Jump to content
Executor

Смяна на каре.

Recommended Posts

Здравейте, 

Карам Civic англичанка 97 година 1,4 75 коня. Хечбек 6 серия.

Модель:CIVIC

Модельный год:1997

Двери:5

Код двигателя:D14A7

Трансмиссия:5MT

Модификация:1.4I 75PS

Лявото каре пука при обратен и при по остър ляв завой. Реших да го сменя. Обаче не знам кое каре да взема. Излизат ми няколко варианта ЦЪК . Или освен, когато го сваля да видя кое е точно. От тук идва другия ми въпрос. Дали дас е хвана само да го сменям или да отида направо при майстор.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Външни Зъби От Страната На Колелото - 26,Вътрешни Зъби От Страната На Колелото - 28,Диаметър На Уплътнителен Пръстен [Mm] - 55,Брой На Зъбите На Abs-Пръстен - 50,Външен Диаметър [Mm] - 91.

За майстора...., зависи?!?

Редактирано от s.s.d.d.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре свали карето и му преброй зъбите, вътр.и външни. Свалянето не е сложно, можеш да опиташ, но ти трябва още един човек с тръбен ключ, за да ти задържи полуоската да не се извади от вътр.каре като удряш външното.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Външни Зъби От Страната На Колелото - 26,Вътрешни Зъби От Страната На Колелото - 28,Диаметър На Уплътнителен Пръстен [Mm] - 55,Брой На Зъбите На Abs-Пръстен - 50,Външен Диаметър [Mm] - 91.

За майстора...., зависи?!?

И аз мисля че е това ама от къде да съм сигурен. Явно ще трябва да се свали и да се види. Гледах клипове как с сваля но в 90% от случаите вадят цялата полуоска, нещо което не ми се прави.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.