Jump to content
barsi

Избор на зимни гуми 175/70/13ки

Recommended Posts

Здравейте, още е рано, но вече се оглеждам за гуми за хеча ми и се спрях на 3 модела.  Кое може да ми препоръчате ? 
http://www.avtogumi.bg/oscommerce/zimni-gumi/barum/polaris-17570r13-p-124506.html - На тази марка са ми летните. Много съм доволен. 
http://www.avtogumi.bg/oscommerce/zimni-gumi/gislaved/eurofrost-17570r13-p-124507.html - Това на другата ми кола бяха първите зимни гуми като марка. Няма такава гума, но се говори, че са ги развалили. 
И, понеже нямаше от предходните 2ра зима съм с такива на другата кола http://www.avtogumi.bg/oscommerce/zimni-gumi/dayton/dw510-17570r13-dot11-p-124512.html . Доволен съм, копат. 

 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Gislaved кое ѝ е "няма такава"-та ? На мен лично не ми харесват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е рано, другата седмица се очакват температури под 5. До края на седмицата ги мятам. За тия пари май по-добре да вземеш SAVA ESKIMO S3+ 175/70R13 82T MS. Дават им по-добри показатели за конкретния размер. Дайтон съм карал, не са лоши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Gislaved кое ѝ е "няма такава"-та ? На мен лично не ми харесват.

Малко са по- шумни, но пък са със супер мек грайфер и копаят страхотно. На мен ми харесват. Ще се разходя до гумаджийницата в събота след обяд и ще си харесам нещо. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни сложих Дайтон-а, който си пуснал. Все още няма сняг и не мога да кажа по компетентно мнение, но на пръв поглед доста добре возят и не са шумни. За 70 лв бройката с ДОТ 15.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На Gislaved кое ѝ е "няма такава"-та ? На мен лично не ми харесват.

Малко са по- шумни, но пък са със супер мек грайфер и копаят страхотно. На мен ми харесват. Ще се разходя до гумаджийницата в събота след обяд и ще си харесам нещо. 

 

Когато ги сложа, пак ще споделя мнение, като завали сняг също, тъй като вече спомените са изчезнали :D , а и може да объркам нещо, тъй като избързах със слагането на летните гуми. Единственото, което помня на 100% е, че с Gislaved едвам се качих до Копитото на първия сняг. Като цяло не ми хареса гумата, но си ги взех чисто нови и мисля и тази зима да им дам шанс да ми променят мнението, преди да ги изхвърля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vredestein Snowtrac 3 или Sava Esкimo както каза колегата по-горе.

Аз съм с тази комбинация на малката хондичка в Боянските дерета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех спортива. Правени 28ма седмица тая година. Препоръча ми ги гумаджията, познавам го от 10г и му се доверявам само на него за нови гуми. А и трябваше за джиславета да чакам и се отказах. Ще пиша като падне снега. Грайфера им е по- мек от на джиславета. 

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действително са много мекички спортивата което за съжаление върви и с по-малък живот ама няма пълно щастие :)Добри гуми на добра цена,подкрепям!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...