Jump to content
prissnr

[Ръководство] Android мултимедия за Accord Executive 2006

Recommended Posts

Браво за ръководството колега. За тези като мен, които са без навигация, монтажа е лесен без да се преправя нещо, просто се сваля радиото както е описал колегата. После поставяте китайчето и се забавлявате. За плюсовете и минусите колегата е прав. При мен навигацията освен Гугъл мапс дойде с предварително инсталирана иго, която между другото работи много добре. Колегата не е писал с колко гб рам е неговата, но при мен няма никакъв лаг, всичко зарежда много бързо.
Лошото е и че при мен го има този лек шум от колоните, но когато всичко е изключено, а не като увелича звука.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звука се чува в момента в който няма музика но увелича.

 

Иначе моята е с 4гб и не е лаг а по-скоро се “замисля” на моменти. Особено веднага след палене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето този ентусиазъм липсва на форума, а не n-тата тема от рода на "Ще купувам сивик 8. Дайте мнение.".

 

Евала @prissnr :worthy:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, и аз сложих на моя Акорд, но е модела на Junsun,  в който има 2х45в усилвателчета. Моята е кола есъс заводски премиум саунд систем и се получава шум (предполагам заради усилвателя). Ти наложи ли се прескачаш твоя и как го направи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 24.05.2020 г. at 13:21, slavi_slavchev написа:

Здрасти колега, и аз сложих на моя Акорд, но е модела на Junsun,  в който има 2х45в усилвателчета. Моята е кола есъс заводски премиум саунд систем и се получава шум (предполагам заради усилвателя). Ти наложи ли се прескачаш твоя и как го направи?

 

Здравей, някак не съм видял въпроса, съжалявам.

 

Не, не се наложи нищо специално да правя със звука, просто вкарах буксите. Басът пак е изолиран на колоните под задното стъкло и звука е богат, както беше и преди. Изглежда усилвателя е след радиото, а не е вграден. Единствения проблем е, че има слаб бял шум, но се чува само между песните докато е тихо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Извинявам се, че събуждам стара тема, но искам да попитам, тази китайската навигация може ли да се сложи на акорд, който е БЕЗ заводска навигация ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така дори ще е по-лесно. Няма да ти остане фуга между новата мултимедия и панела с духалките.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее, ми идеално значи. Ще взема без нави и ще сложа китайската. Благодаря! :) А фейса от коя година беше ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2006 и 2007 са фейслифт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...