Jump to content

AMD

Фен
  • Мнения

    3608
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от AMD

  1. На шофьорската врата външната брава(пластмасовата външна част и механиката ) намира ли ти се ?
  2. Огледай спирачните апарати дали работят добре, в смисъл буталото да се движи без голямо усилие и също така огледай водачите да не са клеясали .Възможно е единият апарат да не сработва добре и от това да дърпа в някоя посока ,ако всичко е наред по спирачните апарати отиваш към нови дискове
  3. Погледни тук http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=7245 точно е показано мястото на ECU-то
  4. Буталото на спирачния апарат погледна ли го ? Възможно е то да задържа при положение че водачите са добре
  5. AMD

    Габрово

    Наистина добра среща стана Благодаря на колегата policeman за стикерите и на колегите от В.Търново за присъствието ;)
  6. AMD

    Габрово

    Според мен паркинга пред Техномаркета е добра идея ако нямам някакъв ангажимент ще гледам да дойда и може да сборим D15ки-те
  7. Според мен, като за начало почни с регулиране на фаровете в някой сервиз с апаратура, след това ако няма оправяне слагай крушки
  8. Като гледам сервиза май е този http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=12278
  9. При слагането на пълна инжекция този проблем изчезва, поне при мен беше така
  10. А дали няма да стане с пяната, която слагат между PVC дограмата и стената ? Струва ми се, че има някакви изолиращи качества.
  11. " жълта лампичка на таблото изобразяваща двигател" това показва че ECU-то ти открива някакъв проблем в двигателя.Трябва да провериш коя грешка вади а относно другия въпрос ми се струва ,че е гарнитура на главата но нека някой по навътре в нещата да каже.
  12. AMD

    Civic 5g

    При положение, че всичко по предницата ти е ОК е напълно възможно да е от тампоните,погледни също така и гумите както те посъветва Antony
  13. Погледни тази тема http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%B0%D0%BD%D0%B5 мисля че отговаря на описанието ти за проблема а относно прихълцването и моята беше така, но сега е успешно излекувана (пълна инжекция )
  14. Трябва първо да сменя предните гуми, че предницата "плува" и много зор Ще кача скоро снимки на двигателя
  15. разход несъм засичал все още защото немога да и се нарадвам но предполагам, че ще е по нисък
  16. Голямо Благодаря на колегите Емо(1net ) и Johnyboy също така и на Ombre в който сервиз се състоя операцията. Първите ми впечатления са, че колата се държи добре на ниските обороти, а на високите си е супер ,общо взето напълно различна D15-ка .Така че ако някой колега е решил да прави суап, това са хората . Още веднъж Благодаря
  17. Според мен няма значение какъв е важното е да е правилно разреден(да не замръзва или да не е само концентрат)Слагал съм и български, като при него си имам едно на ум и слагам малко повече концентрат В момента съм с антифриз от OMV- 2 литра концентрат около 20 лв мисля че струваше а относно сервиза в София някой от колегите да каже какви са им впечатленията
  18. Честито и много безаварийни километри
  19. ми не намерих тематъа с вицовесори за търсачкатаако некой модератор сметне за добре да трие темата След малко ще я изтрия
  20. Честито със здраве да си я караш и много безаварийни километри.Вече може да си оправиш профила от кара-ше Газ 24 на Honda
  21. погледни тук http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=10668
  22. http://www.vbox7.com/play:b8cbf4eb май това е клипчето
  23. "Honda EPC-Electronic Parts Catalogue " е другата програма
×
×
  • Създай нов...