Jump to content
jaccomo

Китайска навигация за вграждане

Recommended Posts

Аз монтирах на Subaru Forester 3 от този китаец. Мисля, че няма по-добри устройства от неговите:

BGN 136.08  40%OFF | Junsun V1pro AI Voice 2din Android Auto Radio for Honda CR-V 3 RE CRV 2007-2011  Carplay 4G Car Multimedia GPS autoradio
https://a.aliexpress.com/_mOqD5gg

Screenshot_20230502_100922_Gallery.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mys7Ic, лесно ли се справихте с монтажа и как успяхте да подкарате камерата за задно виждане при задна скорост, както и бутоните на волана?
Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За бутоните се влиза в menu>settings>SWC и вече излизат всички команди, които искаш да програмираш. Натискаш примерно + от дисплея и започва да мига бутона, после същия бутон от волана и така за останалите. Ще купувам нов модел камера защото старата е с лоша резолюция и вечер особено много трудно се вижда. Иначе имам и аз AI voice и на волана има бутон да говориш и си търсиш каквото кажеш. На хондата май няма такъв бутон, пък дали може друг да направиш не знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така.....

Тъй като ми се развали Bluetooth и не ми се дават 100 лева за втора употреба ( незнам колко ще ме изкара)  се оглеждам за китайска мултимедия, която е актуална към този момент.

В този ред на мисли съм си харесал някаква 6ГБ рам на 128 ГБ памет, андроид 9 инча , с четири камери ( 360 градусов поглед) за 580-600 лева от Алито.....

Въпросите са ми дали някой е поставял такава и дали си заслужават 4 камери , а не две?

Марка и модел актуален към настоящия момент?

Предварително Ви благодаря 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз си поръчах Erisin ES8959 директно от сайта им и ми го монтираха заедно със задна камера, която е пак от тях. Момчето дето ми я монтира успя да върже буфера и бутоните от волана  работят. Звукът е доста по-добре от старото радио. Фабричният парктроник обаче спря да работи - нито се чува, нито визуализира на таблото като се приближавам до обект. Търсих Can Bus протокол в настройките,но не открих за нашия модел и генерация. Изпратих им имейл, но не знам дали изобщо ще отговорят. Някакви предложения?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ оправи се внезапно /за can type crv 2012 е избрано/. Ако някой търси мултимедия с копчета - перфектна е!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...