Jump to content
vladostojanov

Счупена кутийка за ключ на HONDA CRV III

Recommended Posts

Кутийката за ключ на HONDA CRV III се счупи и при завъртане ключа излиза от нея. Опитах се да я закрепя, но не се получава.  Интересува ме дали, ако си закупя нова - виждам, че се продават за около 20 лева, има някакви сложности с поставянето или просто си премствам ключа и батероята в новата кутийка?

bb_kluch_s_elektronika_za_honda_crv_2_butona (2)_770.png

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж това дали ти помага:

 

IMG_20190915_113704.jpg

 

IMG_20190915_113724.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сменях скоро.1$ са в алито-идва за ок 10дена.Само преместваш ключа и платката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещата изглеждат много елементарни, явно няма нищо кой знае какво. Само не знам дали да поръчвам от Алито, че 10 дена с тая счупена кутийка ще ми се видят дълги. Ключът непрекъснато излиза или остава като гол охлюв на волана, а кутийката се разтваря и я събирам по пода :)

 

82216038_479567422959709_4649674540304039936_n.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, залепи я временно. Може и черна изолента по периферията (за да не пречи на бутоните).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, topsat написа:

Аз сменях скоро.1$ са в алито-идва за ок 10дена.Само преместваш ключа и платката.

Тоест тези двете в новата кутийка? Платката необходимо ли е да я вадя от пластмасовото тяло?

81511071_1451562604996158_4090424589539082240_n.jpg

81528012_569659747222387_1841733769535422464_n.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, vladostojanov написа:

Платката необходимо ли е да я вадя от пластмасовото тяло?

Не слага се цялата.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 2 вида така да се каже кутиики.Единия вид е с ново перо което го нарязва ключар и местиш само платката.Чип няма при 3 та ген,на самата платка е.Другия варянт е с кутиика на която се слага перото от стария ключ и платката от стария.Лично на мен не ми харесва втория.Пробвал съм и е супер лошо качеството.Варянт 1 е по- добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди при ключар да ти го направи както трябва. Но при истински майстор . Нова кутия с перо нарязано на електронна машина и възстановен секрет. Може да си вземеш кутия китайска в която се присажда твоят накрайник , но като го гледам твоят , ще има след време тема " Блокира ми патрона на запалването , не мога да го завъртя , търся ключар." 

Калпави са малко и е хубаво да се подържат и подменят от време на време я ключенца я пластинки в патрона. Нещо нормално.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...