Jump to content
Tokio

В черния списък - Експресбанк!

Recommended Posts

 

Преди повече от 10 години направих грешката да си открия сметка в тази банка, която после закрих. Няколко години след това получих писмо, че дължа някаква мижава сума на банката - по някакви си техни причини. Отидох, говорих с управителката на клона, едва когато разговора стигна до скандал, тя се съгласи да ми "опростят" сумата. Днес отново получавам писмо от същата банка, че им дължа 1.92 лв и ме канят да внеса тази сума. Крайно досадно и некоректно е непрекъснато да се искат пари (тези банки не се наядоха!) и то от клиенти, които отдавна са приключили отношенията си с тази банка.
Колеги, избягвайте тази банка, за да не се озовете в моето положение.
 
Станислав Козловски, Ямбол

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз проблеми с тях не съм имал, а даже имах по едно време и негативен баланс в сметката :D 

 

Бих казал, че те са малко по-добре от другите по мои наблюдения. 

 

Отиди до клона и разбери защо ти искат пари за закрита сметка. И да си оправят глупостите дето са ги сътворили. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Решихме проблема, но трябваше да отида до офиса им.

Редактирано от Tokio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ако си мислиш, че другите банки са по-различни си в голяма заблуда. В общите условия и тарифата за таксите са уловките.

Във време на рекордно ниски лихви и свито кредитиране 130 милиона месечно как се правят?

Успех в избора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като дългогодишен клиент на първа инвестиционна да се оплача, че ми искат пари за сметка, която уж закрих преди 6 години и е натрупала такси от 30 лева. Когато я закривах ме убеждаваха, че може да си седи и няма да плащам нищо за нея. Няма да им ги платя и без това почвам да ме дразнят с техните такси за преводи....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах такъв проблем с райфайзен. Имах ВИЗА доларова валута за бет365, това 2004 г. може би...закрих я 5-6г. по-късно. 2010-2011 отивам да си закривам пак такава, че ми писна от тях. Попълвам документи, всичко точно. Чакам 45 дни, отивам, изгубили ми документите. Скандал, пуснаха по някаква бърза процедура закриването, и тая ми казва, имате 624лв. такси, от оная виза първата...питам, моля???..тя е закрита преди години. Провериха всичко откъм документи, наред е, някой забравил да я закрие в системата. Не платих нищо, обаче ако тръгнеш да теглиш кредит това ще те спъне...от тогава далеч от Райфайзен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...