Jump to content
eternity

школа за автомобилни пилоти?

Recommended Posts

ШКОЛА ЗА АВТОМОБИЛНИ ПИЛОТИ НАВИГАТОРИ И ЕКСТРЕМНО БЕЗОПАСНО ШОФИРАНЕ - ПАВЕЛ ЖЕКОВ та колеги интересува ме дали има такива курсове по близо до Пловдив,понеже организираните от П.Жеков са в Сливен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно никои няма информация за по близки курсове до пловдив....ще помоля модераторите ако още 24 часа няма отговор по темата да я трият.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега курсовете в Сливен се провеждат за 4-5 дена ,хотелчетата са евтини :P. Морето близо :cool: Заслужава си :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хотела е 20лв на вечер храна на ден още толкова не ме притесняват но въпроса е че чак толкова немога да отсъствам от пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и аз сам заинтересован,въпросат ми е дали има ли някакво огранечение във възраста?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, точно такива курсове на друго място немааа!!! Ако искаш наистина да се научиш на нещо това е мястото. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възрастови ограничения няма ;) е зависи да не е над 100 год. :D и да не е сляп и сакат :D / майтап / Има кола с предно , задно и 4х4 за всекиго по нещо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не мога да разбера защо всеки го мързи да потърси и да чете, очаква някой да му даде цялата информация смляна.Курса, колеги струва колкото малка кола, но си струва парите.1. Майсторско безопасно шофиране Тридневен курс-950 лв.2.Автомобилен пилот Четиридневен курс - 1750 лв. 3.Навигатор Двудневен курс-800 лв.4.Дрифт Двудневен курс 750 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези цени са повече от дебилниинтересно ми е ще ме направи ли пилот за 4 дена ?!?! преди около година попаднах на сайта му и като видях за какво иде реч и ми стана смешно 4 дена 1750 лева :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

близо 500 лева на ден :lol:)))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не останах очарован....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези цени са повече от дебилниинтересно ми е ще ме направи ли пилот за 4 дена ?!?! преди около година попаднах на сайта му и като видях за какво иде реч и ми стана смешно 4 дена 1750 лева :ranting:

Интересно ми беше до кога ще продължите и каква помия ще излеете върху човек, които не познавате. Първо отидете до Сливен, запознайте се с Г- н Жеков, поговорете и тогава пишете глупости. Аз знам какво означава "дебил" и да ти кажа това не се отнася за Павел Жеков. Искаше ми се да ти кажа нещо Егонякойси, ама ... Тук може да видите цени на подобен курс в Италия. Странно там защо не са повече от три дни - а в България даже четири ги правят?http://www.canevarally.com/doc/canevaschool-eng.pdf Редактирано от Matheo
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При средната зашлата за БГ. от 400лв. цените са дебилни,но не там е проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пак ли си тука бе Краси. Що си на всяка манджа мерудия. Трупаш мнения за купува/продава ли?А кой е казал, че автомобилния спорт е евтин а? Имаш ли идея колко струва един слик - 500 лв. А ти трябват 4 - ри.Ако нямаш пари за гуми да си купиш, къде си тръгнал не ми е ясно. Мисли преди да пишеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич тук ще съм колкото искам а ти спри да се заяждаж с всеки един.И да знам колко струва ако искаш ела до жидин да те повоза в ЕВО 6-ца 400 коня на гумите мерена пък после да говорим кои кво има и кво знае...Става ли. Отеорко. по кротко малко. Даже ако исакш и сликове мога да ти продам 4 броя Пирели пзеро рс5 на цената на тия теоите 4 броя. ако ти трябват. :ranting: Нищо лично пич ама много си се надъхал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се заяждам с никого. Не искам да ме возиш на никакви Евота. Не искам да ми продаваш нищо. Искам в този форум да влизат хора с поне средно образование. Ама няма как. Искам да пишете четливо и грамотно, ама няма как. Краси аз като една малка църкаща мишка, стоейки си пред моя малък монитор 24" искам да ти кажа нещо. И се надявам да си го набиеш в главата. Не ме интересуват твойте постижения, търгашки напъни и хвалебствени излеяния. Нищо не ме интересува от теб. Ама нищо. Спри да се ебаваш с хората по твоя идиотски начин. Спри.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ се ебавам с никои и никога до момента мога да го кажа с чиста съвест. Но ме издразни че ми казващ едва ли не че нетрябва да пиша ниакде.Защо кои беше ти. Това все още е свободен за достъп ФОРУМ. Не е тук мястото да споря с теб, и да цапаме иначе интересната тема с хубавия спорт които всички харесваме.п.п. Вишист съм за съжаление.. ;):ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

46 остават само 4 - до заветните 50. Висшист се пише със "с" - вишисте, вишисте...

