Jump to content

emod

Почетен член
  • Мнения

    1321
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    123

Всичко публикувано от emod

  1. Както казва колегата и свинска опашка върши работа (при мен първоначално беше така положението), но по-добре си подбери подходяща скоба от магазина, разкачи я за да я поставиш на полуоската и след това здраво стягане с отверката (или в зависимост от вида на скобата с клещите). Колкото за греста в карето, то тя е специална, графитна (или поне на мен ми дадаха такава когато смених външното каре), но се продава в магазините за авто части и мисля, че няма да ти е проблемно намирането и. Проблем е пълненето на маншона понеже трябва да махнеш голямата скобана карето. Ако не е наложително не го прави, и не си създавай този проблем, тъй като после ще трябва да смениш евентуално и голямата скоба, защото има вероятност да е за еднократно използване и при свалянето да се наложи да я счупиш. Успех
  2. Явно комбитата се множиме На моя Аеродек веднага след покупката съм семнил ангренажен ремък (оригинален Бултрако), ролката си беше О.К., маслен, въздъшен и горивен филтър (оригинал Бултрако) масло Mobil 10W 40 и едно дясно външно каре. Според мен това е задължително при покупката на кола на старо. Какво друго ... освен пожелание за много безавариини километри на колегите
  3. По инфото от профила ти виждам, че караш Civic`99, D14A8, а моита е Civic Aerodeck 1.5iLS 1998, така че вероятността да съвпаднат каталожните номера на каретата е малка. Ако искаш мога да погледна и утре да ти напиша този на моито външно каре. Иначе званни на телефоните които сам дал с 02 отпред /кода на София / и питай какво излиза по каталог за твоита кола и след като свалиш повреденото от колата провери дали размерите са ти същите като тези които са ти казали.
  4. За мен правилния отговор освен всички изброени по-горе е ТРАДИЦИЯ докосваща ДУшАТА ( CAR AND DRIVER)
  5. прав си за оригинала, но както казва heka и мен този вариант от клипчето ме кефи . Пуснах един мейл на този, който е качил клипа, с молба да каже изпълнителите или да ми я прати директно ако може ... но за сега ни вест ни кост Ако има напредък ще информирам
  6. Много ме кефи първата песен от клипчето. Някой чувал ли я е и знае ли изпълнителя и името на песента. 10х
  7. При мен положението е същото, и сам решил когато ми остане време, да го разглобя и да видя състоянито на цилиндъра, ако е О.К (няма елипса, надиране и размера му е О.К.) си взимам ремонтен комлект (по възможност оригинален) сглобявам и това е - мисля че всичко останало трябва да е наред ако са изпълнени горните условия
×
×
  • Създай нов...