Jump to content
Sign in to follow this  
backstage

Спешен въпрос за разкодиране на Радио ?

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Откачих акумулатора вчера и след това радиото поиска код. Нямам онази пластмаска, на която го пише :( Какво може да се направи. С 1 и 6 не ми изкарва серийния номер на радиото, затова го свалих преди малко. Пробвах на този сайт: https://radio-navicode.honda.com/ но не разпознава нито ВИНа, нито серийния номер на радиото. Помагайте, моля.

Ето го радиото: 34f157e7d45e3b695befee917de8216d_920x0.j

ПП: Това FBP... ли е серийния?

Реших проблема :D :D :D

33f49321da3341da1825f76f6ede45a5_920x0.j

• Upvote 1

А как се сдоби с тази картичка? Намери ли я, или ходи до дилъра на Хонда? Защото и мойто се заключи и го смених с ново мп3 радио, цялата работа с панелите и преходната букса ми излезна около 180 лв.  И да попитам старото радио ако взема кода от "Хонда" , дали ще стане на друга кола или е кодирано само към моята кола?

Edited by Setfan

Радиото не е кодирано КЪМ колата, а е със собствен код. Тая визитка обикновено е към документите за колата (потребителско ръководство, сервизна книжка...), освен ако не е изгубено :)

Картончето си върви с радиото, т.е. за всяко устройство си е "уникален" кода и няма да стане за друг плеър. То нали това е идеята ако някой ти открадне радиото да не може да го пусне без кода.

Ако от Хонда ти дадат кода може да си ползваш CD-то където си поискаш или да го продадеш на някой, който държи на оригиналната визия на колата.

Моето картонче беше в сервизната книжка.

Мерси, аз нямам книжкака към колата. Само полвинчата сервизна история... ще взема кода все пак от дилъра на хонда :)

Моля за малко помощ при разкодиране на радио?

U3000 L4137

Трудна работа, колега. Звънни в Бултрако да питаш дали могат да съдействат.

Могат да съдействат. Преди година-две беше 30лв. За Варна може да се пробва и в бившата Карада(сега Соларей). Същите, в рамките на деня ми го казаха по телефона, без да ходя при тях.