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

47 така е с тия сложни технологии дето нямат кирилица по клавишите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ей матео я се успокой бепърво никъде не съм написал нищо за човека и ако можеше поне да четеш щеше да видиш ок?!второ недей да ме коментираш повече! и какво ти се иска да ми кажеш бе мишок? слушампърво ще четеш и ще осмисляш после ще лееш акъл !и трето не познавам този човек и можеш ли да ми обясниш какво ще ме накара да се вдигна от София до Сливен за да се запозная с него за да му дам близо 2000 лв за 4 дена ?!като толкова ги разбираш моторните спортове държа да ми обясниш от това школо колко хора станаха пилоти за 4 дни :)

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приканвам ви да запазите добрия тон в темата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 4 дни никой не става пилот, но щом държиш на имена и примери - Румен Дунев започна с обучение при Жеков. Сигурно щото цялата им фамилия са глупави и не знаят как стават нещата в моторните спортове?Тези 4 дни сами по себе си няма да те направят пилот, но ще ти дадат база над която да надграждаш с тренировки. Иначе шанса сам да успееш да научиш тези неща и то по правилния начин е 50/50 и ще ти отнеме години. Има и изключения, но повярвай ми те са точно такива - изключения!Единственото нещо, което може да те накара да се "вдигнеш от София до Сливен и да дадеш 2000 лева за 4 дни" е желанието да научиш нещо по правилния начин с цел да го прилагаш на правилното място.Останалите хора си остават рацери цял живот и се радват на смешните си "постижения" на Булгарплод. В един момент започват до толкова да вярват в състезателните си умения на 200 метра по права линия, че изненадани от съществуването на такава тъпотия като завоите, свършват в някоя мантинела, а ако нямат късмет се убиват по пътищата затривайки и други човешки животи.Не го казвам за да се заяждам. Просто обсъждаме нещата, нали?!?!? :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да така е !но можеш ли да ми кажеш какво толкова струва 500 лв на денпросто да оправдаем сумата!аз отново ще кажа че нито съм успорил уменията на човека нито нищо просто цената ми се вижда висока това е Иначе моите уважение и лично към него и към школата му тъй като е единствената такава тук а подобни неща трябва да има и да се подкрепятпросто не смятам че 4 дена са достатъчни

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........................

Абсолютно съм съгласен с колегата Димитър Коев. Много точно го е казал. :) А колегата с голямото ЕГО нещо си моля да се въздържа от обидни квалификации за хора които не познава. Ставаш смешен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе пич я ми обясни кой обидих бе ? или и ти отгоре отгоре прочете темата а ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля че всяко нещо струва толкова на колкото се продава в нормални количества.Господин Жеков първо е капацитет в моторните спортове.Второ сам по себеси моторния спорт е скъпо занимание ,пък и има нещо наречено НОУ ХОУ за което хората по света дават маса пари.Та с няколко думи Той "ЗНАЕ КАК" и "ИМА с КАКВО" да научи желаещите на определената цена.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса с цената е фундаментален ( :P ) и единствения и регулатор е пазара - търсенепредлагане. 500 лева на ден струва горивото на кола, която се кара с натиснат до долу педал за газта (едно субару с боксер двигател може да гори доста). В цената са включени амортизациите, защото частите са скъпи, а един ученик определено не се отрзява много добре на колата. Включен е риска да се обърнеш и да смачкаш колата, макар че трасетата са обезопасени, и на края но не на последно място - толкова струват опита и уменията на Жеков, а те наистина са ценни. Моторните спортове са едно от най-скъпите хобита. Ако имаше 2-3 такива школи може би конкуренцията щеше да регулира цената до някъде, но в момента ако искаш да научиш нещо - цената е такава.Ако се замислиш, производствените и дистрибуционни разходи на един iPhone например не минават 30-40$, но цената му е от 490 до 1000 лева в зависимост от плана. ;)Понеже дискусията стана доста обширна, да не помисли някой че съм агент на Жеков :P Нямам нищо общо с човека или школата му. :)Пък и винаги може да се включите в тридневния курс по безопасно екстремно шофиране само срещу 850 лева. Да, няма да научите толкова и няма да тренирате на коли с предно, задно и 4х4, а само на кола с предно, но също ще е полезно обучение. :)

