Jump to content
CivicPrelude

Колко струва едно обслужване?

Recommended Posts

Здравейте, имам Хонда Сивик 6 генерация 1.6 VTEC. Ролката на климатика ми се е изхабила и се чува неприятен звук на желязо/ламарина. Ходих при едни пичове, и те казаха, че за да се смени въпросната ролка се сваля, ремъци, ролки хидравлика и т.н. Аз така и така не съм я обслужвал, от както я имам (6 месеца), и реших да Ви попитам, колко ще ми струва, или колко Ви е струвало да смените:

1.Ангренажен ремък, с ролки (и всичко което се сменя с него)

2.Пистови ремъци (те не знам дали вървят с ролки, ако някой знае да сподели)

3.Водна помпа

4.И въпросната ролка на климатика, от която идва дразнещия звук.

Питам колко трябва да струва, защото ходих на 3 сервиза и 3 различни цени, и то с разлика от по 100 лв. Не търся евтиното, търся средно качество, средна цена. :) Моля, за отговор! В понеделник, трябва да я оставя в някой сервиз. Може и да препоръчате някой сервиз в София. Благодаря предварително!

honda-civic-vi-coupe-16-vtec-125-centralny-zamek-518166395.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@fenabg твоя човек! И съвет ще ти даде, и с частите ще помогне, а може и обслужването да ти извърши........... 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не пише, значи никой не си обслужва колата... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Агренажен ремък и ролка- към 100лв

3.Водна помпа към50-60 лв

4.Сменя се лагерчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ти е казал да попиташ fenabg. Има му контактите в раздел "сервизи". Не знам какво очакваш да ти кажат тук, цени има в интернет бол и сам можеш да си провериш. Ролки от 15-20лв та до 120-150лв за ОЕМ и тн за останалите части. Средното качество за теб е едно а за друг различно. Колата изглежда добре и ако целта е да се похвалиш, пусни една тема специално за нея в съответният раздел. 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

124 лв. Ангренажен ремък, ролка и водна помп, поръчани от Ванката преди три дни . По спомен преди около 2 години като сменях и останалите 3 ремъка, ми излязоха около 70 кинта, всички на Континентал. Така че цените са доста относителни в зависимост от това какви части искаш. 

Редактирано от zlobar4e
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...