Jump to content
пламен1

колко разход дава V-tec

Recommended Posts

Вчера ме возиха в една автокъща на сивик 5г 125 к.с. в-тек чудя се дали да не я взема но се опасявам че ще гълта много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Civic 5G 125hp Sedan - 7.5 л / 100кмCivic 5G 125hp Hatchback - 7.4л / 100кмСмесен разход е това ! :blink:

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сега разглеждах един руски сайт най-нисък разход дава 1.5VEi 90hp .Това в-тек ли е?Има и 1.5i 16V 90hp на него разхода е значително повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.5 има и V-tec и нe-V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest batkosio

Колеги сега разглеждах един руски сайт най-нисък разход дава 1.5VEi 90hp .Това в-тек ли е?

Това е икономичният В-ТЕК на 5 генерация. Има 1,5 В-ТЕК и на 6 генерация, 114 к.с. разход около 5.5 извънградско, но се намират по-трудно и държат цена. Защо ли... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сега разглеждах един руски сайт най-нисък разход дава 1.5VEi 90hp .Това в-тек ли е?Има и 1.5i 16V 90hp на него разхода е значително повече

Това е икономичен ВТЕК, 1.5i 16V 90hp е Д15Б2 - моно инжекция, на мен на газ ми харчи 8.5-9л/100 :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тоя Витек 1.5 колко върви в българия,може ли да се намери свестен за сумата 3500На витек лесно ли се слага газово?някакъв емулатор ми казаха че трябвало ама аз изобщо си нямам представа кво е това :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тоя Витек 1.5 колко върви в българия,може ли да се намери свестен за сумата 3500На витек лесно ли се слага газово?някакъв емулатор ми казаха че трябвало ама аз изобщо си нямам представа кво е това :D

Vtec за 3500 не ми се вярва да има освен в чужбина освен ако почакаш още 1,2 години

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги сега разглеждах един руски сайт най-нисък разход дава 1.5VEi 90hp .Това в-тек ли е?Има и 1.5i 16V 90hp на него разхода е значително повече

И мен ме вълнува същата тема и след като се поразрових из форума видях тази темичка. Искам и аз такъв Civic :DДо колкото знам този в V-tec двигателя се води Civic VEi, а обикновения Civic LSi. И двата са с мощност 90 кончета. Ако греша някой да ме поправи. Редактирано от Svetlix

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форумци :D няма ли някой витек на газ да си каже впечатлението че здраво се интересувам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип Витек е система за икономичност. Ако те интересува устройството и и как работи-питай :D За 3500лв. читав не можеш да намериш тук, ще ти трябват поне още 1500 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги аз притежавам такъв в-тек англичанка с 1.5 в-тек е 90к.с. пълна инжекция и ряазхода ми извънградско е между 5- 5.5при около 100-120 км/чградско харчи около 7 - така че на такъв мотор не му трябва газова уредба-после ша имаш само проблеми.когато свети икономика е окс-лошото става когато не свети

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода е относителна величина,но горе долу моя:Градско (зависи от задръстванията и ръчката) - 10/11Извънградско (без яко юркане до към 160/170км/ч - 9.5/10При поддържане на 100/120км/ч - 7.5/8Чесно да си кажа не ми се правят икономии за сметка на удоволствието и си харча 10/11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ме возиха в една автокъща на сивик 5г 125 к.с. в-тек чудя се дали да не я взема но се опасявам че ще гълта много

Ми мога да я сравня с моята-1.6,VTEC,125к.с.,6-та ген.,та по каталог я дават,ако не се лъжа 7.1 смесено и мога да го потвърдя.В момента съм на около 7.5 при положение 4е имам проблем с ламбдата-прили4но и то доста щото около Трявна (там живея) са само баири и разхода е съвсем нормално да ско4и

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ме возиха в една автокъща на сивик 5г 125 к.с. в-тек чудя се дали да не я взема но се опасявам че ще гълта много

Ми мога да я сравня с моята-1.6,VTEC,125к.с.,6-та ген.,та по каталог я дават,ако не се лъжа 7.1 смесено и мога да го потвърдя.В момента съм на около 7.5 при положение 4е имам проблем с ламбдата-прили4но и то доста щото около Трявна (там живея) са само баири и разхода е съвсем нормално да ско4и
Ей такава убавица си търся и аз... хечбек 125 кончета ВТЕК :dry::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ме возиха в една автокъща на сивик 5г 125 к.с. в-тек чудя се дали да не я взема но се опасявам че ще гълта много

Ми мога да я сравня с моята-1.6,VTEC,125к.с.,6-та ген.,та по каталог я дават,ако не се лъжа 7.1 смесено и мога да го потвърдя.В момента съм на около 7.5 при положение 4е имам проблем с ламбдата-прили4но и то доста щото около Трявна (там живея) са само баири и разхода е съвсем нормално да ско4и
Ей такава убавица си търся и аз... хечбек 125 кончета ВТЕК :huh::lol:
тая дето е в автокъщата е 3500 ама е на 220000 и е седан витек 125 к няма добър външен вид и барче иначе консумативите и са сменени, даже има и климатик.струва ли си ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, понеже съм голям темерут и се заинатих на пътя докато оправя резервоара. Извънградско на малкия витек 1.6 ми даде 6-6.5 разход със средна скорост 90км/ч. Мисля че е прилично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая дето е в автокъщата е 3500 ама е на 220000 и е седан витек 125 к няма добър външен вид и барче иначе консумативите и са сменени, даже има и климатик.струва ли си ?не си взимай главоболие това е моя съвет без опитен приятел разбиращ от хонди не те съветвам да я купуваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...