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това какво смяташ ти, си е твоя ама лично твоя позиция. И ако си учил математика или по - просто, да не те тормозя икономика щеше да разбереш, че цената на даден продукт не се формира само от неговата материална нетна стойност. Има включени в брутната стойност и такива неща като акъл. Акъл които ти се опитваш да ми дадеш. Проблема е, че твоя акъл които би ми дал струва примерно 5 лв. А акъла които Жеков би дал, защото за да ти го даде той е вложил много средства и години труд за да е сигурен, че ти дава правилни съвет. И да кажем, че всичките тези знания той ги продава. И ги продава скъпо защото е вкложил много средства през годините, за да може да ти даде тези знания. А ти какво си вложил за да придобиеш тези знания? Да ти кажа ли? Нищо. Тогава не разбирам защо се пънеш. Та, неговия акъл в случая го е оценил на 500 лв. на ден. Никой не те кара да ги даваш, щом си сигурен, че според теб "- какво толкова ще те научи?" От това следва, че ти можеш всичко, един роден Жил Вилньов. А за определението ти "Дебил" много ясно схващам какво искаш да кажеш. Схвана ли най - накрая кое оправдава сумата. Знанията приятелю, те са всичко и ключа към всичко - не парите. Може да имаш пари, ама ако няма откъде да купиш знания си нищо. Или почни нищо.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре приемам че цената е обективна ще го представя така за д ане тръгнат пак някакви хора да ми дават акъл и тем подобнипросто на мен ми е трудно да я приема би ми било интересно да поговоря с някой завършил курса да сподели впечатления и преживявания така че ако във форума има подобен човек ще съм му благодарен да сподели малко какви са условията, до колко е успял да усвои и тн

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....би ми било интересно да поговоря с някой завършил курса да сподели впечатления и преживявания така че ако във форума има подобен човек ще съм му благодарен да сподели малко какви са условията, до колко е успял да усвои и тн

Ами ти отдавна си пишеш с него само че както ти казах не го познаваш.Матео е твоя човек и съм сигурен че ако си промениш тона ще ти отговори на въпросите.Успех! Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това какво смяташ ти, си е твоя ама лично твоя позиция. И ако си учил математика или по - просто, да не те тормозя икономика щеше да разбереш, че цената на даден продукт не се формира само от неговата материална нетна стойност. Има включени в брутната стойност и такива неща като акъл. Акъл които ти се опитваш да ми дадеш. Проблема е, че твоя акъл които би ми дал струва примерно 5 лв. А акъла които Жеков би дал, защото за да ти го даде той е вложил много средства и години труд за да е сигурен, че ти дава правилни съвет. И да кажем, че всичките тези знания той ги продава. И ги продава скъпо защото е вкложил много средства през годините, за да може да ти даде тези знания. А ти какво си вложил за да придобиеш тези знания? Да ти кажа ли? Нищо. Тогава не разбирам защо се пънеш. Та, неговия акъл в случая го е оценил на 500 лв. на ден. Никой не те кара да ги даваш, щом си сигурен, че според теб "- какво толкова ще те научи?" От това следва, че ти можеш всичко, един роден Жил Вилньов. А за определението ти "Дебил" много ясно схващам какво искаш да кажеш. Схвана ли най - накрая кое оправдава сумата. Знанията приятелю, те са всичко и ключа към всичко - не парите. Може да имаш пари, ама ако няма откъде да купиш знания си нищо. Или почни нищо.

ма ти май си доста прост а ? никъде не съм нарекъл никой дебилпреставам да пиша защото просто е безпредметно но просто искам да кажа на матео да се върне на първата страничка да прочете какво точно съм написал после пак да почне да сере мъдрости :P Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това какво смяташ ти, си е твоя ама лично твоя позиция. И ако си учил математика или по - просто, да не те тормозя икономика щеше да разбереш, че цената на даден продукт не се формира само от неговата материална нетна стойност. Има включени в брутната стойност и такива неща като акъл. Акъл които ти се опитваш да ми дадеш. Проблема е, че твоя акъл които би ми дал струва примерно 5 лв. А акъла които Жеков би дал, защото за да ти го даде той е вложил много средства и години труд за да е сигурен, че ти дава правилни съвет. И да кажем, че всичките тези знания той ги продава. И ги продава скъпо защото е вкложил много средства през годините, за да може да ти даде тези знания. А ти какво си вложил за да придобиеш тези знания? Да ти кажа ли? Нищо. Тогава не разбирам защо се пънеш. Та, неговия акъл в случая го е оценил на 500 лв. на ден. Никой не те кара да ги даваш, щом си сигурен, че според теб "- какво толкова ще те научи?" От това следва, че ти можеш всичко, един роден Жил Вилньов. А за определението ти "Дебил" много ясно схващам какво искаш да кажеш. Схвана ли най - накрая кое оправдава сумата. Знанията приятелю, те са всичко и ключа към всичко - не парите. Може да имаш пари, ама ако няма откъде да купиш знания си нищо. Или почни нищо.

