Jump to content

Recommended Posts

Някой поръчвал ли е от този магазин?

 

Аз си поръчах накладки за Акорда, надявам се да пристигнат до седмица, но ми е интересно дали някой има вече опит с тази фирма?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес рано сутринта накладките пристигнаха с DHL.

Малко снимки:

 

 

Надявам се да са оригинални :). Като ги сменя, ще се разбере.

Магазинът е немски, нищо че сайтът е в .co.uk, и праща от Германия. Шипингът до БГ е 8 паунда.

Засега нямам нужда от други неща, но ако ми потрябват, ще имам този сайт впредвид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Доволен ли си от накладките ако си ги сменил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Доволен ли си от накладките ако си ги сменил?

Ами ощене съм ги сменил. Наближава момента, но чакам старите да започнат да свирят (или както е звуковата сигнализация заизносени накладки).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко струват?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да споделя и моя опит. Карам с такива вече 2-ри комплект, не съм ги чул да свирнат. Спират много добре, макар че дисковете са ми за смяна (300мм).Предните апарати са също Аte. Купих ги от български сайт за 87лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз под "свирене" имах впредвид акустичната сигнализация за износени накладки. Не че знам дали старите са с такива и как точно "звучи", ама се надявам да разбера, "като му дойде времето", както казваше лъжлив Дедо.

Иначе, двата комплекта накладки (предни и задни) плюс транспорта излязоха 51 паунда, а в тефтера съм записал, че се равнява на 127 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз открих http://www.avtochastionline24.bg/ и на вид е същия. Цените са същите, а при запитване дават ваучер за отстъпка ;)

п.п. Не съм поръчвал още, но мисля да е оттам. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижда ми се доста съмнителен този сайт. Цените на дисковете са с 30-40-50лв надолу от останалите магазини онлайн, в БГ. Ако е същото качество, значи другите правят луди пари, а ако истинските цена-качество са в другите магазини, тогава тези какви са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз открих http://www.avtochastionline24.bg/ и на вид е същия. Цените са същите, а при запитване дават ваучер за отстъпка ;)

п.п. Не съм поръчвал още, но мисля да е оттам. Поздрави

Според мен магазинът е един и същ - в Германия. В различните страни има различни сайтове, но доставката винаги е от Германия. Хубаво е, че позволява плащане с PayPal, както и с кредитна карта в лева.

Бях се засилил да поръчвам и аз от този сайт, но тогава наличностите бяха много ограничени, може би в момента са въвеждали артикулите на български. Сега не съм го разглеждал, дано да са попълнили базата данни, че скоро ще се налага да се купува нещо :(.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой пазарувал ли е от http://www.coxmotorparts.co.uk/ ?

Гледам продават оригинални части, масла, филтри и др. При това на доста тънки цени!

Има възможност за плащане чрез PayPal.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените са им добри,но шипинга е скъп.купувах масла от там,6 литра ми ги пратиха за 60 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай gabco.org за доставки от UK. 2.20лв на започнат килограм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди време си взех съединител с маховик от там. Само оригинални Хонда неща продават и с ниския паунд са оферта. За шипинг - gabco и внимавайте ако купувате неща като чистачки и стелки - на английските коли са огледални ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...