Jump to content
Кристиян К Карастоянов

Проблем с нивото на фаровете

Recommended Posts

Здравейте , момци имам си едно Акордче 2004 година турърче и от известно време фаровете му започнаха да светят много високо. Има си ксенончета, има си и някакви сокаджици приличащи на биелетки , които пък са монтирани на едни други сокаджици дет не знам на какво приличат, и се оказа ,че въпросните чаркове били за автоматично нивелиране на фаровете според натоварването на мостовете и други такива сложни думи. Та въпроса ми е откъде мога да си купя въпросните биелеткоподобни нещица? Автомобила стоя 7 месеца на паркинг, поради отсъствието ми и сега тея ми ти нещица, вследствие на ръждата се посчупиха малко. Питах в Бултрако , от там ми казаха, че трябвало да купя цялата схема с електрониката и явно ще е скъпо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки бре, хора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти се занимава с тези сложните сокаджици на въпросните биелеткоподобни нещица, свързани с ксенончетата на турърчето, то можеш да си регулираш фаровете и ръчно от самите фарове. Другият вариант е да си намериш такива нивомери или каквото се е счупило, от някоя автоморга. Тези нещица ги има при колите с оригинален ксенон

Колата англичанка ли е, че да е толкова ръждясала отдолу?

Редактирано от ВесКо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В морга е почти невъзможно да откриеш изпълнение с ксенон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондичката е интернационал, купувал съм я от Люксембург  и ръждичка има хич да не е но по скоро е благородна патина :) инък тея неща блокираха ,защото я бях оставил на паркинг в продължение на 7 месеца.Нямаше никакво движение и явно са затегнали нещицата.Ксенона е оригинален и съм обиколил всите морги по Варненско ,но уви нямат ги въпросните чаркове.Веско ,ако не ти е проблем би ли обяснил с по прости думи как точно да ги регулирам тея фарове и сложно ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След горното видео едва ли е останало нещо неясно за реглажа. Само ти трябва тъмнина, за да си ги настроиш. Относно съществения проблем, виж тоя братушка как се е справил -може да ти е полезно. https://www.drive2.ru/l/3526307/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...