Jump to content
jungles

Въпрос за странични подгреви ?!

Recommended Posts

Като включва задният подгрев на комбито , включват ли се и страничните  ?! Ако се включват 3 те на веднъж , значи страничните ми аут...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, jungles написа:

Като включва задният подгрев на комбито , включват ли се и страничните  ?! Ако се включват 3 те на веднъж , значи страничните ми аут...

Ако страничните значи на огледалата, да, включват се и трите едновременно (на седана).

За мен е тъпо да е така, по-добре по отделно, но така са спестили един ключ и едно реле...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш ,че в случай както съм упоменал , че съм с комби , страничните задни подгреви се включват от подгрева на страничните огледала или нещо не съм разбрал ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на задните странични стъкла на комбито не е подгрев а антена.Няма да се размразява нито ще се суши.

Колегата не те разбра, но то така написано,че .... .

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, jungles написа:

Искаш да кажеш ,че в случай както съм упоменал , че съм с комби , страничните задни подгреви се включват от подгрева на страничните огледала или нещо не съм разбрал ?!

Май аз нещо не разбирам... не познавам комбито, не знаех за какви странични говориш..., казах за седана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Митко Йотов написа:

Това на задните странични стъкла на комбито не е подгрев а антена.Няма да се размразява нито ще се суши.

Колегата не те разбра, но то така написано,че .... .

Колега извинявам се за моето невежество ... Просто наистина си помислих ,че е подгрев гледайки го, нямаше и да си помисля ,че е антена ! Благодаря за точният отговор...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, JapCar написа:

Ако страничните значи на огледалата, да, включват се и трите едновременно (на седана).

За мен е тъпо да е така, по-добре по отделно, но така са спестили един ключ и едно реле...

Че седана си има отделно копче за подгрева на огледалата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И седана, и комбито префейс имат отделно копче за подгрева на огледалата (на вратата, вляво от копчето за регулиране на огледалата). На фейса е обединено с копчето за подгрев на задното стъкло.

 

А това на най-задните странични стъкла е антена, която прилича на реотан, да :D мисля, че много хора сме ги объркали първия път като сме ги видели.

Редактирано от Pavel_Pavlov
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 8 часа, Pavel_Pavlov написа:

И седана, и комбито префейс имат отделно копче за подгрева на огледалата (на вратата, вляво от копчето за регулиране на огледалата). На фейса е обединено с копчето за подгрев на задното стъкло.

... и се намира на таблото, а това на вратата е с нова функция, за прибиране на страничните огледала към купето.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...