Е теб чесно казано няма как де те разбера :) .Аз съм на твоята позиция и срещу нея скачаш ,явно обичаш спора заради самия спор .Успех в това ти начинание.В случея вообще неставаше въпрос за познанията ми по икономика :P .Простое елементарно ако искаш плащаш ако ли не продължаваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти не спираш защото е безпредметно, а защото няма какво да кажеш. Речника ти е беден, състоящ се само от обиди. Преди да ми отовориш прочети по - долу:Предварително се извинявам ако оттегчавам някого. Не са мой думи, но ако можех бих ги написал. Когато съпругата на Джордж Карлин починала, Карлин - известният груб и устат комик от 70-те и 80-те години - написал тази невероятно изразителна статия - толкова уместна и днес.Парадоксът на нашето време е, че имаме високи сгради, но ниска търпимост, широки магистрали, но тесни възгледи. Харчим повече, но имаме по-малко, купуваме повече, но се радваме на по-малко. Имаме по-големи къщи и по-малки семейства, повече удобства, но по-малко време. Имаме повече образование, но по-малко разум, повече знания, но по-лоша преценка, имаме повече експерти, но и повече проблеми, повече медицина, но по-малко здраве. Пием твърде много, пушим твърде много, харчим твърде безотговорно, смеем се твърде малко, шофираме твърде бързо, ядосваме се твърде лесно, лягаме си твърде късно, събуждаме се твърде уморени, четем твърде малко, гледаме твърде много телевизия и се молим твърде рядко. Увеличихме притежанията си, но намалихме ценностите си. Говорим твърде много, обичаме твърде рядко и мразим твърде често. Знаем как да преживяваме, но не знаем как да живеем. Добавихме години към човешкия живот, но не добавихме живот към годините. Отидохме на луната и се върнахме, но ни е трудно да прекосим улицата и да се запознаем с новия съсед. Покорихме космическите ширини, но не и душевните. Правим по-големи неща. но не и по-добри неща. Пречистихме въздуха, но замърсихме душата. Подчинихме атома, но не и предразсъдъците си. Пишем по­вече, но научаваме по-малко. Планираме по­вече, но постигаме по-малко. Научихме се да бързаме, но не и да чакаме. Правим нови компютри, които складират повече информация и бълват повече копия от когато и да било, но общуваме все по-малко. Това е времето на бързото хранене и лошото храносмилане, големите мъже и дребните души, лесните печалби и трудните връзки. Времето на по-големи семейни доходи и повече разводи, по-красиви къщи и разбити домове. Времето на кратките пътувания, еднократните памперси и еднократния морал, връзките за една нощ и наднорменото тегло и на хапчетата, които правят всичко - възбуждат ни, успокояват ни, убиват ни. Време, в което има много на витрината, но малко в склада. Време, когато технологията позволява това писмо да стигне до вас, но също ви позволява да го споделите или просто да натиснете „изтриване". Запомнете, отделете повече време на тези, които обичате, защото те не са с вас завинаги. Запомнете, кажете блага дума на този, който ви гледа отдолу нагоре с възхищение, защото това малко същество скоро ще порасне и няма да е вече до вас. Запомнете и горещо прегърнете човека до себе си, защото това е единственото съкровище, което можете да дадете от сърцето си и не струва нито стотинка. Запомнете и казвайте „обичам те" на любимите си, но най-вече наистина го мислете. Целувка и прегръдка могат да поправят всяка злина, когато идват от сърцето. Запомнете и се дръжте за ръце, и ценете моментите, когато сте заедно, защото един ден този човек няма да е до вас. Отделете време да се обичате, намерете време да си говорите, и намерете време да споделяте всичко, което имате да си кажете.

Редактирано от Matheo
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комуникацията отново е "на ниво"....Жалко че последният пост на Матео най-вероятно ще бъде затрит заедно с цялата пумия преди него...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо трябва да се обижда и заклеймява нещо, което не разбиратеЧак и лични нападки и обиди ?!?Най-евтините състезателни гуми, които намерих, са 150 евро бройката - смятате ли, че за 4 дни по 6 часа няма да свършат?Груба сметка средна скорост 100 км/ч при 30/100 разход са 30 литра на час, или 1500лв само за бензин.Амортизацията на автомобила идва и тя там някъде.Така че излиза, че разходите са поне 3 пъти повече, отколкото цената на курса? И какво остава за печалба на г-н Жеков? За know-how, което би трябвало да е най-скъпото в курса? Че то по-добре да се хване на някой строеж, там поне средната надница е 200лв/денКойто не може да си го позволи, си подвива евтината опашка, и си замълчава. 50лв няма да стане курса, така че не лайте!Тъкмо сега слушам една песен на ъпсурт точно подходяща за случая: "Не става да е:Pш блондинки с пет 'стинки"

Редактирано от Magnum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Правя една последна молба да се върнете към добрия тон.П.С. И един коментар за цената. Питайте един застрахователен брокер за за рискова застрахова за автомобил за писта за 4 /да четири дни/, както и за застрхова злополука пак за 4 /четири дни/!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...