Jump to content
CARPERA

Honda Cr-v 2 Facelift и EXECUTIVE разлики.

Recommended Posts

Моля ако някой знае разликите между  Facelift  и EXECUTIVE.

Това поне дават да е EXECUTIVE какви са екстрите в повече ,нивото на оборудване.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21598906046299536&slink=h0ze9v

При Facelift  има VSA и темпомат  и навигация от преди фейса.

Да уточня бензин и ако има значение автомат.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между двете е,че EXECUTIVE е ниво на оборудване,докато Facelift е промени по екстериор и интериор на модел кола общо казано.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.

Какво е нивото но оборудване при  EXECUTIVE

Намирам за това,ел шибидах, кожен салон,гледах англичанки имаха хладилна жабка може би само те.

Подгрев на седялки сега го намерих.

481571858_.thumb.png.8c33f053a35863b66474083612590bf3.png1032805053_.thumb.png.6d948ba8ab32d1b898bef5c465f7c85a.png

 

този бутон за какво е

891933482_.thumb.jpg.e1dcfe229fff95021eb81958bc768f99.jpg

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, CARPERA написа:

този бутон за какво е

891933482_.thumb.jpg.e1dcfe229fff95021eb81958bc768f99.jpg

За отваряне на задното стъкло на вратата на багажника. Същото се отваря и като задържиш третия бутон на дистанционното. 

 

Executive подозирам кожения салон, подгрева и шибидаха. Може би и CD Changer някъде там, вързан с навигацията. 

Хубав executive, ама нещо не виждам масичка и щора. :)

 

Редактирано от dindin
  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е разочароващо че само англичанките имат хладилна жабка,за какво им е няма толкова жеги при тях.

Благодаря за отговора подозирах че е този бутон,и за обявата не съм се спрал на нея но е добро подсещането за масичка и щора която е важна.

Темата е дали заслужава ли си да се търси Executive  заради ,кожения салон,подгрева на седалките, CD Changer  ,ел шибидах ако е само това

При фейса има VSA  темпомат и навигация  както може да се намери с кожен салон,поправете ми ако не е така,както и предната броня е с цвета на колата и са кръглите фарове за мъгла на бронята.

Мисля че двигателите са идентични.

 

И фейса и Executive са с климатроник нали.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз карам facelift Executive автомат, ако те интересува нещо питай.

Ако можех сега да избирам, бих избрал такава без кожен салон. Много им е слаб, и като е на години ако не е поддържан почва да се цепи по шевовете. Шибидаха е здрав, ако е поддържан и го смазваш ежегодишно, на практика не би трябвало да има изненади. При фейса има разлика в бронята отпред, в халогените, фаровете отпред и в габаритите отзад (май има малка разлика и в бронята отзад). Фейса е на 16-ки, там не може да боднеш 15-ки заради апаратите отпред, преди фейса са на 15-ки, може да сложиш и 16-ки. Корубата отзад на резервната гума и тя е различна заради размера на резервната гума. Вътре таблото с уредите, които показват различни стойности е коренно различно от преди фейса. В моторите не би трябвало да има разлика, при фейса е както си го написал има темпомат, VSA и навигация, която не става за нищо. Още не съм я сменил, но като и дойде времето мога да ти я подара :). Масата и щората ако ги няма всяко едно варира между 100-150 лева. Ако слагаш газова има вероятност бутилката да надига леко масата, при мен така беше и я продадох, сложих си пдч за да нямам луфтове и да не ми тропа, ако нещо по конкретно те вълнува, питай.

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора колега.

 

Подгрева на седалките върши ли работа,и колата е с климатроник.

За навигацията знам тук накъде имаше тема за устрайство като го боднеш и виждаш всичко което и на телефона си,от там може да ползваш навигацията и тн.Само да не бъркам това да става за 3 ген само.

Та тя на ме притеснява ,за сега,а пробвал ли дали може да се сложи камера за задно виждане.

Да ще имам въпроси може да минем на ЛС ,но мисля че ще има информация полезна за колеги насочили се да купуват и те 2 ген.

На мен ми харесва това че не може са се слагат 15 ки,стоята смешно малки.

Газова ще слагам да,и искам 40л бутилка твоята колко е.

Моята 1 ген има масичка която никога не съм изкарвал,а щора си направих сам,това само е повод да намалиш цената при покупка ако ги няма.

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подгревът на седалките е чудесен, загряват бързо и зимата си е рай. Задна камера за стоковата навигация предполагам, че не е възможно,  мисля, че нямаше изходи за камера, а и софтуерно няма как да се подкара, с друга мултимедия ще стане със сигурност. Бутилката ми е 40 л. Атикер (събира 33-34 литра), всичко останало е Романо.

Между другото мисля, че при фейса и преди фейса имаше и някакви разлики в управлението на дросела, някой по запознат колега може да допълни. Също при фейса имаш мултифункционален волан, за управление на радиото и автопилота. При Executive пластмасовите декорации отвън (прагове, вежди, и цялата предна броня) са в цвета на купето, а не черно матови, има и малка разлика в захвата на ръчката на автомата. При фейса на дръжката на задния капак(врата) има и патрон за отваряне с ключ.

Редактирано от diezz
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е преди фейса и също има патрон (ключалка) на задната врата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
14 minutes ago, Plamen-CRV said:

Моята е преди фейса и също има патрон (ключалка) на задната врата.

Да тук съм сгрешил, но няма как да го коригирам горе, благодаря за корекцията!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мехду другото тази обява, която си пуснал така като я гледам май е в кв. Горубляне. Там преди време гледах няколко екземпляра, всички отдолу бяха пребоядисани (калпаво) с цел криене на ръжди, внимавай и гледай добре.

Редактирано от diezz
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега не търся  от автокъщи тук предния  продавач от който купих 1ген съм ангажирал,Швейцарка 1ген е без грам ръжда и а карам още. 

Още един който вкарва коли от Швейцария  съм ангажирал,и едното от изискванията е това за ръжда.

Други ме отсвириха,оказа се че не знаят разликата от фейс и Executive,и много  са ми били изискванията .

Редактирано от CARPERA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейс и executive са 2 различни понятия както някой каза по-горе. 

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 9/16/2020 at 9:16 PM, tony® said:

Разликата между двете е,че EXECUTIVE е ниво на оборудване,докато Facelift е промени по екстериор и интериор на модел кола общо казано.

Да благодаря това написа колегата.

Quote

,оказа се че не знаят разликата от фейс и Executive,

Това написах аз,,може би не доизяснено.

Не знам  как разчете това което съм написал,специално разяснение за админа.

Не знаят че фейс е промени по екстериор и интериор на модел кола ,а EXECUTIVE е ниво на оборудване.

Или да обобщим аз търся 2 ген фейс ниво на оборудване EXECUTIVE.

 

Редактирано от CARPERA
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

Виж си тогава заглавието на темата. Невероятен си. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Spoiler

Как предлагаш да го редактирам.Невероятен си.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

Никой не те кара да го редактираш, остави го така. Важното е, че ти си разбрал какво търсиш. С втората генерация ще придобиеш още по голям опит. Успех в новото начинание. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...