Jump to content
Stoyan1978

Педалът на спирачката потъва след смяна на предни накладки

Recommended Posts

Колегата написа, че спирачките са се оправили сами, вероятно са се напаснали към старите дискове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как така, мене това ми е интересно...уж бяха "легенди за напасването", обърнати гумички на помпа, въздух, устройство на спирачна система, 2 страници със сума теории се изписаха пък накрая...! Няколко човека казаха какъв е проблема! За това искам сега да знам дали се е оправила "сама" спирачната система или е имало по-сериозни ремонти...

Редактирано от mirott

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,

 

Съжалявам за закъснението , но имах много задължения , бях и в чужбина...

Така , мисля , че всичко е ОК - колата спира нормално и причината е била в напасването на накладките.

 

Благодаря на всички , които писаха по моя проблем.

 

Стоян

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам темата за спирачки, макар, че става дума за задни. Имам два въпроса:

-От дизеловия Акорд i-CTDI ,7ген.ми останаха неизползвани задни накладки. Нека ако някой е виждал наскоро такива или знае дали за дизел и бензин 2,0 са еднакви, да каже. 

На кутията (ще видите снимката) пише, че стават, но не е ясно за коя генерация Акорд става дума и смущаващо е 1.8 и 2.3 каквито 7 ген няма...

-Забелязвам на две от тях има лъскави ламаринки отстрани, а такива на оригиналните нямаше. За какво са?

post-30849-0-78835600-1464376435_thumb.jpg

post-30849-0-34995900-1464376474_thumb.jpg

post-30849-0-82514900-1464376497_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акустичен датчик или както го наричат.като се износи накладкат почва да стърже в диска и искал не искал ще ги смениш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акустичен датчик или както го наричат.като се износи накладкат почва да стърже в диска и искал не искал ще ги смениш

Ясно, разбрах, не се бях сетил. Вероятно може да се маха, за това моите нямаха...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кутията (ще видите снимката) пише, че стават, но не е ясно за коя генерация Акорд става дума и смущаващо е 1.8 и 2.3 каквито 7 ген няма...

 

VI-та генерация Акорд ползват същите накладки отзад като VII-ма, всъщност е обратно, :)  по новия Акорд ползва накладките от по стария .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На кутията (ще видите снимката) пише, че стават, но не е ясно за коя генерация Акорд става дума и смущаващо е 1.8 и 2.3 каквито 7 ген няма...

 

VI-та генерация Акорд ползват същите накладки отзад като VII-ма, всъщност е обратно, :)  по новия Акорд ползва накладките от по стария .

 

Значи стават и за 2.0 i-VTEC, 2007 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...