Месец след последната си среща те отново се виждат. Двете са в черно, а едната в синьо. Първата започва да разказва: -Ние живеем на 28 етаж. Аз бутнах съпруга си от балкона и се чу: "А-а-а-а, майка ти ша иба,,, ТУП", та сега съм в траур. Втората казала: -Ние живеем на 16 етаж. Когато блъснах от балкона съпруга си се чу: "А-а-а-а, майка ти ша иба,,, ТУП", та сега съм в траур. Третата се обадила: -Ами ние живеем на 3 етаж и когато мъжът ми полетя надолу се чу: "А-а-а-а...ТУП..Е ся вече ти ебах майката".

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сръбска църква. Жена влиза да се изповяда:- Дедо попе, я съм грешна.- Що си сторила бре, жено ?- Е па я съм друг муж погледнала.Отваря дядо поп "престъпление и наказание", листи и отсича- Погледнала друг муж - една седмица пости.След две седмици същата жената пак отива при попа да се изповяда- Отче, я съм много грешна.- Съга що сторила си бре, жено ?- Е па я съм друг муж целивалаПак отваря дядо поп книгата, чете и отсича- Друг муж целивала - две седмици пости.След един месец жената пак отива при попа- Отче, я съм много, ама много грешна.- Що стана бре, жено ?- Па я съм курец джвакала.Отваря дядо поп "Престъпление наказание" , търси къде е това "джваканье на курец", ама не може да го намери. Изпаднал в затруднение пита колегата си - поп в същата църква:- А бре, попе, за джваканье на курец що сме давале ?- Е па ако е била лепа жената и по 200 динара сме давале..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магерето отишло при лъва и му вика:

-Абе, що ти трябва да си цар на животните? Що па да не съм аз?

-Ми как що, я гледай ква хубава грива имам

-Ми, то и аз имам хубава грива. Значи и аз може да съм цар?

-Е, да ама аз имам и много голям х**. Гледай къв е

... ... -Ми и аз имам голям х** - извадило го магарето

Премерили си хуйовете и се оказали точно до сантиметър еднакви. Тогава лъва казал:

-Е, да, ама аз еба много яко и дълго

-Ми и аз еба яко и дълго

Накрая лъва предложил:

-Дай да се ебем един друг и който издържи по-дълго без да свърши, той ще е цар на животните. Съгласило се магарето, теглили чоп и се паднало на лъва да ебе пръв. Почнал той да шкури магарето, ебал, ебал и след 30 минути не издържал и свършил. Дошъл ред на магарето. Набил го до корен на лъва и почнал да го лющи. Минали 20 минути и лъва си казал: Абе тоя нещо много издържа, ще вземе да ме стигне. Я, да се сетя кво ми прави лъвицата като я еба. А, да, хапе ме закачливо по врата. Обърнал се и почнал да хапе магарето по врата. То пощуряло и почнало да му го набива още по здраво. Обаче минали 25 мин. и не свършва. Лъва пак се замислил за триковете на лъвицата и се сетил как му драска с нокти ташаците. Почнал да го прави и на магарето, а то зацвилило от кеф и го залашкало още по-жестоко. Станали 28 мин и лъва вече се притеснил сериозно. Пак се замислил и се сетил, че за да му направи най-голям кеф, лъвицата почвала да си върти гъза на осморки. Речено-сторено, започнал да се върти като луд на шиша, а магарето откачило и се изпразнило мощно на 29-тата минута, след което прошепнало в ухото на лъва:

-Ти не си цар, бе. Ти си Бог

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бай Ганьо, французинът и американецът хванати от канибали.

- Сега ше ви режем хуйовете. - казва вождът.

- На всеки по професията!

Питат французина: Какво работиш?

- Месар - отговаря той. Взимат един сатър и клъц. . .

Питат Американецът:

- Какво работиш?

Американецът - дървар. Един трион и неговия хуй отишъл. . .

Дошло ред на Бай Ганьо, който избухнал в смях. Вождът смаян го пита:

- Какво се смееш? Ние ще ти режем оная работа, ти се смееш?

- Абе аз съм сладоледжия! Доста зор ще видите докато го изближете. . .

Редактирано от vodkin_
  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Канибал в леглото си, върти се, не може да заспи и си мисли:"Кой съм аз? Защо ме има?"А жена му:-Казах ти да не ядеш философ на вечеря!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девойка ражда и врещи като луда:- Извадете го това от мееен, болиииии! Сложете ми упойка, ще пукна!По някое време се обръща към гаджето си, стоящо до нея:- Ти, говедо мръсно, ти ми го направи това! Заради тебе сега ме боли!Момчето с каменно изражение:- Еми, аз кога ти виках "Дай да ти го сложа отзад", ти викаш "НЕ! ЩЕЛО ДА БОЛИ!"! Трай сега!!!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама старци си говорят: - Вчера получих подаръци от ГЕРБ, ДПС и БСП. - Какви? -Телевизор, компютър и консерви. –И к'во? - Пускам телевизора - там Бойко Борисов. Пускам компютъра - обръщение на Лютви Местан . - А консервите? - Страх ме е да ги отворя... :D :D :D :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Трима приятели пият бира:- Снощи с мойтааааа къв секс правихмееее - цели два пъти - накрая целувки, прегръдки, много ме обича, страшна работа! - казал единият приятел- Аааа това нищо не е, снощи с мойта - три пъти!! На сутринта закуска в леглото, глезене, "страхотен си, мили", надминах себе си направо! - споделил вторият.- Ммм и ние праихме добър секс снощи - веднъж... - скромно признал третият.- Ееее изложил си се - и жената какво разправя? - попитали го приятелите му.- Вика ми : "Хайде бе, няма ли да свършиш вече!"Две руси дами са в тоалетна на заведение. Едната се гримира старателно пред огледалото, а другата вади капки за очи и започва да си ги капе в прашките.- Скъпа! Какво правиш?! Това са капки за очи!!- Еми да де! От шест месеца не съм виждала секс!!!
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Син пише писмо на майка си от Африка: - Скъпа мамо, докато бях в командировка, Мария ми роди син. Тя казва, че се е родил бял, но тъй като не е имала достатъчно мляко и го е хранила с млякото на една черна жена, и детето е станало черно. Отговор на майката: - Скъпи сине, когато те родих теб, аз също нямах достатъчно мляко и затова те храних с мляко от крава, но рога ти поникнаха чак когато стана на 33 години!

  • Нагоре 5
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизам в банята и чета на шампоана:"За сила, дължина и обем"... и естествено не си измих само косата!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пиян катаджия спори със шофьор на камион:- Гражданино шофьор! Вече десети път ви питам - защо камионът ви не е уплътнен добре и сипете товара си по пътя?- Гражданино полицай! Аз пък вече за десети път ви обяснявам, че съм от "Чистота" и сипя пясък заради поледицата.

Редактирано от valioturb
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...