Jump to content

docev

Фен
  • Мнения

    897
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    15

Всичко публикувано от docev

  1. Потвърждавам че няма смисъл да е от по ниски обороти. Имам контролер и като наглася дори и от 4500 да се включи, повярвай ми ефекта е никакъв.Звукът се променя но не и вървенето.То си е изчислено и няма според достатъчно налягане на масло и тем подобни (не му разбирам )за да сработи както трябва на по ниски обороти.
  2. Ето ги мойте грешчици54-01 FAIL-SAFE RELAY FAILUREPOSSIBLE FAILURESLateral Acceleration Sensor53-01 ABS PUMP MOTOR RELAY SHORT CIRCUITPOSSIBLE FAILURESMotor relay failure Control line short Control line open ABS pump motor failure61-01 BATTERY VOLTAGE FAILUREPOSSIBLE FAILURESBattery failure AC generator failure
  3. Потвърждавам че е същото с чисто нови гуми и при мен (Yokohama AVS Sport.)Утре ще закача Хонда софта и ще видя каква грешка дава при мен. (тоест днес) :-)
  4. Честно казано не я записах.Трябва пак да закача да видия.
  5. Аз съм със същата кола и при мен е така.До колкото знам спират само предните гуми по принцип(така съм чувал не споря)Като цяло няма грешки като самодиагностицирам, но като закача софта на Хонда и има грешка в АБС-а която дори не позволява да бъде изтрита.
  6. Пич аз ти отговорих по рано . Нямаш самодиагностика. Сложи си Инфоборд и си гледай грешки ако има.
  7. Не я търси.Твоята е с 16 пинова букса и няма самодиагностика.МОЖЕ БИ.
  8. Не вярвам да са нитове.Трябва да са болтове със скъсани глави.От другата страна виждаш ли нит ако е?Направи 2-3 снимки и ще ти кажа.
  9. При наличието на някави документи и най важното една пластинка , която стои на халката на ключа при някои....може и да се направи нещо , но ме съмнява да ги имаш.Не е занитен партона , а е със скъсани болтове , за да не може всеки да си го свали и подкара мотора.Коя година е производство? Защото ако има Чип си се наиграл яко.
  10. Именно проблемът ти е чисто елекртически. Не е механична.Тоя бутон не подава импулс за да се отвори багажника.Проверете тоци и маси.
  11. Ами малко ти е новичка колата за да се знае какво е .Когато затвориш капака чува ли се после щтракване от само-заключване,или прото натискаш отзад и не се отваря?Дръжката отзад механична ли е или като я натиснешсе усеща как натискаш бутонче което цъква.
  12. Неможе да е 150 . Твоя е с червен ключ което значи че си с мастер система и кода е фиксиран а не крипто. Не се полъгвай да вадиш нов за сега . Послушай ме и искай да ти направят ключ с място за чип и да ти прехвърлят чипа от ЧЕРНИЯТ (не Червеният) износен ключ.С червеният се добавя с ръчна поцедура допълителен ключ когато си направиш. НО се добавя ключ които е с чип които е с различна информация от твята в черният ключ.А в Практикер и Бриколаж ,ще ти направят клонинг на твоя черния. Идеята е когато се прави ключ с чевения , се програмират всички налични ключове. тези които осъстват а са били записани в иммото по време на обучаването биват изтрити . Което е хубаво ако имаш съмнение че другият ти черен ключ е някаде в лоши ръце.И когато се добави ключ по този начин, следващият път като го загубиш или го откраднат ще изтриещ само него при направата на нов . а ако имащ клонинг на твоя черен ше е безмислено по горното защото ще трябва 2 чипа да сменяш
  13. Отиваш на Авксентий Велешки при Стамен и той ще ти направи добър ключ по червения а от черният ще извати чипа и ще го прехвърли в новият.
  14. Добре че не си си поиграл повече с него , че нямаше и с другия да запалиш.Имаше вероятност да си я гледаш и обикаляш като голям камък.Незнанието и интересът водят до големи главоболия.Някои от форумът много добре знаят. :-)
  15. според мен , не режи обвивката , а гледай някаде с лост да свържеш . после може да не ти оваря ръчно и като се скапа мащинката да не можеш да овориш никак.
  16. Все си е така какво означава? Че с червения ключ прави съшото каквото и с черните или по различно се държи лампата на иммото?Еми карай си я така щом върви с друг комп.
  17. Какво прави сега с червенияа ключ като дадеш на контакт?
  18. Да вкарани са дветв букси в едно зелено гумено. и са където ти е АБС над него.
  19. Какаъв е проблема че търсиш?Аз мисля че не би струвало повече от 10 - 15 лв на морга , така че сменяй.
  20. провери си шоковият датчикнамира се зад средната конзола от страната на пасажера. с ръка като бръкнеш ще го усетишгумен е отгоре и го натисни надолу.
  21. Така си мислиш ти . Не съм чул за откадната Хонда с имобилайзер освен на застраховка ( застрахователна измама).А и бъди сигурен че премахването понякога може и двойно да ти излезе.Така че според мен най лесно ще е ако минеш на по стар комп който фабрично е без иммо ( ако е възможно)пък ако искаш си го чипвай. Не е да срежеш 2 - 3 жици и да ги свържеш ако си мислиш.
  22. Като си сложиш компютър който е без имобилайзер. Тъкмо ще го чипнеш.
  23. Благодаря ! Имам контролер и за това питам , защото когато включи на по ниски обороти и леко се усеща забиване и после ускорява.Не съм пробвал от толкова ниски 1500 оборота , но от 3500 няма ефект голям. За това съм го сложил от 4500 оборота . чипването е ясно , но разбрах че ЕКУ Р2Р малко кофти се пипало по него и не смея , докато не си намеря друго такова.
×
×
  • Създай нов...