Jump to content
mimors

Няколко въпросчета за CR-V III 2.2 i-CTDi 2008г.

Recommended Posts

 

 

Ето такива са крушките.

Точно с такива сини презервативи. Аз обаче намерих само крушки, а гумичките от старите крушки, не можах да ги отлепя, за да ги прехвърля на новите.

 

attachicon.gif3700001.jpg

Колега от къде взе тези крушки ?

 

По магазините за електроника ги има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Крушките на VSA и Огледалата са сменени. По 47 стотинки са, но не можах да намеря цветни. Сложих обикновени и ги боядисах с червен перманентен маркер :D .

На VSA се сменя за 4 мин.

Но, копчетата за огледалата се сменят за 4 часа !!!:| Трябва да се бръкне в гъза на бутоните. За целта Ни трябваха тънки поялниечета, вакуум помпи за изсмукване на калая, тинол, колофон, пинсети, нерви, електричарски чалъми, ...... разпояват се девет крачета от буксата, които са запоени за една платка.... абее Големи истории!

Това ще им е последното светене на огледалата.

Колега ти като смени крушката под платката псоле светнаха ли ти всички копчета на това панелче ,защото аз като я смених свети основно и най-силно за въртенето на огледалата, но това което е за сгъването на огледалата почти не свети ?

Ами да свети си всичко. В момента въобше не ми прави впечатление дали светят или не. ☺ втеляването беше само в началото като я купих. Ако сега ми изгори онази ши....та крушка, няма да си играя да я сменям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са допълнителни щрихи и не вървят в никой пакет.

Аз имам амбиентно само отпред при плафона, но това всички предполагам го имат, и алуминиеви прагове, които също са само допълнителни но външни (често се срещат).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го имам осветлението,както и лайсните на праговете.Осветлението обаче въобще не се връзва със салона и седи малко китайско изпълнение.Ако беше в цвета на нормална крушка,всичко щеше да е естетически издържано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то амбиентното на плафона горе май всички го имат. Deodriver снимай го някой ден това осветление да видим как се вижда. А лайсните от къде мога да ги закупя освен от хонда представителство?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето нищо не се вижда,да кажем малко.Трудно е да се снима,защото трябва да е тъмно,а без светкавица не знам какво ще стане.Ако е със светкавица ще се загуби ефекта.Спрямо Пасата,който е с лед бяла светлина,тези сини крушки са нищо.Много просто е направено,а са плащали не малко пари за това.Две кабелчета и едно синьо диодче.Всеки неграмотен може да си ги постави.Лайсните май ги има в Aliexpress и Ebay.

Редактирано от Deodriver

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайсните ги търсих,но не ги намерих нито в али нито в ибей.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  DVD сателитна навигационна система

каталожен номер: 08A40-SWW-KITX

цена: 9050,20 лв*

 

 

Ужас! Тея не познават парите!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз това казвам от както имам Хонда,ама има хора,като кажат "японско" и мед им капе от устата.Не,че на немските са им са евтини,но да вземем за пример тази навигация.Гола вода според мен дори и през 2007г.,но подобна на VW струва 3-4хил.лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 2/1/2017 at 11:41 AM, str_8 said:
On 1/31/2017 at 5:11 PM, mimors said:

А как смени водачите? Смъква ли целия таван?

Да, смъква се целият таван и след това се сваля и шасито/рамката с щорите.

Виждам, че темата е стара, но живо ме интересува.Яно ми се счупил единия водач на задната щора. Интересува ме дали има някъде схема или видео как се сменят водачите и от къде могат да се намерят самите водачи.

Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Nano  https://mikrondocev.com/?utm_source=Dynamic Bid&gclid=CjwKCAiAr6-ABhAfEiwADO4sfbfrZEQMcHuXhQnEaqgRPjqrl52xt9oCcLe4tcLhiTXA0UE5n5-2fBoC4e8QAvD_BwE

Виждам, че си от Бургас но ако имаш път към София това са твоите хора.Говориш по телефона първо за да си сигурен, че ще се наемат.

Много са добри,нищо не ти трябва да търсиш,имат си всичко.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 1/23/2021 at 4:59 PM, Митко Йотов said:

@Nano  https://mikrondocev.com/?utm_source=Dynamic Bid&gclid=CjwKCAiAr6-ABhAfEiwADO4sfbfrZEQMcHuXhQnEaqgRPjqrl52xt9oCcLe4tcLhiTXA0UE5n5-2fBoC4e8QAvD_BwE

Виждам, че си от Бургас но ако имаш път към София това са твоите хора.Говориш по телефона първо за да си сигурен, че ще се наемат.

Много са добри,нищо не ти трябва да търсиш,имат си всичко.

Звънях им. Човека звучеше много компетентно, но ориентировъчната цена която ми обяви по телефона ( 410-570 лв.) плюс две разодки до София ( втората поне за два дни) ме разколебаха. Много ще съм благодарен, ако някой ме ориентира от къде мога да си купя водачи за щората или някакъв ремонтен кит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Nano   Обади се пак и попитай Доцев, ако ти си свалиш тавана и после сам си го сглобиш пак ли е такава цената и времето, защото там са големите пари и  време. 

Можеш да отидеш със свален таван и да си го събереш в Бургас.

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 1/23/2021 at 3:31 PM, Nano said:

Виждам, че темата е стара, но живо ме интересува.Яно ми се счупил единия водач на задната щора. Интересува ме дали има някъде схема или видео как се сменят водачите и от къде могат да се намерят самите водачи.

Благодаря предварително.

тази тема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 hours ago, shopa said:

Четох я тази тема колега,но не намирам в нея отговор на въпроса от къде да намеря водачи за щорите. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...