Jump to content
mimors

Airbag (ЕърБег) лампата свети и гасне когато си иска!

Recommended Posts

От 3-4 дена насам, понякога ми светва лампата за еърбега (малко след като запаля двигателя). Като изключа и включа контакта 2-3 пъти лампата изгасва и няма проблем до следващото палене (но не винаги). Закачихме я на един ЛЪНЧ и видяхме, че има записана грешка за проблем със шофьорския еърбег. Лятото откачах точно левия бег за да ремонтирам лентовия кабел във волана. След ремонта се наложи да ресетвам възглавниците от жълтата букса която е под таблото. Половин година от тогава всичко си работеше перфектно. Някой имал ли е подобен проблем?

ЕМИЧА дай повече инфо за акцията на Бултрако за смяна на еърбеците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих ресет от жълтата букса,  но Не.  Лампата пак светва от време на време. 

Емича,  дай малко подробности за смяната на еърбега в бултрако.  За моделите от кои години става въпрос?  Как точно протича проседурата? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има цяла тема за този проблем, прочети я и се обади до Бултрако:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, mimors написа:

Емича,  дай малко подробности за смяната на еърбега в бултрако.  За моделите от кои години става въпрос?  Как точно протича процедурата? 

Проверете с VIN на този адрес http://www.honda.co.uk/cars/owners/recalls-and-updates.html

Обаждате се на примчик, поръчват ги и се чака около месец и половина, два. След това си запазвате час в Бултрако и за около час и половина ги подменят, и това е.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чака се между 16-20 дни доставка и после се обаждат да запишете час за сервиза. самата смяна за 2 еърбега е 1ч и 10мин.

Редактирано от sttekata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги.  Вчера се обаждах в бултрако.  Кофтито е,  че ме викат на място за да я прегледат и да ми кажат дали са за смяна или вече са сменяни.  Другото което ми каза пича е,  че освен възглавниците се сменя и модула ако е бъгясал "сущо безплатно".  Според него симптомите при мен са за смяна и на модул.  Не иска обаче да ми каже по VIN дали на моята са сменяни в швейцария преди да я купя.  Трябва да се вдигна от Русе,  да отида до София,  да я видят,  ако евентуално са за смяна,  да ги поръчат и след това пак да отида да ми ги сменят. 

Тези дни ще звъня във Варна,  да видя там на къде ще ме засилят. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на бултрако, също имат форма за запитване за сервизни акции по номер на рама. Предварително проверих в английския сайт и излезе , че предните два подлежат на сервизна акция. Сега ще видя дали от нашето представителство ще се отнесат отговорно или подобаващо със запитването, което им пуснах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз им пуснах мейл още преди месец и никакъв отговор,нищо. точно в техният сайт по рама.Май чакаме от умрял писмо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре звъня, да питам за чии им тази форма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и на мен в английския сайт ми излиза, че са за смяна ама..........
утре ще звъня във Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих това   -  Вашият автомобил вече е бил обслужван във връзка с акцията въздушни възглавници.Но е и обект на една друга кампания за подобряване на качеството.Ако Ви се отлепи лайстната до челното стъкло,ще бъде оправено безплатно.  Пожелаваме ви безаварийно каране!  

От тук  -  https://www.facebook.com/BulgariaHonda/

Бях им пуснал съобщение с номера на рамата,тъй като от официалният им сайт не отговарят.

Дано е вярно.

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, mimors написа:

Току що проверих колега и ми дава за лайстните само,Аербега  явно са го оправили в Швейцария.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...