Jump to content
ibarnev

Изкупуват ли някъде стари гуми?

Recommended Posts

Здравейте, може ли някой да каже къде мога да изхвърля или да ми изкупят 4 гуми от CRV то ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина са за изхвърляне (не стават дори за основа на регенерат) може да ги изхвърлите в кв. Хр. Ботев!? а.к.а. Циганската махла до Летището Ул. Източна тангента, идвайки от Ботевградско, първия легнал полицай в дясно. Там събират гуми, как и защо - не знам, но периодично купчината изчезва. Предполагам, надявам се не ги изгарят, просто!  Даже вчера, минавайки от там, видях да товарят гумите на камион.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси! А ако наистина още ги бива, каква е другата опция?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако наистина още ги бива...

пусни ги в OLX.bg .. ще изкараш за една малка почерпка и ще зарадваш някой на който му трябват такива гуми който "наистина още ги бива.."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси! Всъщност наистина може и да опитам в OLX .Аз като гледам какво продават там, моите гуми имат голям шанс!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки продавач и сервиз за гуми е длъжен да приеме излезли от употреба гуми съгл. чл. 7 от тази наредба:

 

http://www3.moew.government.bg/files/file/Waste/Legislation/Naredbi/waste/Naredba_NITIUG.pdf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Длъжен е да ги ПРИЕМЕ, но НЕ е длъжен да ти плати за тях.

 

Обаче, подозирам, че ако отидеш в някоя гумаджийница, и треснеш 4 гуми пред гумаджията с думите "ето ти 4 гуми, ти си длъжен да ги приемеш", ще бъдеш изгонен с думите "нема 'а стане, ти не си купил новите гуми от мен, или поне трябваше аз да съм ги монтирал".

Тук при мен, ако искам да оставя старите гуми на гумаджията, който ми е монтирал новите, трябва да му платя по £2 на гума.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...