Jump to content

AMD

Фен
  • Мнения

    3608
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от AMD

  1. AMD

    Габрово

    Колегите са споменали майстора Малко е кофти пътя до там, в смисъл ако не си ходил може и да се объркаш
  2. Беше teror1sta ,за щастие няма счупено, но е с няколко шева по крака.Така поне аз разбрах.Пожелавам му бързо оздравяване
  3. Няма проблем , откачаш твоето табло и закачаш другото.Погледни също така и в търсачката на форума ,има подобни теми
  4. AMD

    Габрово

    Аз може и да се кача ако има други ентусиасти
  5. AMD

    Габрово

    Едно въпросче Всяка седмица ли има гонки на Междене ?
  6. Мисля ,че беше D16z6+турбо
  7. Снимките са супер само тази черната мръсна хонда не трябваше да я снимате
  8. AMD

    Габрово

    Добре си върви японката последния път и мен ме дръпна
  9. Поздрави към колегите от В.Търново успяхте да съберете много хора,съжалявам че не можах да мина с вас през центъра ,но какво да се прави работа
  10. AMD

    Габрово

    Утре ще има ли среща ? Днес нямаше никой във В.Търново от нашта секта
  11. AMD

    Габрово

    Не знам със сигурност , може и да дойда, но ще е за малко понеже после съм на работа
  12. Утре може би ще имам път към В.Търново Ще гледам да намина
  13. AMD

    Среща с унифомените

    в на някой джоба,както става с всички такси събирани от държавата
  14. Ще е хубаво да дадете точно указание къде се намира този 4-ти корпус
  15. Ако кажеш от къде си за да можем да те упътим, ще е хубаво
  16. AMD

    Габрово

    Като гледам май няма
  17. Погледни тази тема http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%88%D0%BA%D0%B0 проблема горе долу е същия
  18. Еми хубаво води я а датата на темата погледна ли
  19. AMD

    Габрово

    Събота или неделя ще има ли някакво състезание в Севлиево ? Някой знае ли нещо или аз съм в грешка
  20. AMD

    3-ти МАРТ

    Честит 3-ти март на всички
  21. Честито със здраве да си я караш и много безаварийни .Пусни снимките на mggb@abv.bg ще се пробвам да ги кача
×
×
  • Създай нов...